Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Moja tri favorita su Lang, Minneman pa onda Mangini. e sad Donati jeste vrh ali mi se nikako ne ukalapa u DT.

 

Minneman otpada posto je i sam reako da nije novi bubnjar DT-a.

 

Lang izlgeda ima vec nesto zakazano sto je u direktnom konfliktu za turnejom na leto, tako da mi se malo verovatno da je prosao.

 

 

Mangini, otkazao Berklee za ovu godinu, i navodno novi web site mu izlazi sad u maju, slucajnost? :haha:

 

Sta god da pricate da je pozer, patetican, antipatican... Po onome sto sam video u klipu, covek je zajebant (malo mi se lud cini :bigblue: ) ima harizmu, nije samo fazon sedim "pravo" tehnika i samo tehnika...

Naravno tehnicki je ubica, jedan od retkih kojima je sve jedno right/left handed, zanrovski je sposoban da svira apsolutno sve, ima sve aspekte zasto bi mogao da bude "the best fit behinnd the kit" kako rekose :haha:

 

 

A sto se tice Portnoya, i zelje da pauziraju 5 godina, da li bi on to ikada predlozio, a cak i napustio bend da nije bio u Ax7? Cim su ga "ljigavci" izbacili iz benda odmah je hteo se vrati u DT, e pa ne moze :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam za taj Donatijev projekat, teško sranje. Ali to opet ne menja činjenicu da je njegova bulja talentovanija od celog DT-a IMO.

 

Isto sam slušao nedavno FII i shvatio koliko mi je bolja Derekova svirka od Jordanove. Koliko god svi cenili Rudessa i gledali ga kao nekog boga i ne znam ni ja šta, Derek mi je mnogo versatilniji i raznovrsniji svirač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto sam slušao nedavno FII i shvatio koliko mi je bolja Derekova svirka od Jordanove. Koliko god svi cenili Rudessa i gledali ga kao nekog boga i ne znam ni ja šta, Derek mi je mnogo versatilniji i raznovrsniji svirač.

 

Rudes je mashina, Kevin Moore svira sa emocijom, a Derek je neka mesavina... Meni su albumi sa Kevinom jedini albumi koje mogu da slusam sa uzivanjem (jer sam klavijaturista), a Rudessova kurchenja, robot zvukove, van svemirske brzine i bem li ga sta jos... Od toga mi se sere realno.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi riff sto sviraju sa manginijem u prvoj epizodi spada u ovu kategoriju.

Šta god ja pomislim što se tiče DT-a, ti napišeš. :D

 

versatilniji i raznovrsniji svirač.
versatilan

Svestran, momci, svestran.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da... To sam ispustio da napisem. Rudess ce da odsvira sta god ovi zamisle, ja kontam da je on samo zato u bendu, da nije to ono sto on doprinosi, vec mu kazu, daj mi to, sviraj mi to, cepaj to i on to radi... Kao da imas hodajuci komp i vst... Dok su Derek i Kevin mnogo zanimljiviji klavijaturisti, imaju ono... nesto. Dok Rudess to uopste ne pokazuje, pojela tehnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam za taj Donatijev projekat, teško sranje. Ali to opet ne menja činjenicu da je njegova bulja talentovanija od celog DT-a IMO.

 

Pa sad, jeste da jedan od najvecih virtuoza danasnjice, ali da li je talentovaniji je diskutabilno. Da bolji od Portnoya tehniscki, ali reanlo jos nije stvorio

bolje pesme od DT-a i svirao u boljim projektima od Portnoya IMO ;) samo tehnika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...