Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Sisonje, ja nikako da odnesem Vipera na popravku kod Mirka jer sam se sjebao kompletom 14-68, pa vi vidite koliko vam trebaju debele zice. Za cis drop ha na 24.75 sasvim dobro shljaka 11-54, pazi shta sam rekao. 25.5 bi bila FATAZIJA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sviram manje vise sve lise rifova legatom ili hibridnim trzanjem,ali ne koristim E(u ovom slucaju A) zicu za solo,sve tjeram dolje,pa nemam tih problema.jebiga,kako ko voli,meni i 68mica je stvarno prelabava,72ka je bila odlicna,kontam da ce 74ka ako je nadjem biti idealna.

 

vuk je kao klasicni seljo urezavao 68micu u nut od vipera prepotstavljam,pa ga je ujebao.ja sam uzeo 120ticu smirglu i malo prosirio rupu sa obije strane i sad je ok.

 

i da,moram da pohvalim spertzel locking civije,pasuju ove sajletine samo tako,tj pasuju do 72ke,74ku nisam probao mada mislim da ne bi trebalo da ima problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tesko neko tebe u palamudjenju moze prejebat.

 

dzrk:

 

pisah gore,6 zica,25,5" inca.stavljam klasicni set za D dakle tipa 11-56,i 56ticu mijenjam 72kom (tj sad je 68mica).stim je D flat i donju D dropujem u A,kao mastodon npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vuk je kao klasicni seljo urezavao 68micu u nut od vipera prepotstavljam,pa ga je ujebao.ja sam uzeo 120ticu smirglu i malo prosirio rupu sa obije strane i sad je ok.

 

i da,moram da pohvalim spertzel locking civije,pasuju ove sajletine samo tako,tj pasuju do 72ke,74ku nisam probao mada mislim da ne bi trebalo da ima problema.

 

Nisam urezivao, samo je odradilo, poshto je ona earvana go kurac :)

 

Hvalish spertzela jer smo ga kiki i ja dohvatili bushilicom, malo da proshirimo tu rupu ;)

 

Inache, danas sam imao blackstar ht drive kod kuce ceo dan. Prirodniju drajv pedalu nikada nisam chuo.

 

@Jerk - ja ne sviram sedmozichane :mrgreen:

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel video neko sem mene, u music trade-u na Zelenjaku, onog Deana Z79 ( explorer oblik ), prodaju ga vec sto godina, skoro su smanjili cenu na 34 soma, a fina sasvim gitarica, mahagony telo i vrat, vredi vise od tog novca, i kvalitetnije je odradjena od svih epiphone explorera, koje sam svirao u skorije vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste crni, i stoji vec duze vremena u control soundu ( music tradeu ), sad je bagatela cena, oticicu probacu je, videcu sta joj fali, zasto se ne prodaje ( mada taj music trade je puko odavno, slabo ko im i ulazi u prodavnicu ), kupovao sam pre par godina dean dimebladea tamo, zaleteo sam se, kupio sam ga, posle sam izvalio da je gitara bila svirana mnogo u prodavnici, lak je bio uredu, al po vratu su bile sitne ogrebotine i tragovi koriscenja, kao i na jednom od pragova... Nego reci mi, sta je falilo tom crnom z-u ( mmc je mix music centar ?, i otkud njima dean ), da znam sta da pogledam cim dodjem tamo ?

 

 

 

 

Setio sam se u medjuvremenu da je music centar, imao deanove jedno vreme...

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili genderalni zastupnik,al izglrda da je prevelik kolac bio kad su se zaleteli sa otvaranjem one radnje u milana rakica,to ih je izgleda zakopalo.Steta.

 

Cim je gitara 100 godina u radnji,feler je,bilo koja.Ne zalecite se ako je lepo po izgledu.Koliko god povoljno da daju ako je mrtva klada,od nje 'leba nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pregledacu detaljno gitaricu, al ono zbog cega mislim da nije sjebana ( preterano ), je zato sto im je vecina deanova ostalo neprodano, ukljucujuci one michael angelo batio signature, koji su dobre gitare, svirao sam jednu, nista joj nije falilo... A i lik iz radnje nije imao pojma, ni da li je imaju, morao je da pogleda ( a radnja je 2 sa 2 )

Share this post


Link to post
Share on other sites

stojao je tamo bijeli 79 v masu,ja oblijetao svako malo,klao je komad pa je proslo masu dok ga konacno nisu prodali,ili ga proslijedili manjim sopovima po srbiji,tako da nije pravilo,ali bas o crnom Z-u sam cuo pricu od lika koji je radio u MMC dok je taj komad bio tamo,da je komad u kurcu i zbog vrata,i rasklimatani srafovi itd.sad,da li je to bas taj komad tj da je MMC na kraju vratio djitru music trade-u i sta kako,nemam pojma.vuk je bio dobar valjda sa likovima iz music trade-a,mozda on ima neku insajdersku informaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se vratio iz mitrosa, apsolutno nista zanimljivo nemaju ispod 500 eura, sem ibaneza sa260 ( koji je levoruk inace ), i onaj jackson baritone, koji izgleda fino na oko, al je 450 eura ( a star godinama, i nov je otprilike toliko kostao ), Kevin Bond signature naravno stoji ne pomera se, od ltdova, samo par iz deluxe serije ( ec, mh ), jedan viper 400, i jedan mh-103, gretsch nema nista, charvel kao jos uvek nije stigao, ima fendera meksikanaca, i to je to, naravno ima gibsona, jackson usa, i jos dosta skupljih gitara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...