Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

Kupih danas Blackwater Park, KASETU. Zapravno neznam sta da radim sa ovim, da odem u kola dole i da pushtam. I valjda mi stize Damnation uskoro , ali hvala bogu na disku.

Original? Gde si to kupio reci molim te, koliko god to bilo idiotski, aj sam lud za kasetama(valjda zato sto sam idiot)

 

evo imam ja da ti prodam kasetash za male repa...vuce mi se po gajbi ne znam sta cu sa njim...al ne znam da li mi radi dek...

komsija sugradjanine pricuvajder mi to... koce kome ako nece svoj svome :)

EDIT: pardon tek sad videh da si rekao kasetash, ucinilo mi se da si rekao kasete...kasetash imam

i srecno sa tribute-om

 

 

jel iko od vas pedera izvalio da je poenta slike prisustvo Devina Townsenda?

ja :cool::)

well daaaaa... toliko je ocigledno da nije bilo potrebe komentarisati

a ako stvarno nisu izvalili :no:

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ja sam njihov fan 8 godina!moj bend za sva vremena!

 

nazalost poslednja dva albuma mi nisu nista posebno!

 

sve pre toga je cista umetnost!

 

pokusavam vec duze vreme da okupim bend, da obradjujemo njihove stvari,ali malo ko to hoce da svira! :angry::(

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam njihov fan 8 godina!moj bend za sva vremena!

 

nazalost poslednja dva albuma mi nisu nista posebno!

 

sve pre toga je cista umetnost!

 

pokusavam vec duze vreme da okupim bend, da obradjujemo njihove stvari,ali malo ko to hoce da svira! :angry::(

 

Pazi malo ko hoce da ih svira zato sto da bi skinuo Opeth kako valja treba ti da ulozis vremena i to doooosta... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da postoje muzicari kod nas koji bi ih skinuli 100&

 

hehe... Vraze ja sam mislila na bend kao celinu, moj najbolji ortak je skinuo vecinu njihovih stvari (a recimo da decko razbija kako svira) ali poenta je okupiti ljude, koji bi zajedno to sve izveli kako valja, mislim na tu vrstu teskoce ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe... Vraze ja sam mislila na bend kao celinu, moj najbolji ortak je skinuo vecinu njihovih stvari (a recimo da decko razbija kako svira) ali poenta je okupiti ljude, koji bi zajedno to sve izveli kako valja, mislim na tu vrstu teskoce ;)

 

Merlinda, i ja sam mislio na tako nesto. Tesko je uklopiti ceo bend. Taj decko bi imao poteskoca da nadje i bubnjara, i pevaca itd. koji bi isto bili dobri i voljni da sviraju Opeth. Pevac bi mozda bio i najveci problem, taj tip vokala ne postoji juzno od skandinavije :mhihi:

 

edit- jbt ti konstrukciju recenice :)

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje samo dva problema pri okupljanju dobrog Opeth tribute-a .. ali su sasvim dovoljni. Bubnjara bi MOZDA jos i mogao covek da nadje, ali vokal zaista tesko. Ostalo u sustini nije problem (sto ne znaci da su gitarske ili bas deonice ista lakse, samo da tu ima vise zaludjenih)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...