Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

E sorry nisam ovo shvatio ???

svaku posiljku mozes poslati obicno ili preporuceno.

 

ako posaljes obicno, platis manje postarinu, ali ti niko ne garantuje da ce posiljka stici na svoje odrediste (citaj: zaposleni u posti vole da otvaraju posiljke i ukradu ili bace sve sto im se svidi ili ne svidi)

 

ako posaljes preporuceno, platis postarinu malo skuplje, ali dobijes potvrdu da si dao pare, i ako se posiljka negde zagubi, mozes da joj udjes u trag, odnosno, neko ce ti nadoknaditi stetu.

 

posto je u pitsnju bio najobicniji disk, i to narezani, i to jos meshuggah, a ne tamo neka ceca ili nesto slicno sto bi se moglo dopasti nekom postaru, smatrao sam da posiljku mogu poslati i obicno, bez bojazni da ce joj se nesto lose desiti.

 

bottom line: sacekaj jos koji dan pa cemo videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaku posiljku mozes poslati obicno ili preporuceno.

 

ako posaljes obicno, platis manje postarinu, ali ti niko ne garantuje da ce posiljka stici na svoje odrediste (citaj: zaposleni u posti vole da otvaraju posiljke i ukradu ili bace sve sto im se svidi ili ne svidi)

 

ako posaljes preporuceno, platis postarinu malo skuplje, ali dobijes potvrdu da si dao pare, i ako se posiljka negde zagubi, mozes da joj udjes u trag, odnosno, neko ce ti nadoknaditi stetu.

 

posto je u pitsnju bio najobicniji disk, i to narezani, i to jos meshuggah, a ne tamo neka ceca ili nesto slicno sto bi se moglo dopasti nekom postaru, smatrao sam da posiljku mogu poslati i obicno, bez bojazni da ce joj se nesto lose desiti.

 

bottom line: sacekaj jos koji dan pa cemo videti.

ti si to malo bolje objasnio laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaku posiljku mozes poslati obicno ili preporuceno.

 

ako posaljes obicno, platis manje postarinu, ali ti niko ne garantuje da ce posiljka stici na svoje odrediste (citaj: zaposleni u posti vole da otvaraju posiljke i ukradu ili bace sve sto im se svidi ili ne svidi)

 

ako posaljes preporuceno, platis postarinu malo skuplje, ali dobijes potvrdu da si dao pare, i ako se posiljka negde zagubi, mozes da joj udjes u trag, odnosno, neko ce ti nadoknaditi stetu.

 

posto je u pitsnju bio najobicniji disk, i to narezani, i to jos meshuggah, a ne tamo neka ceca ili nesto slicno sto bi se moglo dopasti nekom postaru, smatrao sam da posiljku mogu poslati i obicno, bez bojazni da ce joj se nesto lose desiti.

 

bottom line: sacekaj jos koji dan pa cemo videti.

E tako . Nemam iskreno iskustva sa postom toliko da mogu znati jer sve sto sam ikome nabavljao to je moj stric kupio u USA pa slao . Hvala ipak , nadam se da ce doci icon_smile.gif ( OSIM AKO JE POSTAR BOLESNIK ) biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha da icon_smile.gif

 

speak of the devil, ja se celog zivota nadam da ce se negde pojaviti neki narkoman kome treba cash pa hoce da proda neki les paul za male pare icon_smile.gif

ili neki klinac ciji je matori svirao les paul-a, pa riknuo, pa ostavio sinu (ili cerci?? jos bolje), pa on, totalno nezainteresovan prodao za neku krsh cenu..

 

a tek za Sunn O))) Model T iz 70-ih.. sve se nesto mislim da neki matori deda negde u Srbiji ima tu glavu i da mu trune na nekom tavanu a ja ovde tako nesrecan jer ta glava ne moze da se nabavi icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@slowdiver - E svaka cast . O tome ti pricam . Ima takvih ljudi koji naslede gitare i nemaju pojma sta sa njima tako da sam vidjao i na buvljaku u BG pre mozda 8 meseci gitare ( dobre ) , STRAT doduse, Mexica ali dobar za mozda 50 evra icon_smile.gif . Nisam imao kinte i jos placem kada se setim tih dana sad.gif . Ma uvek treba pokusati ko zna kada ce nam se posreciti icon_smile.gif .

 

Najbolje je kada naletis na neku zenu npr kojoj je sin otisao u vojsku ili nesto icon_smile.gif lol pa joj rekao da se reci gitare ( kakvu bujnu mastu imam ) . Les paul , kaze zena iscepaj mi drva i tvoja je sad.gif . Zasto svet nije takav icon_smile.gif

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

@slowdiver - E svaka cast . O tome ti pricam . Ima takvih ljudi koji naslede gitare i nemaju pojma sta sa njima tako da sam vidjao i na buvljaku u BG pre mozda 8 meseci gitare ( dobre ) , STRAT doduse, Mexica ali dobar za mozda 50 evra icon_smile.gif . Nisam imao kinte i jos placem kada se setim tih dana sad.gif . Ma uvek treba pokusati ko zna kada ce nam se posreciti icon_smile.gif .

 

Najbolje je kada naletis na neku zenu npr kojoj je sin otisao u vojsku ili nesto icon_smile.gif lol pa joj rekao da se reci gitare ( kakvu bujnu mastu imam ) . Les paul , kaze zena iscepaj mi drva i tvoja je sad.gif . Zasto svet nije takav icon_smile.gif

Moze biti,mada ga ja opet ne bih kupio za sebe,jedino kada bi ga nekome mogao prodat za 200-300 evra.Gitara koju ja trenutno trazim je Fender stratocaster squier japan 83-god

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Najbolje je kada naletis na neku zenu npr kojoj je sin otisao u vojsku ili nesto icon_smile.gif lol pa joj rekao da se reci gitare ( kakvu bujnu mastu imam ) . Les paul , kaze zena iscepaj mi drva i tvoja je sad.gif . Zasto svet nije takav icon_smile.gif

E ti stvarno nemas duse, kako mislis da postanes veliki gitarista ?? laugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze biti,mada ga ja opet ne bih kupio za sebe,jedino kada bi ga nekome mogao prodat za 200-300 evra.Gitara koju ja trenutno trazim je Fender stratocaster squier japan 83-god

E Zdravko pitanje . Pricas o onoj gitari sto si mi rekao u Ironu , jeftina a samo muzicari bojli znaju da je takva i tako to ??? Jeli to ta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Zdravko pitanje . Pricas o onoj gitari sto si mi rekao u Ironu , jeftina a samo muzicari bojli znaju da je takva i tako to ??? Jeli to ta ?

Druze samo mi ucini jednu uslugu,nemoj da u svakom postu koristis termin "muzicar"! icon_da.gif

Pa kaze se da su te gitare veoma kvalitetne,kao originali,jer su japanci valjda tek poceli sa kopijama i hteli su da se dokazu.Ma sta ja znam,uglavnom sam cuo da su dobre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cuh da su ti Epiphoni stvarno dobre kopije .... Drzao sam par bas gitara u rukama i stvarno su koristili kvalitetno drvo i imali su odlican zvuk za svoju cenu... Jos eventualno uz ugradnju nekih boljih magneta to bi bili stvarno ozbiljni bass - ovi... Pretpostavljam da je sa gitarama slicna prica... pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cuh da su ti Epiphoni stvarno dobre kopije .... Drzao sam par bas gitara u rukama i stvarno su koristili kvalitetno drvo i imali su odlican zvuk za svoju cenu... Jos eventualno uz ugradnju nekih boljih magneta to bi bili stvarno ozbiljni bass - ovi... Pretpostavljam da je sa gitarama slicna prica... pivopije.gif  pivopije.gif

 

Druze samo mi ucini jednu uslugu,nemoj da u svakom postu koristis termin "muzicar"!

@Vucko - Da vucko veoma dobre gitare . Svirao sam na Epifonu ( KOPIJI ) Angus Jang ( NA NASEM PISEM , NE ZNAM NA ENGLESKOM ) . Dobre gitare i kvalitetne , i moze se reci da imaju najbolju kopiju a i potpisali su ugovor sa Gibsonom tako da su veoma kvalitetni . Nasao sam u njemackom katalogu Les Paul ( ZAKK WAYLDE ) Epifone 714 evra ali nemam toliko kintu . Gitara je odlicna .

 

Okey Zdravko nema vise muzicara icon_smile.gif

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice strata

nije moj, ortakov je

 

taj moj fensi ortak neki zanimljiv co'ek

idemo mi tako jednog dana, i on kaze

"ej, znas, ja imam elektricnu gitaru kod kucje"

"kakvu?"

"nemam pojma"

"pa sto je ne sviras?"

"nemam pojma"

"a odakle ti?"

"nemam pojma"

i odem ja kod ortaka - imam sta da vidim - i zivotna greska - kazem mu da je to do jaja instrument sto on ima i da ga nose u radnju da ga procijene(rekli su mu 700-800e ja mislim, meni se ucinilo malo, pa sam vas zato pitao) i da proda

a mogao sam da mu je odma odnesem, ne bi se ni sjetio

 

gitara je stajala u podrumu(zajedno sa JOS JEDNOM el. gitarom - a ta je neka vintage hollow body jos starija ja mislim icon_smile.gif , nju je isto odnio u radnju, nisu mu znali nista recji o njoj, a ja se nisam nesto angazovao)

kaze on kao (nakon sto sam ga ubijedio da pita roditelje icon_smile.gif ) ostalo to u kucji od strica koji se odselio za vrijeme rata i koji se davnijeh dana bavio muzikom

sad necje ni da je proda, nego hocje da pocne da svira icon_uhoh.gif

car neki taj moj ortak

a i ja isto

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice strata

nije moj, ortakov je

 

taj moj fensi ortak neki zanimljiv co'ek

idemo mi tako jednog dana, i on kaze

"ej, znas, ja imam elektricnu gitaru kod kucje"

"kakvu?"

"nemam pojma"

"pa sto je ne sviras?"

"nemam pojma"

"a odakle ti?"

"nemam pojma"

i odem ja kod ortaka - imam sta da vidim - i zivotna greska - kazem mu da je to do jaja instrument sto on ima i da ga nose u radnju da ga procijene(rekli su mu 700-800e ja mislim, meni se ucinilo malo, pa sam vas zato pitao) i da proda

a mogao sam da mu je odma odnesem, ne bi se ni sjetio

 

gitara je stajala u podrumu(zajedno sa JOS JEDNOM el. gitarom - a ta je neka vintage hollow body jos starija ja mislim icon_smile.gif , nju je isto odnio u radnju, nisu mu znali nista recji o njoj, a ja se nisam nesto angazovao)

kaze on kao (nakon sto sam ga ubijedio da pita roditelje icon_smile.gif ) ostalo to u kucji od strica koji se odselio za vrijeme rata i koji se davnijeh dana bavio muzikom

sad necje ni da je proda, nego hocje da pocne da svira icon_uhoh.gif

car neki taj moj ortak

a i ja isto

HEHEHEHE icon_smile.gif . Eto momci to sam vam govorio . Da nije zvao tebe ( druga ) ta gitara bi mogla zavrsiti u kutiji sa igrackama icon_smile.gif , zato treba pitati uvek . Pa bolan sto ne rece drugu za forum icon_smile.gif kupio bih je od njega za 100 evra icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...