Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Ne znam ja sam skinuo singl "Constant Motion" i uopšte mi se ne svidja...Čak šta više razočaran sam...Liči na jebenu metaliku ( ne volem metaliku ) ,zvuk najbliži Train of tought ( nikada neću prežaliti 1200 kinti koje sam dao za taj album ),klavijatura skoro da nema...Nisam čuo ostale pesme i neću da serem,ali jedino što za sada po meni valja na ovom albumu je omot ( pogotovo deluxe edition )...Jbg-a od skorijih radova mnogo vise preferiram zvuk bliži Octavarium-u i Six degress...

 

U svakom slučaju...Nemojte me tući!

 

Samo sam izneo sadašnji utisak...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не могу да верујем али стварно не могу да верујем да је песма "Repentance" још један део из "The Glass Prison" серијала!

Па, како их више није срамота!

Ово је четврти албум да користе исти шаблон, исту причу, јееееееботе!

Ово је толики минус, толико непотребно и претерано да немам речи.

Што је најгоре, биће да је та ствар још и најбоља на албуму, бар је мени, до сада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta Portnoyeva autobiografska prica o lijecenju od alkohola ima 12 djelova (12 stadiuma u odvikavanju...), a "Repentance" je, cini mi se, 8. dio, tako da mozes i na sljedecem albumu ocekivati jos jedan dio "12 AA" sage...

Edited by individual

Share this post


Link to post
Share on other sites

na prvo slusanje album nit smrdi nit mirise. prvi deo albuma mi je znatno slabiji, mozda Forsaken nije losa. zadnje dve/tri imaju solidnih momenata, valjda i zbog duzine. Nekako mi se cini da DT sve teze uspevaju da nadju emocije u sebi.

 

Ako nista drugo, novi Symphony X pocinje sve vise da mi se svidja.

 

Ipak, Dominici ce ostati tata za prog ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na mene je delovao poprilično uspavljujuće :)

Još su mi Constant motion i Dark eternal night najzanimljivije, ali nisam još imala vremena pošteno da preslušam, pa neću da žurim sa procenom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nemam pojma, evo sad kad sam stigla sa posla nisam ni pustila njih već Symphony x :mhihi:

Na mene kad nešto ne ostavi odmah utisak teško sebe nateram da mu ponovo posvetim pažnju.

Ali potrudiću se, ipak je to D.T.!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kažem ja da je album loš, daleko od toga, ali jednostavno nije me toliko zainteresovao da ga pustim ponovo :) Uspava me većina pesama...

Možda se tripujem, javiću za jedno nedelju dana kakvi su mi utisci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na prvo slusanje album nit smrdi nit mirise. prvi deo albuma mi je znatno slabiji, mozda Forsaken nije losa. zadnje dve/tri imaju solidnih momenata, valjda i zbog duzine. Nekako mi se cini da DT sve teze uspevaju da nadju emocije u sebi.

 

Ako nista drugo, novi Symphony X pocinje sve vise da mi se svidja.

 

Ipak, Dominici ce ostati tata za prog ove godine.

 

Verujem da ce prog album godine da bude novi album Circus Maximusa ;)

 

Sto se tice novog DT-a, jedva sam uspeo da se nateram da ga skinem. Album je dobar i na nekom nivou par prethodnih radova. Nisam ga preslusao posteno pa necu ni da komentarisem ali me ne pogadja ni najmanje. Bas sam ravnodusan... Evo recimo radije slusam Tomorrow's Eve - Mirror of Creation I koji sam skoro nabavio a da ne pominjem SyX...

 

maybe some time later...

Edited by ErliK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije DT za svakoga...

Kome je previse komplikovan, smara ga i ne moze da ga slusa, nek to i ne radi i nek ne davi po temi. Vecina mojih prijatelja voli samo par pesama :no: ali to je njihov izbor. Koliko se bendova moze pohvaliti da je iza sebe ostavilo toliko kao DT? Pa da im je sa svakog albuma valjala samo po jedna pesma, bilo bi impozantno. :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

May 12, 2007 6:52 AM

MP on Eddie Trunk's shows next week (May 14th and 18th)

Hey y'all,

I'll be poppin in to hang with my bro Eddie Trunk two times next week:

 

Mon May 14th at around 9pm EST (for his XM show)

Fri May 18th at around 11pm EST (for his Friday Night Rocks show)

 

Tune in...maybe we'll take some calls...I'm gonna bring a few give-aways...

 

C-ya then,

MP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...