Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

kapiram da kad Heritage bude izašao prvo će biti "veoma čudan album koji zvuči totalno ne-Opethovski", za par meseci će biti "baš strava album, jedan od najboljih albuma 2011." a za par godina će biti "još jedan Opeth-ov suvi klasik"

Meni uopšte nije bitno da li će da zvuči Opethovski ili ne (mada smo iz jedne pesme čuli da hoće), važno je da je album dobar. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepse je kod Avangardne muzike sto ne smes da pljujes bend ako odluci da eksperimentise jer je to i poenta Avangardne muzike ali ako pljujes onda si supak i nemas pojma o muzici.

slažem se ali ljudi danas pljuju šta stignu, bilo to avangardno, tradicionalno ili nešto treće, misliš da je nekoga briga, to je ono žalosno

 

ako bend svira uvek jedno isto onda će da kažu "ovi su, uvek vrte isto", ako promene nešto u zvuku onda "zato su morali da se menjaju" itd.

 

tako ti je to... kao vreme, uvek se možeš žaliti na nešto :haha:

 

 

Meni uopšte nije bitno da li će da zvuči Opethovski ili ne (mada smo iz jedne pesme čuli da hoće), važno je da je album dobar. :da:

pa meni je baš važno da i dalje zadrže svoj prepoznatljivi šmek, da ne postanu nečiji klon ili tako nešto ali mislim da ovde nema mesta za brigu tako da... relax dude

 

a u zadnje vreme sam dosta u progu 70-ih pa mislim da će ovaj Heritage kad izađe da mi legne ko kec na deset (iliti ko dama na kralja :bigblue:)

 

aj pa dok se čeka:

 

http://www.youtube.com/watch?v=B08J-Yd6FfA

 

:opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepse je kod Avangardne muzike sto ne smes da pljujes bend ako odluci da eksperimentise jer je to i poenta Avangardne muzike ali ako pljujes onda si supak i nemas pojma o muzici.

Pa tako nekako, isto kad takve bendove svrstas u neke, da kazem, standardne bendove, ili im muziku prilagodis nekom svom shvatanju muzike pa se onda razocaras kad ne mozes da skontas sledece izdanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...