Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Ae vashe mishljenje o "monster cable" monster rock i onim performer varijantama...

...jel sto stvarno ima nechega(bolji kvalitet zvuka, manje shuma) ili je samo u pitanju dobra zvaka kompanije?

Pazi dobre kablove ljudi prave to stoji ali svi ti elektricari ti sa unimetrom izmere koliko signala prolazi i kaze vidis ima vishe signala bolji je,ali taj signal shum je jako bitan za gitarski kabal

1.sto krace to bolje

2.vidi neko el ima cable tester verovao ili ne ja verujem da je najbolji behringer posto ima najvishe nivoa signala

3.ovaj monster rock ne verujem da probao neko jer kako ga nabaviti kod nas?Mada sve to sto pricaju stoji iako ti vazi ono pravilo ko za lampe dzaba ti pozlacen jack kad ti nije pozlacen input

Od kablova kod nas sto sam ja primetio razliku je, da oni planet waves(pratiti sliku pozadi)Ako pratis ono ground no ground rade mnogo bolje nego svi koje sam probao,jedino sto su skupi pa kad ih zgazis zvuce isto kao svaki zgazen kabal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvojica ljudi mi se kunu u te kablove, kao da procenat od prodaje dobijaju :D ...

...voleo bih ovde da chujem josh mishljenja od ljudi koji su svirali sa tim kablom...

 

 

Evo ga ovde neko poredjenje, taj monster rock ima kao malo vishe basa od no namea, ali jedva primetna razlika...

...mada dok ne uhvatish u ruke ne mozesh znati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodaju maglu. Shto kaze Nesha - zgazish kabl, savijesh ga krace i isti ti ej kurac, on je "zvakan". Monster daje dozivotnu garanciju, ali i do jaja jake konektore, pa cesh retko kada da im shaljesh kabl na zamenu, jer necesh primetiti razliku izmedju novog i onog kog furash 5 godina jer konektori nisu labavi, pa samim tim i kabl nije neispravan.

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma izvikano govno. Mislim, rade posao, ali covek nece pogresiti ni ako pazari bilo koji od dobrih proizvodjaca - Klotz, Cordial, na primer. Uzmes to, uzmes Neutrike, i Sejtan da te vidi. I Planet Waves je isto tu, mada moozda malo precenjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam probao drugarovog, hamera vectora, za 120 eura, gitara me je odusevila, mnogo lepo svira, jedino sto mi se nije svidelo je to sto je udarena na par mesta, al to sam ja perfekcionista, gitara ima promenjene civije, na njoj su sperzel civije, vrat prav, sve je funkcionalno, okacicu slike... Ako nekoga zanima, nek me iscima na pp, ja sad nemam pare pa ne mogu da je uzmem ...

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/580/photo0127n.jpg/

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/826/photo0126k.jpg/

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, samo hoce da je se reshe, poshto verovatno stoji poduze. A isti je model na oba sajta, samo pretpostavljam da je ovaj iz mitrosa malo i greban, chukan... nije kao chasha :)

 

Ne bi bilo loshe da spuste onog kevina bonda na 450 jura :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

deluks ltd za osamsto jura ne vrijedi te pare?a sta moze novo pametnije na foru LP-ja za te pare da se uzme leba ti?FGN i tokai sa slicnim ficjursima su skuplji komad.

 

bili su ti deluks eklipsovi u mitrosu do skora,mozda nema u toj boji sa tom kombinacijom magneta,ali prosetaj se,nemoguce da su prodali cini mi se dva ili tri komada od kad smo ja i Lulu bili u mitrosu.ako i nema u bg-u,ima u ostalim mirosovim sopovima bar jedan komad ltd deluks eklipsova dajebeoca.pozovi,raspitaj se malo.

 

provjereno nece kevina da spustaju vise.najvise sto sam uspio je da ubacim i kofer (nektru v bez kofera je ultimativna glupost) u cijenu,ali ne daju dinara manje.mozda im se nijesam svidio,trebao si ti vuce da odes i pitas branka ria bi li spustali,ti imas tu dobru narodsku facu i impozantnije si velicine. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, Tica je svirao EC deluxe koji je platio, chini mi se, 700 jura. Samo shto ne znam kojim kanalima se sluzio da bi doshao do djitre. Grozan je kada su nabavke tih stvari u pitanju :haha:

 

Kako vreme prolazi, sve sam vishe siguran u to da jedan instrument jednostavno ne moze da koshta iznad 1000-1200 jura, pa bio on Amer ili Japanac.

EC deluxe je Koreanac, jebala ih moda, jebalo ih ime :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala, fala, vase hvale na racun te gitare su me samo jos vise nalozile da je uzmem, al sam tamo otisao da trazim sunburst vectora ili nekog standarda ( explorera ), na slikama mi se monaco uopste nije svidjao, kad sam usao unutra, i video je, samo sam reko ovo me zanima, to je to ( mozda je nekome onaj zlatni hardver na belu boju previse kic, ili seljacki, meni daje neki smek ), i da fino sam se ispricao sa covekom, ispricao mi je kako je fender sad skoro kupio hamer, i da gase fabriku ( :( ), takodje o novim charvelima (takodje kupljenim od fendera ), kramerima i gary kramer gitarama... I da, otvoreno je reko da je to najbolji hamer ( indonezanski ) koji imaju u prodavnici, i davao mi je da probam ostale i uporedim :D

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...