Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Ma sve se cuje, sve se zna, a pogotovo ce tako biti sad sa pasivcima. Sada furamo standard B stim, tako da i nismo previse duboko. Snimicu neki klip kad mi stigne djitra, ce se cuje.

 

Ti si imao COW? Dje ti je jado sada?

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba mi neka tranja da budzim,boli me kurac da dam preko 250 e i da se jebem sa njihovim govnima od magneta da bi budzio.

 

sisa si,imas zilion gitara koji ce ti jos i sg imas vipera to ti isto meni treba za sladz,a ti ces nu metal da sviras na sg-ju.

 

dzrk:

 

pa krava je od mahoganija ne blamiraj se

 

SG je u E, ne svira nu metal :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni žao što je uhipsterisao ove fotke, pa se ništa živo ne vidi.

Nisu mojih ruku delo! :P

Slikacu je mobom kad stigne.

 

Blagoje, snimicu celu pesmu na neck-u, tebi za inat!

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da cesh direkt u telo magnete, je l' to znachi da mora da se popunjava rupa za bridge?

Da, jer mi je propao deal za one plasticne poklopce (stigla prazna posiljka, neko je ojadio usput). Za neck je izbusena rupa u skladu sa dimenzijama Dankana, a bridge ce biti popunjen drvetom i prefarban (tj. trebalo bi tako da bude, videcemo).

 

Znam, odnosilo se na majstorovog sina. ;)

Pa dobro, na ovoj drugoj se dosta toga vidi, nije toliko hipsterski :)

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas me zanima kako ces neck da iskoristis,bez konkretnih dokaza nastavicu da te napusavam citav zivot.

Ja neck i stavljam zato sto ne mogu da dobijem taj nazalni ton karakteristican za njega na bridzu nikako. Nema veze uopste sa manje gain-a, to bih mogao i cistim splitovanjem bidza da dobijem, vec sa samom pozicijom magneta. A plus mi treba i za clean deonice. Ne znam sta nije jasno Blagoje, mozda slusam Immolation, ali nisam brutal djed metalac, i ne sviram hromatske Slayer solaze, pa da mi treba samo bridge :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj blago meni necu morati vishe da pravim solaze :smoke: Inache da pohvalim chika Baneta ,restuira mi Jolanu galaxy semi hollowbody koju sam uzo za 100 din nece da verujete na sta lichi sad\m/Inache Da li je iko (Mirko javi se) Svirao hybrid 9-46 a sedmu 60 ,plasim se da meni ta 9 ne pukne kad sviram sedmu pa prvu ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja neck i stavljam zato sto ne mogu da dobijem taj nazalni ton karakteristican za njega na bridzu nikako. Nema veze uopste sa manje gain-a, to bih mogao i cistim splitovanjem bidza da dobijem, vec sa samom pozicijom magneta. A plus mi treba i za clean deonice. Ne znam sta nije jasno Blagoje, mozda slusam Immolation, ali nisam brutal djed metalac, i ne sviram hromatske Slayer solaze, pa da mi treba samo bridge :)

 

konkretne dokaze u vidu audio materijala,do tad napusavanje najstrasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...