Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

A zašto tako otvoreno huškaš ljude na raspravku? Dosadno ti je, a? Kad ćeš naučiti da muzičari nisu sprinteri a 100m, ili skakači u vis, gde se lako izmeri ko je brži, ko više skoči u vis, u dalj, ko dalke baci kuglu ... a inače, sad mi se čini da želiš da odvučeš priču na stranu "kako niko nema pojma koliko su ustvari jazz bubnjari najbolji" ... a ti se se, verujem, naslušao jazz-a. Pa sve i da je tako, niko ne može da porekne da su metal bubnjari izuzteno dobri muzičari, pa možda čak i najbolji, upravo zbog kompleksnosti onoga što sviraju.

 

A raspravljati se sa nekim na forumu oko toga "ko je bolji muzičar" ... znaš ono poređenje sa olimpijadom za debile? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha koliko je to njabolji avatar bio.

 

imao je momenta 6 degrees, ali nije stoodovao test of time :D

 

mislim da neces moci neke dobre kritike za ToT da nadjes ...to je tek djubrad tezak.

 

na 6degrees su bar dobre bendove kopirali kao peter gabriel i radiohead, na ToT su zvuceli kao debeli matori geekovi koji se loze na slipknot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da nisu govno svi posle 6DOIT!, ipak su dobri na svoj nacin, zavisi sta ti se slusa u kom trenitku, jedino Systematic ima neke pesme koje su "udju na jedno uvo, a na drugo izadju."

Ja sam tako za neke abume mislio da su promasaj pa sam vremenom shvatio da nisu, jbg.

Edited by Erotomaniac

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zašto tako otvoreno huškaš ljude na raspravku? Dosadno ti je, a? Kad ćeš naučiti da muzičari nisu sprinteri a 100m, ili skakači u vis, gde se lako izmeri ko je brži, ko više skoči u vis, u dalj, ko dalke baci kuglu ... a inače, sad mi se čini da želiš da odvučeš priču na stranu "kako niko nema pojma koliko su ustvari jazz bubnjari najbolji" ... a ti se se, verujem, naslušao jazz-a. Pa sve i da je tako, niko ne može da porekne da su metal bubnjari izuzteno dobri muzičari, pa možda čak i najbolji, upravo zbog kompleksnosti onoga što sviraju.

 

A raspravljati se sa nekim na forumu oko toga "ko je bolji muzičar" ... znaš ono poređenje sa olimpijadom za debile? :)

 

 

Ja ne huskam nikoga, samo iznosim svoje misljenje.

Btw, pitaj ljude koji me poznaju da li slusam jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...