Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Dream bi doslo da gledaju i ljudi koji nemaju veze sa metalom vecina muzicara svih zanrova muzike su culi za clanove Dream-a i dosli bi da vide tako reci legende svih instrumenata!kad sam ih gledao u Budimpesti pola ljudi su bili normalno obuceni tj nisu izgledali kao ostali DT fanovi ,nisu otpevali ni jedan stih uz pesama vec su samo gledali i divili se zvuku a takvih kod nas ima mnogo vise od pravih progera i pravih DT fanova!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dream bi doslo da gledaju i ljudi koji nemaju veze sa metalom vecina muzicara svih zanrova muzike su culi za clanove Dream-a i dosli bi da vide tako reci legende svih instrumenata!kad sam ih gledao u Budimpesti pola ljudi su bili normalno obuceni tj nisu izgledali kao ostali DT fanovi ,nisu otpevali ni jedan stih uz pesama vec su samo gledali i divili se zvuku a takvih kod nas ima mnogo vise od pravih progera i pravih DT fanova!!!

Ima istine. Lično mislim da bi DT mogao ovde da okupi neke dve i po hiljade ljudi.

 

Naravno, poželjno je da može da se sedi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvih bre 400 ljudi? Lepo su rekli prvog dana bilo 800 - 1000, drugog 1200, tako je i bilo. To sto je pos i threshold gledalo nas 300 - 400, je druga stvar, jbg nisu samo progeri dosli. Lepo je covek rekao gore da na DT ne bi dosli samo metalci, doslo bi mnogo ljudi starijih da uzivaju u muzici, onda gomila njih koji sviraju bilo koji od instrumenata (da l' su bubnjevi, gitara ili bilo sta drugo, nije bitno, dosli bi da vide majstore). I skupilo bi se 2000 - 2500 ljudi, ali mislim da to nije dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to su sve neki gikovi i frikovi, strebosi klasicni. mislim na te u kravatama :)

 

Što bre, šta fali? Ja bih se pojavio u kravatama, haha. :lol:

 

A cenim da bi možda i moglo da se okupi 2000+ ljudi. Ja sam jednom razgovoarao sa Elderaneom i pitao ga baš za DT, i mogu vam reći da sam ostao razočaran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...