Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Људи, пукла ми је чивија (онај пластични усрани део) на SG-jу, реците ми где могу да купим та пластична гованца да ставим, не мењају ми се целе чивије, заиста. Одговарајте искључиво на [email protected] јер немам комп а преко моба могу да проверавам мејл. Хвала.

Share this post


Link to post
Share on other sites

carvin V3 head

 

Ja nisam, ali deluje mocno. Carvina uvek bije dobar glas u Americi. Ovo pojacalo ima toliko pizdarija da si resio sve svoje probleme. Plus ima MIDI kontrolu. Sve za 900$ i jos made in San Diego, California (dobro, znaci prave ga Mehosi koji predju granu svakog dana da bi dosli na sljaku za 5 baka) :rockdevil:.

 

Ako je za te pare, uzimaj i ne okreci se.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sharki baksuze... :|

 

 

Danas se i meni polomila chivija na bassu, ispala mi torba sa ramena nekako jbm li ga, i otvaram torbu na probi, kad imam sta da vidim. :S Slomio se onaj vrh sh'o se okrece, pa razmisljam nekim shrafcigerom da se shtimujem dok se ne snadjem. :S

 

Je l' ima da se pazare chivije pojedinachno negde u bgu, ili mi ne gine da trazim komplet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ odliveni mozak:

 

V3 bi me ispao oko 1000 eura, nov.

900 dolara je u SAD-u.

moraću otići i probati ga.gledao sam po netu svi ga hvale maximalno, al baš.

Edited by Belaj Lama

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima. Probaj u music trade-u na zelenjaku. Ili u mix-u.

 

Probaj sa petodinarcem da shtimujesh ;)

 

 

Hvala na info, idem da ih overim danas! ;)

 

Ma petodinarac je mnogo deb'o, pa sam nashao neki tanak shrafciger. :P

Samo zamishljam lica kolega iz benda kad na sred probe vadim shrafciger i krecem da se shtimujem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupio Boss GT-8. Provalio sam kako se prave farbe(efekti), snimaju i menjaju iste..

 

Ne mogu da nadjem gde se spusta stim.. :(

 

Inace proca je keva!! kad sam nasao Metal Zone pedalu, odusevio sam se.. jebe keve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam brate, ovde je zvuk analogan. Sto znaci da bi trebalo da zvuci isto, mada ja Metal Zone pedalu nisam probao, tako da ne mogu da ti kazem...

 

Inace provalio sam kako se obara stim. Tj svaki ton moze da se podesi da zvuci kao neki drugi.. Lol. Odoh da sviram Death!!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate GT-8 jebe keve!! Tek sada mogu da kazem da sviram el gitaru.. Hahhaa!! Ima odlican Chorus, Wah Wah, Delay, Overdrive, Distortion,... ma sve. Perverzija!! :)

 

Nego likovi ne umeju da rade s njim i muka im je da konsultuju knjigu, pa kenjaju da je zakomplikovan.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...