Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

  • 3 months later...

Novi album DT-a je masterpiece to sto ga neko uporedjuje sa S-X je glupo jer Symphony X nije napravio gotovo nikakav pomak u muzici ili originalnosti jos od DWOT za razliku od DT-a.Zamislite DT da izbacuje 6 za redom album koji podseca na I&W onda bi vecina jela govna kako niau originalni itd.Sto se mene tice DT je dokazao da je pravi metal bend i da su iskreni kome to ne odgovara ne mora da ih slusa ,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album DT-a je masterpiece to sto ga neko uporedjuje sa S-X je glupo jer Symphony X nije napravio gotovo nikakav pomak u muzici ili originalnosti jos od DWOT za razliku od DT-a.Zamislite DT da izbacuje 6 za redom album koji podseca na I&W onda bi vecina jela govna kako niau originalni itd.Sto se mene tice DT je dokazao da je pravi metal bend i da su iskreni kome to ne odgovara ne mora da ih slusa ,

potpisujem!

 

Dream Theater mi je najdrazi band bas zbog te raznolikosti muzike, razvijali su se kroz godine i ja sam se razvijala s njima icon_smile.gif

bila sam pre dva mjeseca u Bologni na koncertu, bilo je odlicno! iako bilo problema sa klavijaturama, a petrucci se nije pojavio na potpisivanju jer mu je navodno bilo zlo. to mi je bilo drugi put da ih slusam live i sad skupljam novce za ljetnu turneju (ako je bude).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ToT je vise nego dobar album, a DT su jos jednom pokazali da se ne boje eksperimentisanja, niti ubacivanja razlicitih uticaja u svoju muziku (dobro, bas i ne odobravam repovanje i skreceve, ali sta da se radi). Mozda su malo vise otisli u heavy vode, i mozda ce sledeci album biti opet kao Images, to se nikad ne zna i bas zbog toga volim DT, uvek iznenade i nikad ne znam sta da ocekujem...tj. znam - uvek prijatno iznenadjenje! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Питање није везано за тему али није баш имало смисла да због једног питања отварам потпуно нову. Само кратко: има ли икога да је купио нови >>Images and Words Live in Tokyo / 5 Years in a Live Time<< DVD? Ја сам га пазарио пре недељу дана и просто не могу да верујем да је само паковање толико сиромашно. Једва да има омот, а од књижице ни трага ни гласа. Да ме нису зајебали, јебо те? Мада, Америка је ово, не верујем да би се шалили пиратима icon_confused.gifwallbash.gifviolent.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Train Of Thought... Pokušao sam da ga volim, baš sam se potrudio. Svaki put bi mi pažnja odlutala na pola albuma. Malo je... monoton.

 

Pretpostavljam da 47 projekata sa strane koje su snimali članovi DT moraju da imaju kao posledicu da se sav kreativni naboj raspe unaokolo na raznim izdanjima umesto da album matičnog benda bude ono najbolje što mogu da daju od sebe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo da ima bar 25 minuta Muzike na tom albumu, pa bi mi bilo svejedno za ostalo. Ovako, još jedan čorbuljak od neparnih ritmova, heavy rifova i beskrajnih solo deonica negativno deluje na moj libido. Toliko je dosadnjikavo, da sam za trenutak pomislio da slušam novi album Symphony X

mhihi.gif

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слутим:

Reci mi molim te koji tu muziku slušaš???

Jer znaš ko je pevač??

Jer znaš ko je gitarista?

Jer znaš ko je bubnjar?

Da li imaš lyrics oba albuma??

 

Него, има тамо музике, а сад ко се разумије у те студијске технике, обраду и резање звука, и још да је добар чојек, па да се потруди па направи једну радио едит верзију ТОТ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...