Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

To je ono fazon, svi su gledali "Kasandru" a onda pljuvali :haha:

 

Slazem se klip je cheese do zla boga, ali opet jbg normalno je da se sve to radi za pare, iskreno me zanima da pogledam kada to bude izaslo, ali mu ne pridajem toliki znacaj.

 

Btw, na sta lici Labrie sa ovom kosom :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Prvi deo trilogije, prilično je zabavno pogledati kako se Mangini uklapa u ostatak benda - oduvan sam načisto. :zeleni: Ako nekoga ne interesuje, just fuck off - simple as that. :bigblue:

 

nego realno sad su rekli da je Majk hteo da rasformira bend na 5 godina i da se vrate kao ljudi sa normalnom muzikom a ne sa ovim djubretom

Edited by Mita
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim u cemu je problem. Meni je DT grozan otkako Petrucci svira MusicMana, ali ljudi samo pokusavaju da naprave neke pare i od ovih audicija i ostalog praznog hoda. Treba nesto jesti i reklamirati sponzore i to, a i platiti sve ove ljude, avionske karte itd.

 

Meni je "epizoda" bila skroz zabavna, osim sto je ovaj Magnini toliko patetican da mi se povracalo u par navrata :)

 

edit: a nije da bubnjari nece napraviti reklamu sebi pojavljivanjem na audiciji. Nisu ovo likovi sa zivim bendovima u naponu snage, vec matori carevi koji svoj hleb zaradjuju video skolama i potpisima na palicama (edit2: skoro kao i DT na kraju krajeva)

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

*ebote što ljudi mogu srati. Pustite ljude da se izvuku iz problema. Da mi je znati koliko znanja i kvalitete imate VI koji prigovarate da bi bili dostojni toliko pljuvati po nekome. Vjerovatno malo ili skoro pa ništa, jer nemate pametnijeg posla nego visiti na forumu i pljuvati po ljudima koji su željni raditi i zaraditi.

Svaka čast pojedincima ali čini mi se da većina ljudi ovdje stvarno nije fer. I VI ste nekad bili mlađi, ljepši, imali ste više energije. Starite i VI, zar bi trebalo pljuvati po vama????

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli su da unajme Ivanu Stanković da vodi ovo.

 

"Samo jedan od vas može biti novi bubnjar Dream Theater-a, potpisati prestižni ugovor i krasiti naslovne strane 1000 bubnjarskih časopisa širom sveta."

 

Zajebanciju na stranu, ovaj klip jeste prepatetičan u momentima ali su sa druge strane neki delovi kul - odgledaću sve, jebeš ih. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...