Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

secam se kad sam jedva cekao novi album od DT-a.

 

nemam vise taj osecaj ni malo, i skroz mi je bedak.

hehehe...

...ladno mi je upravo to prvo palo na pamet kad gore procitah da izlazi novi DT.

 

Ja sam bio najveci fan u periodu kad su izbacili Scenes From A Memory...Kako sam samo bio odusevljen na putu od SKC-a od NBG-a kad sam kupio Six Degrees......good times...

Nabavicu i ovaj novi, naravno, ali nije to "to" vise...

 

 

...sad sam odrastao, i odoh da slusam Blink 182... icon_uhoh.gificon_wink.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u toj fazi nestrpljivog iščekivanja novog DT albuma bio pred izlazak "Falling Into Infinity"... Pa sam se malo "iznenadio" (razočarao? hmm..) tim izdanjem, tako da više tog osećaja nije bilo... Čak ni sada... icon_cry.gificon_biggrin.gif

 

Interesuje me šta su novo smislili, ali nemam nameru da prvi u ulici nabavljam novi album... Sačekaću verovatno mesec, dva - prvo da pročitam ogromnu količinu pljuvanja po novom albumu (bilo kakav on bio) ovde, pa onda kupujem mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ja sam odlepio na Opeth aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Martin Lopez RULESSSSSSSSSSSSSSSSSS icon_rockdevil.gifwallbash.gificon_rockdevil.gifwallbash.gificon_rockdevil.gifwallbash.gifwallbash.gificon_rockdevil.gifwallbash.gificon_rockdevil.gifwallbash.gifwallbash.gificon_rockdevil.gifwallbash.gifwallbash.gif

dobro si se setio..... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ljudi slusajte DT i ako vam se nesvidja..... ai kad dodje do toga slusajte KAOAR!!!!!!!! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne znam gde ovo da stavim...a ova tema mi najbliza..Zipa ovo bre!

 

Set to launch in late July, Gigantour is a six-week festival trek co-headlined by MEGADETH and DREAM THEATER, who'll be accompanied by other main-stage acts FEAR FACTORY, THE DILLINGER ESCAPE PLAN and NEVERMORE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krljacina bato album je ubica mada sam siguran da ce vecina da ga napljuje.Nijedna pesma nije duza od 6 minuta(osim ako su pesme skracene mada ja to licno ne primecujem jer )ima elektronike ali ne preterano.Momci su totalno odlepili icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

DREAM THEATER RULES!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa posle nekoliko problema sa ovim forumom evo i mog prvog post-a...

 

Prvi put kad sam preslushao ovaj novi DT (ovde novi ima malo dublji smisao) bio sam iznenadjen ali pravo da vam kazem i dopalo mi se sve to... Images And Words ce ostati tamo gde jeste jer ovo nije ni nalik tome... ali ga ne treba odbacivati. Ima elektronike, skreceva, procesiranih glasova ali sve upakovano na DT nacin. Zvuce malo sirovije i kroz taj malo trashy zvuk provucen je DT fazon.

 

Shto se tice duzina pesama:

1. The Root Of All Evil - 6:01

2. The Answer Lies Within - 5:37

3. These Walls - 5:30

4. I Walk Beside You - 5:38

5. Panic Attack - 5:31

6. Never Enough - 5:34

7. Sacrificed Sons - 5:23

8. Octavarium - 5:10

 

Znaci ceo album je oko 44min i sve je to atipicno za njih. Neko mi rece da je negde procitao da ce na albumu biti i 10+ min pesama. S obzirom da su sve pesme slicne duzine a da nema nekih neprirodnih krajeva ili secenja pesama mozda se radi o nekom specijalnom full promo izdanju... Shto se mene tice pesme su dobre bash ovakve kakve su... da su duze ne bi valjalo... videcemo!

Edited by ErliK

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jeste u pravu si.... sad sam i ja provalio wallbash.gif ... pojurio po netu i tako... pa kad nisam prvo nabavio Labrie-ov solo album. A sutra mi ortak donosi taj... ala bi se iznenadiooooo. E sad - izvinjavam se za dezinformaciju no.gif da nije tuzno bilo bi smeshno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni bih odgovaralo da se vrate u neki FII stil. Poslednji album DT-a koji mogu da slusam od pocetka do kraja.

 

Mnogo su matori za Pantera riffove i Labrie da repuje kao, "slusam Slipknot" pukeface.gif

 

Train of Thought nisam uspeo da preslusam od pocetka do kraja. icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

koga briga sta bih tebi odgovaralo? mhihi.gif

 

nego, ako neko hoce da pazari taj novi dream na originalu, tj. laBrie solo icon_smile.gif , neka mi se javi, imam jedan vishak. elem, solo debelog kanadjanina po razumnoj ceni ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...