Jump to content

Absu


Grobodan

Recommended Posts

Glupi ameri koji nisu spojili 2 smislena rifa u celoj karijeri... sada imaju comeback album. Crkavam od smeha.

Oprostaj traze oni sa kompleksom krivice... a deli ga manipulantska MARVA!

Dobro.

 

Energicnost, brzina, kompaktnost, svirka, atmosfera - sve je tu. Album je odlican, i ocekivao sam da ce biti kvalitetan nakon tolike pauze. Obrnem ga skoro svaki dan, i nikad ga nije dosta.

+1

Sto kaze Uruk, zadrzace se ovo na mp3 playeru. :da:

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram zasto ljudi imaju problema sa americkim BM-om. Ne kazem samo to zbog Gojkovog komentara iznad, vec pricam uopsteno. Jedan od najcescih argumenata jeste da nemaju tradiciju, kulturu i da je to jedna obicna burger nacija - ali kakve jebene veze to sad ima.

Mislim da je sve to zbog predrasuda, jer ne shvatam kako neko ko voli razbijacki 'old school' black metal, moze lako otpisivati bendove kao Judas Iscariot, Absu, Averse, Inqusiotion, Grand Belial's Key, Von, Profanatica, Havohej, Leviathan itd. itd.

 

Ne podnosim ameriku, cisto da ne bude da ih nesto branim. A Absu razvaljuje, sad cu taman da ih pustim. Btw Gojko, koji su to giganti najavili nove albume(ako govorimo o BM-u). Evo cekam novi FM, i nacuo sam da izlazi novi Ondskapt(uh srece ove, kad bi jos DSO izdao zavrsni iz triologije, da se kompletiraju moja 3 omiljena pravoslavna bm benda). Otvori taman temu, cisto da budemo u toku sa novitetima za ovu godinu.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle ti to za Dso? Nesto sam skeptik, mislim da nece to prije 2010-e. Jedino sto su u zadnje vrijeme izbacili brdo izdanja (2 manifesta, Katechon i reizdat EP Mass grave), pa mozda i bude nesto. Al Kenose EP je izdat brzo nakon SMRC, dok im je za novi full lenght trebalo 3 godine(+ je bio znatno kraceg trajanja od prethodnika).

Dosta kvalitetnih bendova u najavi, odlicno. Ali NED trojka se zeljno iscekuje, mada je red da Antaeus i Katharsis izbace nove albume. A ovaj FM treba da procuri svakog casa, mada je to nesto sto se valja nabaviti i u originalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...