Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

@MudriPanj

 

Mudro zboris panjce ... basovi su im fenomenalni

cuo si mozda carvin timothy b. schmit signature ?

ludnica koliko je to mocna bas gitara !!!

 

@Sitch Boe

 

Ja mislio da je ono ipak dc200 ...

mislim imam njegovu skolu,a i model gitare koji

je on svirao bogami icon_smile.gif

znaci Carvin DC200C ... aktivna,sa floydom

(moja ima kahler pro...)

 

@-AleksandaR-

 

Nemoj BRE da kupujes originale ...

imam ja dosta skola pa mogu da ti posaljem ...

kontaktiraj me na pp oko detalja ...

uskoro mi stize pedesetak skola u divx formatu ...

mada pretpostavljam da ce ti biti interesantno i

ovo sto imam u katalogu ... saljem dzaba inache biggrin.gif

posto vidim da neznas da se "snadjes" ...

 

ono sto nisi razumeo - pricao sam o mojim

carvinima koji su jos ludji od onog koji MAB ima ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sitch Boe

 

Ja mislio da je ono ipak dc200 ...

mislim imam njegovu skolu,a i model gitare koji

je on svirao bogami icon_smile.gif

znaci Carvin DC200C ... aktivna,sa floydom

(moja ima kahler pro...)

 

 

 

Jbg slicne su,Znao sam da je neki dc a sada koji.. .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Oh Dani boy, the pipes, the pipes are calling ph34r.gif

 

Prob'o Carvine i to ovde cim sam sleteo te davne $@%#$ i neke.... Fine gitare, moj ortak (i duze vreme cimer) je uvek imao po nekog Carvina, sta ces, prva ljubav (Marty i Jason) zaborava nema. Mislim da sam prosvirao DC125,127,135,200 i 400 u raznim konfiguracijama. Super gitare , samo treba baciti 'stock' magnete odma' i staviti prvu ligu (bar onda smo tako mislili, ortak i ja). Njihove gitare su dan danas relativno jeftine za amerske pojmove jer se prodaju direktno (iz fabrike ili preko njihovih radnji). Znaci nema neke sulude marze kakvu obicno velike prodavnice nakaleme na fabricke cene musik19.gif .

 

P.S. Cujem onomad da su ti Asteri u stvari radjeni po Dzindzerovoj narudzbini, dal' u Jugi dal' negde napolju ne secam se. Svako danas moze od Kineza i Korejaca naruciti da mu odrade manje serije instrumenata po vrlo povoljnim cenama. Masine su masine, njihovi majstori su legende, pa vrlo brzo ovladaju i proizvodnjom zapadnih instrumenata. U tom smislu, evo jednog interesantnog linka. Ove http://www.maldenguitars.com/ su gitare dizajnirane u glavama u Americi, a odradjene rukama u Koreji pivopije.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Oh Dani boy, the pipes, the pipes are calling ph34r.gif

 

Prob'o Carvine i to ovde cim sam sleteo te davne $@%#$ i neke.... Fine gitare, moj ortak (i duze vreme cimer) je uvek imao po nekog Carvina, sta ces, prva ljubav (Marty i Jason) zaborava nema. Mislim da sam prosvirao DC125,127,135,200 i 400 u raznim konfiguracijama. Super gitare , samo treba baciti 'stock' magnete odma' i staviti prvu ligu (bar onda smo tako mislili, ortak i ja). Njihove gitare su dan danas relativno jeftine za amerske pojmove jer se prodaju direktno (iz fabrike ili preko njihovih radnji). Znaci nema neke sulude marze kakvu obicno velike prodavnice nakaleme na fabricke cene musik19.gif .

 

P.S. Cujem onomad da su ti Asteri u stvari radjeni po Dzindzerovoj narudzbini, dal' u Jugi dal' negde napolju ne secam se. Svako danas moze od Kineza i Korejaca naruciti da mu odrade manje serije instrumenata po vrlo povoljnim cenama. Masine su masine, njihovi majstori su legende, pa vrlo brzo ovladaju i proizvodnjom zapadnih instrumenata. U tom smislu, evo jednog interesantnog linka. Ove http://www.maldenguitars.com/ su gitare dizajnirane u glavama u Americi, a odradjene rukama u Koreji pivopije.gif .

E hvala za Aster icon_smile.gif . To je odgovor koji mi je trebao . Znam da je Aster uzasan . Svirao sam pre 2 meseca u BG , nasao sam adresu i mapu u Metal hameru Burz... ulica tako nesto . Znaci zvezda Aster kosta 130 evra biggrin.gif 2 hama , single i floyd . Ne mogu da shvatim . Kada sam je uzeo u ruku , pa nije teza od 200 grama . Kada je ukljucio moze se reci da je zvuk kao kada uzmete ekser pa grebete od lim biggrin.gif . Ne znam , uzanste su . Svirao sam na 3 modela ( SLICNA ) i razocarao se . Trazio sam na netu site ili nesto ali nisam nasao icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje - na koliko cijenite americkog strata 79.?

meni se cini odlicno sacuvan i ne previse koristen, samo malo zardjao, a vrat, pragovi i finis sve kako treba

Ako je odlicno sacuvan,rekao bih da je oko 1200-1300 evra.

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

@slowdiver - E jos nije stigao CD , jesi poslao icon_smile.gif .

@Sitch Boe - 1200 evra da . Ali :

 

meni se cini odlicno sacuvan i ne previse koristen, samo malo zardjao, a vrat, pragovi i finis sve kako treba

 

ma ja sam svoje rekao biggrin.gif vise kitne nema icon_smile.gif pokusacu . Ako ti treba hitno kinta ja sam ti kupac . 300 evra biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko si ti svoj strat platio?

nisam ga kupio, dat mi je na sviranje biggrin.gif

 

svirao ga je crnke iz point blank-a godinama

 

EDIT:@aleksandar

poslao sam ti disk jos onaj dan kad sam ti poslao pp.

nisam ga poslao preporuceno, posto sam pretpostavljao da ovi mentoli iz poste nece ukrasti/zagubiti obican cd

Edited by slowdiver

Share this post


Link to post
Share on other sites

@slowdiver - E jos nije stigao CD , jesi poslao icon_smile.gif .

@Sitch Boe - 1200 evra da . Ali :

 

meni se cini odlicno sacuvan i ne previse koristen, samo malo zardjao, a vrat, pragovi i finis sve kako treba

 

ma ja sam svoje rekao biggrin.gif vise kitne nema icon_smile.gif pokusacu . Ako ti treba hitno kinta ja sam ti kupac . 300 evra biggrin.gif

jebote,ne lupaj nije ti to squier niti mexico strat. no.gifno.gifno.gif

Nije ti stratocaster kao neka plasticna igracka pa da pojeftini cim ostari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ga poslao preporuceno, posto sam pretpostavljao da ovi mentoli iz poste nece ukrasti/zagubiti obican cd

E sorry nisam ovo shvatio ???

 

haha kapiram ni da najgori pajdoman u najgoroj inflacija/beda/krizi ne bi prodao americkog strata iz 70-ih za 300 evra..

 

icon_smile.gif pa normalan covek ne icon_smile.gif ali imao sam iskustva da se susretnem sa ljudima koji su davali gitaru za 20 ili 10 evra da bi kupili trave ili neke droge biggrin.gif . Zato i kazem : MOZDA SE POSRECI : icon_smile.gif

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ga kupio, dat mi je na sviranje biggrin.gif

 

svirao ga je crnke iz point blank-a godinama

 

EDIT:@aleksandar

poslao sam ti disk jos onaj dan kad sam ti poslao pp.

nisam ga poslao preporuceno, posto sam pretpostavljao da ovi mentoli iz poste nece ukrasti/zagubiti obican cd

He, Crnke Kralj, Point Blank rulz....

 

@ ove gore gluposti.... Kakve su bre to ideje icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif 300 za strata stvarnomi je muka pukeface.gifpukeface.gif

 

E Aleksandre, stvarno nisko misljenje o ljudima sa foruma... no.gifno.gif

Edited by Vucko

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...