Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

Probao sam ovo što je Nikola rekao za YouTube, da vidim šta izlazi kao rezultet za "Beograd spava" - Block Out su sada na prva dva mesta, a posle gomila Indire Radić. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

9.maj 20h UK Parobrod

Jednočasovni koncert beogradske grupe “Block out” kao i promocija izdanja “Beograd Spava” na kom se nalazi video i audio verzija obrade istoimene pesme grupe “U škripcu”. Premijerno će biti puštena velika verzija spota (9 min) koji je režirao Milan Kilibarda. Grupa se nalazi na prolećnoj turneji i već su nastupali ili uskoro nastupaju u Aranđelovcu, Pančevu, Banjaluci, Čačku, Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Paraćinu, i drugim gradovima. Na koncertu u Parobrodu odsviraće nekoliko novih pesama koje do sada nisu snimljene.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Bili su u Arandjelovcu u ponedeljak. Ja bio na pola svirke i pobegao jer nisam mogao vise da podnesem. :icon_ne: Preveliki je to stond za mene cak i pijanog. Ja kada sam na svirci ocu da ukcem, a ne da blenem ko u operi. Cela ekipa(nas 30) i ja smo ripili ko opareni, istrcali iz mase i otisli ko ljudi u park da cirkamo na miru. Pustili muziku na fonu, a usralo nas je da je naislo jos gomila ljudi koji su pobegli sa svirke, a bili puni zelenog bilja pa smo otpuhnuli na sve cetiri strane sveta. Sve u svemu pretvorilo se u lepo vece na kraju.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa sami bili. Prvih ne znam koliko stvari nikad cuo, a pevac je nesto njakao ubi boze. Jedino sto je moglo da prodje je bilo Trenje i Vertikalno gledano. Ostalo je bilo uzas. Nikada nisam otisao ni sa jedne svirke, a dolazim redovno i na predgrupe od pocetka. Ovo je bio haos.

 

Nije bilo seksa to vece. Uroljao sam se od muke previse da bi o tome i mislio, a vala mislim da pauziram sa seksom neko vreme jer hoce cuka da mi stane. Bar jedno nedelju dana. :zeleni:

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Moj prijatelj Devian je uradio svoju verziju Block Out obrade "Beograd spava" vezanu za naš rodni grad:

 

Sombor Spava

 

:meshuggah:

Odlicno uradjeno i treba da bude ovako mracna i creepy. Pesma je inace vanvremenska kako original, tako i Block Out obrada kao i ova uostalom. Da su nas Skandinavci pravili ne bi moglo crnje ispasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prestajem da gledam Block Out uživo jedno vreme a i da ih slušam.

 

2 puta u roku od 8 meseci sam bio na njihovoj svirci od 3-3 i po sata po komadu i moram da priznam da mi se mozak istopio jer je muzika strašno teška, mračna i da su te 2 svirke za mene bile neke terapije. Mislio sam da će mi biti bolje posle svirke ali sam izašao samo još skenjaniji xD

 

Zbogom Block Out, do vašeg sledećeg izdanja.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prestajem da gledam Block Out uživo jedno vreme a i da ih slušam.

 

2 puta u roku od 8 meseci sam bio na njihovoj svirci od 3-3 i po sata po komadu i moram da priznam da mi se mozak istopio jer je muzika strašno teška, mračna i da su te 2 svirke za mene bile neke terapije. Mislio sam da će mi biti bolje posle svirke ali sam izašao samo još skenjaniji xD

 

Zbogom Block Out, do vašeg sledećeg izdanja.

 

+1 :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Prestajem da gledam Block Out uživo jedno vreme a i da ih slušam.

 

2 puta u roku od 8 meseci sam bio na njihovoj svirci od 3-3 i po sata po komadu i moram da priznam da mi se mozak istopio jer je muzika strašno teška, mračna i da su te 2 svirke za mene bile neke terapije. Mislio sam da će mi biti bolje posle svirke ali sam izašao samo još skenjaniji xD

 

Zbogom Block Out, do vašeg sledećeg izdanja.

Heh, mislila sam da sam jedina. Ali ne prestajem da ih slušam, ni slučajno! Na svirku sam, doduše, otišla totalno bolesna, neka gripčina i temperatura, pa je možda zbog toga, jer ranije sam uživala. I zavisi dosta od raspoloženja, znam ljude koji se odvoje od društva, fokusiraju se i tako im prođe koncert.

 

Stoji da bend pravi specifičnu, tešku atmosferu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...