Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Ko je to rekao? Jel vi sto lupate minuse po difoltu kada se neko ne slaze sa vama citate post? Rekao sam pesma zvuci kao B side damnationa sto definitivno nije najgora pesma ikada, i zapravo je bolje od Heritage materijala, generalno, po meni. Ali zato sto nisam svrsio po sasvim prosecnoj/ispod-prosecnoj za opeth standarde pesmi kao da je drugi dolazak isusa odmah se moram kazniti brdom minusa, sram me bilo :haha:

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, moguce, vidis :D Ma, meni samo smesno to, ja nikada ne dajem minuse ljudima sa kojima se ne slazem po pitanju muzickog ukusa :mhihi: Enivej, valjda ce uskoro jos neki leak da cujemo i te vise heavy pesme, satro.. ove do sada su, sudeci po onome iz onog preview-a kao laganije.

Edited by Salvation
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva smo mi jadna nacija, hteo sam da priorderujem majicu i cd bundle sa omercha, i u listi ima BiH i tako nekakvih anonimusa, a nema nas. Uzas

 

Nismo mi jadni vec su opeth official store i roadrunner retardirani sto ne updejtuju listu... Hteo sam odavno ja da narucim Heritage onaj deluxe edition preko roadrunner store-a dok je jos moglo, ali naravno nije nas bilo na listi... Na primer Amazon.com/UK/DE salju bez problema kod nas sto ti govori da nije u nama problem.

Edited by Erotomaniac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smorio se covek.. nema pola benda iz vremena kada ih je on gotivio a Mendez ima i manje od pola kose, Mika i dalje moze da grauluje, sto znaci da je sve samo stvar muzickog izbora (posto ce inace morati da grauluje stare stvari na koncertima pa otpada argument da ne zeli da stresira glas, da ne pricam sto je i dalje aktivan sa Bloodbath-om), itd. :mhihi: Ali Mika i dalje ima najjebackiju gitaru evr i pokidali su za kraj pa se kapiram oraspolozio :D

Edited by Salvation
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...