Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

"muvare" od "muvanje"

 

ili "muvare"? (mada, kada bi bilo "muvare", smislenije bi bilo da se zovu "muhare" (sto bi, opet, otvorilo nova pitanja))

 

 

ostavicu ti adresu na pm.

 

 

 

koij vam je omiljeni dt butleg?

 

 

poz

Edited by BodyRemover

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nikad ne kazem muHa, nego muVa. npr. muVopich - ono za mlacenje muva po kuci. uvijek uVo, nikad uHo. uvijek kuVanje, nikad kuHanje.

 

 

 

omiljena pjesma DT mi je Fatal Tragedy. bootlezima se ne bavim. skidam sve s winimixa, veze nemam kako izgledaju butlezi vecine bendova (osim megadetha mhihi.gif ).

 

 

ajd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi kako tone ovaj gigantour

 

uzas

 

Artist/Event: GIGANTOUR: MEGADETH, DREAM THEATER, FEAR FACTORY, NEVERMORE, LIFE OF AGONY, SYMPHONY X, DRY KILL LOGIC, BOBAFLEX

Venue: Selland Arena

City/State: Fresno, Calif.

Date: July 21, 2005

Attendance: 1,866

Capacity: 6,545

 

Artist/Event: GIGANTOUR: MEGADETH, DREAM THEATER, FEAR FACTORY, NEVERMORE, LIFE OF AGONY, SYMPHONY X, DRY KILL LOGIC, BOBAFLEX

Venue: Open Air Theatre

City/State: San Diego, Calif.

Date: July 28, 2005

Attendance: 2,228

Capacity: 4,598

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebi ga...imas ozzy fest i onaj sounds from the underground

 

ove turneje = melodic death/metalcore/ plus bendovi kao sto su SYL, Mastadon, Opeth.

 

i ja bih pre isao na te koncerte nego na matore nistarije kao Megadeth i DT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma raspad sistema, pa ne vjerujem da je u sacramentu bilo vise od 3000 ljudi, sa sve bendovima, komplet tehnicarima, osobljem, obezbjedjenjem (a bilo ih je bar 500 od te vrste).

 

za DT se ispred bine skupilo mozda 300 dusa. kao, fanovi.

 

za megadeth je bilo mozda 2000 ljudi i to je to.

 

 

ni na solo svirci u samom vegasu nisu vise skupili. to su sad klupski bendovi icon_smile.gif

 

 

btw, ja sam dijete iz srbije - ne propusta mi se tako nesto ni za zivu glavu. boli me dupe sto dolazi malo ljudi. nevermore su nam rekli da i oni sami to samo `odradjuju` - kao, `evropa je nasa publika`. logicno. samo sto mene zaboli dupe sta se slusa i sta je popularno.. slusam i neke novije stvari, ali me licno ne interesuju trendovi (osim ukoliko mi bas nesto `ne legne` tipa mnemic) a pogotovo ne hip-hop.

 

 

DT su dobili reakcije publike samo na pull me under, fatal tragedy i sl.. za nove pjesme nije bilo ni aplauza icon_smile.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

na Dream Theater solo svirku dolazi opusteno izmedju 2000 - 5000 ljudi po americi, a SX moze kao headline opusteno 700 ljudi da skupi tako da ovo vise propada zato sto ozzyfest i sounds of the underground imaju zanimljivije bendove.

 

jebi ga.

 

si gledala Dillinger? kapiram da su jedini bili zanimljivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa otprilike, kako si i rekao..

 

 

zar nije ozzfest? bez y.. ok, nebitno, pa pazi fear factory su bili SUPER, ja licno nisam fan (pa sam mislila da nije niko mhihi.gif ).. i podigli su zesce atmosferu, kakvu je DT tad mogao samo sanjati (i pored svih skakutanja labriea i portnoyevih bezuspjesnih pokusaja da podigne malo raju na noge)

 

dillinger nije svirao u sacramentu. citala sam da na nekim svirkama poslije nije svirao symphony x. mijenja se stalno.

cak su i dry kill logic popalili opasno raju. life of agony je malo smorio (mene) a bobaflex su komicni, tesko.

 

cudan neki sastav publike. bilo je matorih likova prema kojima i moj cale izgleda k`o mladic icon_smile.gif a bilo je i bas nekih 12-godisnjih klinaca..

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

na Dream Theater solo svirku dolazi opusteno izmedju 2000 - 5000 ljudi po americi, a SX moze kao headline opusteno 700 ljudi da skupi tako da ovo vise propada zato sto ozzyfest i sounds of the underground imaju zanimljivije bendove.

Jest vala + koliko mi se čini, cijena karte je... laugh.gif

Pa je onda sve to... sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sve je to ok..

 

 

ali ja licno volim da idem na svirke i sve te stvari zbog zezanja, isla bi sutra opet na DT iako ne sjecem vene za njima, i isla bih pa taman svirali pred 100 ljudi. na kraju, koncerti, festivali i putovanja su me uvijek jeftinije izlazili od gomile drugih stvari koje su mi `pojele` pare.

 

za 37 dolara s taksom i svim tim bendovima - meni je ovo bilo do jaja. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...