Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

El to EC1000?Odlicna djitra.Ortak ima istu,samo nije mat verzija,nego ona sa bindingom od safira,jebes mi sve ako nije 5x bolja od Gibsona(kog takodje ima,standard verziju),em je vrat bolje uradjen,em ima konturu,sve je nekako bolje,jedino mozda magneti meni nisu po volji.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala saletu i ancalagonu na komplimentima i lepim zeljama! :pivopije:

 

@vuk - kakav mrrrtvi floyd! :lol: nikad vishe! Meni je to skroz ok cena za takvu djitru, em do jaja izgleda, em ima brutalan zvuk. Jedina zamerka za koju sam chuo u vezi te gitare je da se s'vremenom pochne guliti zlatna boja na hardwareu, al to mogu uvek ubaciti neki gotoh ili schaller kasnije...

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha..."treba floyd"...ubo tremolo bar jednom, kad sam kupio jacksona, i sad drugi put, pošto ga prodajem :lol: ! ali pre par godina kad sam uzimao jacksa, gitara nije bila gitara ako nema fr hahaha :D

...kod floyda mi jedino odgovara pozicija ruke i osecaj kod palm mutea, na ovoj gitari mi taj bridge neshto visoko stoji, ko tudjom rukom da trzam...al dobro, to je stvar navike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskeshirao za dzitru, riknula izlazna lampa :mad: u ovom nashem sportu troshenje para never stops...

 

ae sad...preporuchite neke dobre ljute EL34-orke, => shto znachi: tajt low end, snazni donji midlovi, velik zvuk, malo "peska"...

...a kad je bal, onda i neke dobre preamp lampice...

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo Rusi... mada, bilo shta da stavish sad ima da pokida ove tvoje kineske "Marshalle" koje verovatno iamsh u glavi.

Znaći Electro Harmonix, znaći Sovtek, znaći pravoslavlje...

 

Takodje, ako negde mozesh da nadjesh Mullarda ili JJ, necesh se pokajesh... na 5150 u preampu ja imam EH, dok u izlazu govnjive Ruby (mada, rade, necu da ih menjam dokle god ne primetim da je zvuk postao govno, a nije josh uvek, jer sam ih menjao nekad, a nisam archio pojachalo... imaju manje od 80 sati rada). U svakom sluchaju - nemoj kineza, osim ako nisi pri parama, mada za preamp ja ne bih shtedeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo sam se raspitao josh za te JJ, kazu ljudi skroz ok lampe...preko te starshooterove sheme u paketu za 90 evra dobijam 4 E34L i 4 Ecc83, neke high gain varijante, sa kojima cu zameniti ove default kineske marshall ecc83ojke...

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikako high gain u PI.cak mozda i 12at7 tu,ako ne i u v2 u preampu.jj el34 su ok,ali neces dobiti taj clarity u basovima ni na manjem ni na vecem pojacanju.bas ih je JJ napravio da budu vintidzastije.to sto ti hoces ima skoro svaka 6ac7 a narocito ove domace.i ehx su super,mozda najbolje el34 tajp lampe trenutno koje se proizvode.za preamp ti ne trebaju high gain lampe jer koliko se sjecam ti imas DSL-a koji ima gejna kao pljeve,plus ga garis OD-om.dobra high gain lampa sa malom mikrofonijom vazda valja u v1,ali ja ne bih isao dalje.cak ih ne bih stavio ni u stare oranze koje imaju svega dvije u preampu tj 3 gejn stejdza koja rade punom parom.mislim da svi za te varijante sa 3 gejn i cetvrtom PI lampom u preampu preporucuju high gain v1,v2 ili 12at7 ili obicna,ostatak obican i 12at7 u PI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko ima predlog, za sto manje para ( to je kljucno ), pristojan overdrive/boost ( i sta su cherub od-ovi i distovi, koji se prodaju u mixu ) , za kucnu varijantu ocu da boostujem overdrive kanal na laney lx35r...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...