Jump to content

Sarcofago


Anоnymous

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dobra je Satanic Lust,ali meni su najbolji melodicni delovi nema sta uz Bathory,HellHammer,Sodom i prvu Sepulturu,Sarcofago su pravi ocevi BM-a.Dobra je INRI(Fuck you,Fuck You Jesus Christ),ali se vidi da im nedostaje definisane ideologije kao vecini bendova 80-tih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je Satanic Lust,ali meni su najbolji melodicni delovi nema sta uz Bathory,HellHammer,Sodom i prvu Sepulturu,Sarcofago su pravi ocevi BM-a.Dobra je INRI(Fuck you,Fuck You Jesus Christ),ali se vidi da im nedostaje definisane ideologije kao vecini bendova 80-tih.

 

Jebiga,klasicna Brazilska skola.Brazilski bendovi su stvarno bestijalni,brutalno do bola!Uzmi samo staru Sepulturu,Krisiun...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sarcofago ima dosta death metala u svojoj muzici, ali nevermind. Sluš'o sam jedino \"Screeches from the Silence\" i ODLIČNA je, pogotovo onaj dio na klavijaturama! Šta je sada sa njima?

Nisam slusao navedeni,ali je tacno da Sarcofago ima dosta DM-a,cak mozda i preovladjuje u odnosu na melodicne BM delove.Inace o clanovima grupe pojma nemam ko su gde su itd...

Iz koje je godine taj album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je Satanic Lust,ali meni su najbolji melodicni delovi nema sta uz Bathory,HellHammer,Sodom i prvu Sepulturu,Sarcofago su pravi ocevi BM-a.Dobra je INRI(Fuck you,Fuck You Jesus Christ),ali se vidi da im nedostaje definisane ideologije kao vecini bendova 80-tih.

 

Jebiga,klasicna Brazilska skola.Brazilski bendovi su stvarno bestijalni,brutalno do bola!Uzmi samo staru Sepulturu,Krisiun...

He,he u pravu si,ne znam da li postoji nesto mracnije od prve Sepulture posebno od Bestial(ne) Devastation,INRI je tu u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Slusao sam tribute album.Hmmm,nekoliko veoma zanimljivih bendova je obradjivalo Sarcofago.Npr.Zemljaci Mystifier- Satanic Lust,veoma dobra obrada(za razliku od njihove obrade Rotting Christ-a).Impaled Nazarene i Black Witchery-Black Vomit.Naravno BW,samo da je zvuk prljaviji kao na njihovom albumu bilo bi savrseno,izgleda da je ova obrada malo starija.

Jebem mu sunce,uvek mi se svidjala ova isprogramirana obrada Satyricona-I.N.R.I-a.Ona ritam masina pa rafalna paljba. Ali ubedljivo najbolja je Conqueror-Christ's Death,takodje stara obrada sa albuma.Sta reci,ponovo bradonja na delu i njegov nenadjebivi stil.

Tu su jos i Angel Corpse,Exhumed,Impurity...nista specijalno,al' opet nekoliko zanimljivih covera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Jedan od meni omiljenih blackthrash bendova. Zivotinjski gladan. Imam komplet diskografiju, ali 'INRI' jednostavno vristi: METAL! Right in your face.

 

Iako ne s navedenog albuma, omiljena pjesma koju mogu u svako doba slusati je 'F.O.M.B.M./Fuck Off Melodic Black Metal' icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

au,sto je zivnuo black forum pivopije.gif

 

posto tako obozavate sarcofago,pokusajte i sledece:sextrash,hadez,mystifier(demo),necrofago...manje-vise isti stil

Jesi video?Jebasmo mu kevu icon_rockdevil.gif

 

Cek...Hadez?Jesu isto Brazilci?Za ostale znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...
INRI kvlt!!!

 

Ovo treba na Thrash

 

:rockdevil:

 

Haha, znachi leba mi se ne secam ovog commenta, a i da sam slushao INRI..ali evo sad nakon skorashnjeg slushanja 'tedo opet ovo da napishem :) A i josh uvek sam pri tome da ovo treba na thrasha..

Elem, uzmes malo Hellhammera, malko Sodoma, Bathory stari...i voala, INRI. Krajnje haotichan, ali na neki bizaran nachin i zarazan album.. Simple but effective, mislim da tako moze da se opishe album.

 

Rotting-Od svih albuma, ponajvishe dobar :da: Duze pesme, vishe versatilnosti, bolje riffanje, i ovde daleko veci fokus na thrashu. Otprilike prethodna formula+ more, more thrash. Tracy!

 

Scourge-Josh veci fokus na thrashu, ovo je actually i prvi(jedini?) album za koji mozda moze da se kaze da je skoro pa pure thrash...ali sto se tiche tog thrasha, iskreno, album i previse vuche na Sepulturu na momente..though "Screeches.." jest jebena pesma, mala al nabijena.

 

Hate-Da mi je samo znati koji kurac su hteli da postignu sa onom ritam mashinom. Znachi tako jebeno ruzno zvuchi...koji hrishcani. A plus sto ritam na trenutke uopste ne zvuci dobro, tj. totalno se ne uklapa...a u trenucima i kad ide dobro sa riffom, opet zvuchi prokleto ruzno. Bio bi mi album sigurno 2x slushljiviji a i bolji sa zivim bubnjarem... Od pesama mi do jaja God's Faeces i ajde Hate.

 

Worst-Iskreno, blizu su mi i ovaj i hate..ne zna se koj je gori, dodushe ovaj album mashina ne jebe toliko, i chak i zvuchi "ljudski" na trenutke, ali opet..sto ne nadjose nekog da im svira bre. Album ima stvarno mocan zvuk dzitri, stvarno vrh, i "satanic lust" bi zvuchala tako mocno da nema onih bubnjeva, i ima finih riffova, though nema pesama kao "God's Faeces", naslovna je do jaja, doomy...ali jbg...ne to to.

 

The Crust- The Govno. Pre svega, najgora jebena produkcija ikad...dzitra barem zvuchala mocno na proslom radu, ovde chak i to sranje, bubnjevi - uzas zivi. Ali bitno da ima pesma "Fuck Off Melodic Black Metal". sas sve:

 

Brutal Death Metal rules

Fuck off the melodic black metal

 

Fuck off: Cradle of Filth! Kovenantt!

Emperor! Dimmu Borgir ! Tiamat!!

 

ajde ove ostale i da razumem...al sto Emperora dira? Mrsh u kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ovo je thrash kucke!!!

I ako je ovo black,onda ajmo rokajte i prva dva albuma slayera, prvi destruction,zar ste toliko neuki?

 

LOCK! ili prebac na thrash!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

napokon bogovi jedan od bendova koji me je uveo u extremni metal,obozavam taj praljavi black/thrash/death to je jednostavno moj sound,a juzna amerika je puna tih bendova i danas,jer ljudi ne gledaju na trendove jebe im se jos uvijek zive u 80-tim!!!!mnogi ce reci da je SARCOFAGO prvi pravi ekstremni bend iz brazila sto je greska(DORSAL ANTLANTICA je bila prva) whatever I.N.R.I je jebeno remek djelo kao i laws of scourge!!!juzne amerika je zakon jebe sve scene svijeta ako volite SARCOFAGO poslusajte onda pionire brazilske black/thrash scene HOLOCAUSTO(prvi album),VULCANO.MUTILATOR,a od novijih u tom fazonu su isto dobri APOCALYPTIC RAIDS I SODOMIZER!!!!

 

old school mrtvi :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Strašan bend, prva dva su pravi bm klasici, posle sve više ubacuju death metal u svoj zvuk ali i na tim albumima jebu kevu!

 

'Ladno Wagner danas predaje u nekoj ekonomskoj skoli :)

 

mnogi ce reci da je SARCOFAGO prvi pravi ekstremni bend iz brazila sto je greska(DORSAL ANTLANTICA je bila prva)

 

 

A Vulcano?!

Edited by QUORTHON

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...