Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

  • 1 month later...

ja sam bio u festu i to mi je bio najgori BO koncert... gomila nekih klabera, ljudi umetnika koji pricaju i cekaju neke pesme poput Protiv Sebe... klub uopste nije za block out i previse je svetlo unutra za njih, totalna antiatmosfera

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Sinoć sam bio u Bečeju na koncertu i svirali su jednu novu pesmu kojoj ne znam naziv. Na prvo slušanje pesma je sjajna, iako nisam dobro čuo tekst. Ono što mi je ostalo u sećanju su odlične solo deonice na gitari i jedan deo teksta koji se često ponavlja: i ne vraćam se.

Da li je još neko čuo tu pesmu ili je ovo bila premijera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak malo mrači ta njihova nova filozofija oko neizdavanja muzike. Ako nećeš da se cimaš oko albuma, izdavaštva, štampanja, papira, možeš da snimiš pesmu u studiju i izbaciš za download kada ti padne na pamet, makar je to manji trošak za iskusan i uvežban bend kao što su oni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se sećam, rekli su da će da nastave da izbacuju live snimke novih pesama. Možda i grešim, jebem li ga.

 

Ne kapiram zašto bi čekali da imaju dovoljno pesama za album, ako će da izbacuju jednu po jednu stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki ljudi sto su bili na njihovim probama kazu da ima pesama i za dva albuma.

Meni to izgleda ovako - posto su shvatili da nema vajde/para od izdavanja, verovatno su se preorijentisali na svirke. Ako znas da nema zvanicnog snimka pesme, onda ti je zanimljivije da odes na koncert i cujes ih tamo. A pritom uvek postoji sansa da ce bas na tom koncertu svirati neku novu pesmu koju do sada nisi cuo, pa bi ti bio bedak da propustis, a i sad kad su poceli da sviraju Sretenje, mozes da ocekujes da ces cuti i neke druge pesme sa Nikolinog albuma (sto bi svako od nas voleo). Ucinili su dosta da ti koncerti sada budu zanimljiviji i primamljiviji neko sto bi bili da izdavastvo normalno funkcionise. Meni se cini da nece snimati skoro taj album. Razumem odluku benda ako je to ovako. Vise na to gledam kao borbu za princip, nego kao traganje za parama. Oni su ozbiljan bend i sasvim je logicno da treba da budu placeni i da imaju nekakvu materijalnu korist od svog truda i talenta. Naravno, daleko je to od onih para koje oni zasluzuju...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crno Belo i Srebrno Metropolis reizdanje 2000 godina, omot 5, cd 5-

San Koji Srecan Sanjas Sam Metropolis 1998 godina, omot 5, cd 5

Izmedju Dva Zla Cd 1 + 2 Metropolis 2001 godina, omoti 5, cd 1 i 2:5-

Ako Imas S Kim I Gde Multimedia Records 2004, omot 5, cd 5-

Godina Sirotinjske Zabave Multimedia Records reizdanje 2004 godina, omot 5, cd 5

Beograd Spava Long Play 2011 godina, kartonsko pakovanje (sadrzi posvetu Mitin potpis zlatnim markerom) dvd-r 5 (multimedijalni disk, sadrzi vise verzija spota, i u raznim formatima pesmu)

 

prodajem sve djuture, kontakt na pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni to izgleda ovako - posto su shvatili da nema vajde/para od izdavanja, verovatno su se preorijentisali na svirke. Ako znas da nema zvanicnog snimka pesme, onda ti je zanimljivije da odes na koncert i cujes ih tamo. A pritom uvek postoji sansa da ce bas na tom koncertu svirati neku novu pesmu koju do sada nisi cuo, pa bi ti bio bedak da propustis, a i sad kad su poceli da sviraju Sretenje, mozes da ocekujes da ces cuti i neke druge pesme sa Nikolinog albuma (sto bi svako od nas voleo). Ucinili su dosta da ti koncerti sada budu zanimljiviji i primamljiviji neko sto bi bili da izdavastvo normalno funkcionise. Meni se cini da nece snimati skoro taj album. Razumem odluku benda ako je to ovako. Vise na to gledam kao borbu za princip, nego kao traganje za parama. Oni su ozbiljan bend i sasvim je logicno da treba da budu placeni i da imaju nekakvu materijalnu korist od svog truda i talenta. Naravno, daleko je to od onih para koje oni zasluzuju...

Njihov integritet i princip se ne dovodi u pitanje, tu ni nema razgovora. Samo mi se čini da će omašiti negde u celoj toj ideji sa načinom objavljivanja pesama. No, kao što rekoh, možda sam se i ja zajebao oko toga kako sam shvatio, videćemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...