Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

Kad se vec pricha o setlistama, ja sad slusham GR show sas ovom setlistom:

 

1 Welcome

2 Gardens Of The Sinner

3 Heaven Can Wait

4 My Temple

5 Fight

6 Blood Religion

7 Heavy Metal Univers

8 One With The World

9 Dann's Solo

10 Beyond The Black Hole

11 New World Order

12 The Silence

13 Rebelion In Dreamland

14 Land Of The Free

15 Space Eater

16 I Want Out

17 Valley Of The Kings

----------------------------

18 Somewhere Out In Space

----------------------------

19 Send Me A Sign

20 Ride The Sky

 

Znachi, preko 2h ludila...ne verujem kako dobra lista! Verovatno i the perfect GR lista...ti prokleti Japanci uvek najjache dobiju...kme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes odlicna lista, al ako se uzme u obzir da ce za 6 dana svirati znatno krace + bar 1, a verovatno i 2 stvari sa novog albuma, bojim se da cemo da izvisimo za neku od ova tri klasika

 

The Silence

Rebelion In Dreamland

Land Of The Free

 

svejedno, u stvari i ne zelim da znam potencijalnu listu. neka me iznenade!

njihove pesme bar znam :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potvrdjeno je i zvanicno od strane Markusa da Kai na kraju redovne set liste izlazi na binu, i zajedno sviraju jos 2 pjesme!!! Inace, mozete procitati intervju sa Markusom sutra u Press-u, a sa Weikathom u Blicu prekosutra. Jos samo 4 dana!!!

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' provalio josh nek' kako naj Zimmerman lik ima njuh za dobre refrene? Znachi "Condemned To Hell", "Empress", "Gardens Of The Sinner", "Dethrone Tyranny" pre svega, sve refreni koji ne izlaze iz glave..plus naravno ostatak pesme jak. Posle Kaia definitivno od ostale trojice, najbolji songwriter, steta sto na novom nije odradio josh neku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Убиствено добар наступ. Можда бих ја још евентуално додао песме попут 'Lust For Life' (коју сам и очекивао после оног интра), 'Heading For Tomorrow', или 'Somewhere Out In Space', али добро сад.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma onaj intro im pichi na kol'ko vec turneja..a lust svo je svirali zadnji put 2000te otprilike jbga...iskreno ne najsrecnija gr lista...pre svega isecanje Rebelliona...ali main problem sto im kraci playtime jebga, tako da je ovo ipak i do jaja ispalo...par iznenadjenja, ali uglavnom klasika.

 

Real world!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpisujem za Silence, prelijepa atmosfera i Kai ju je super otpjevao.

Btw., vidim da je Prince Of Darkness snimio I Want Out, a ja sam snimila Future World i malo samo I Want Out, nije mi stalo više. =(

A slika je grozna, doduše nisam je još pogledala ali znam dok sam snimala da sam se borila sa deset ruku oko mene, vidiš Kaia, vidiš Andija, pa Kaia pa neko zamahne kosom i onda tri ruke odjednom.

Ali neka, snimak je moj i moja uspomena. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=rnvmGvY-Qsw

 

Ovaj lik sto je ovo radio je mogao makar malo da se informise pa onda da pljuje,jeste da ima slicnosti ali I WANT OUT je takodje Kaijeva pesma i moze da pozajmi rifove i slicno ako misli da ce dobro ispasti!

Malo sam se iznervirao moram priznati kad sam video ovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha eto zashto volish toliko i Gamma Ray pored Maidena. :)

Ja sam ljut i vishe ih ne slusham otkad sam ovo video. :no:

 

:):):)

Ma zezam se za ovo gore.

Mora se priznati da ima neke slichnosti,ali shta onda?

Ja ne verujem da je Kai nesposoban pa da je morao da krade delove drugih pesama.

Mogu da se seru o tome ali Gamma Ray ostaje jedinstven.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma de ba ljudi pustite budale...

Ima ona pjesma "My Temple" gdje je,kako Kai kaže, jedna rečenica otpjevana u tonalitetu kao što zvuči Black Sabbath. I kao, tražili su da bude drugačije, smišljali i ništa se nije uklopilo kao Black Sabbath. A tu je pitanje bilo (ne baš direktno) da li je istina da je to taj dio tu BS?

Kaže on da misli da to nije ništa strašno, da nisu ukrali i predstavili kao svoje. I da poštuju sve što su BS uradili i obzirom da je pjesma drugačija misli da je to ok.

 

Tako da je meni to plus, briga me šta drugi rade, niko mi ne može sad nešto pripovijedat da Hanzen ne zna svoj posao, inače ne bih slušala ni njega ni njegove Zrake.

Edited by furija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...