Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Prica se da dok mali shrederi spavaju da im pohotni Michael Romeo ulazi u kutje i krade ajvar tako sto ga zutom-kariranom slamkom srche iz tegli...da bi kao vise vremena proveli vezbajuci pikado® picking tehnike sviranja a manje jeduci zimnicu...a i kaze narod da kada zatekne prazne tegle ajvara da dechici ispod jastuka stavlja trzalice...i to ne bilo koje vec svoje signachr Shitfaced-pighead sound like Yngwie trzalice icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica se da dok mali shrederi spavaju da im pohotni Michael Romeo ulazi u kutje i krade ajvar tako sto ga zutom-kariranom slamkom srche iz tegli...da bi kao vise vremena proveli vezbajuci pikado® picking tehnike sviranja a manje jeduci zimnicu...a i kaze narod da kada zatekne prazne tegle ajvara da dechici ispod jastuka stavlja trzalice...i to ne bilo koje vec svoje signachr Shitfaced-pighead sound like Yngwie trzalice icon_da.gif

icon_uhoh.gificon_uhoh.gif

Jesi li ti siguran da si samo pijan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dalje mi je Awake jedan od 20 najboljih metal albuma devedesetih

potpuno se slažem. album je zakon. to je prvi album koji sam čuo od dream-a i stvarno. mislim šta reći! samo 6:00 koliko je dobra pesma, a tek ostale. većina njih najviše vole ili images ili scenes. oba su dobra albuma, ne kažem. ali ovaj je zakon. ja jedino ne gotivim when day dream, barem koliko sam ga slušao i six degrees ( isto važi ko i za when day dream). octavarium nisam još ljudski preslušao, tako da ne mogu još ništa da kažem u vezi tog albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Six Degrees Of Inner Turbulence" je namrtvo kompleksan album(pogotovo prvi CD) i mora se jako dugo slusati da bi usao u uvo, a kad udje onda zarazi musik20.gif To je i poslednji dobar album koji su napravili,"Octavarium" mi se ni malo ne svidja, a "Train Of Thought" nisam slusao, ali ga malo ko hvali, tako da...

Nadam se da ce se na novom albumu vratiti starom dobrom zvuku, ali tesko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

train of toath i octavarium su legendarna izdanja ovog benda i proklet bio onaj koji to sme da ospori!

masni sirovi sa tresh riffovima i tool formom u nekim pesmama pa to je pravi progres covece tu je zrelost!

ali pak i dalje images and words je najbolji!

mada o ukusima stvarno ne vredi raspravljati ali svi albumi su vredni da se preslusaju sta god slusali!

Share this post


Link to post
Share on other sites

train of toath

 

masni sirovi sa tresh riffovima

 

tool formom u nekim pesmama pa to je pravi progres covece tu je zrelost!

 

ali pak i dalje images and words je najbolji!

 

mada o ukusima stvarno ne vredi raspravljati ali svi albumi su vredni da se preslusaju sta god slusali!

Šta reći sem: laugh.gif

 

___________________________________

 

Inače, imam u planu, kad uhvatim slobodnog vremena, da uzmem Soundforge i Train of Thought progresivno da skratim nekih 35 minuta, da od onog materijala napravim stvarno dobar album.

pivopije.gif

Edited by Boro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...