Jump to content

Vicious Rumors


dr.lecter

Recommended Posts

Ne, nisam mislio da je on izlapio, samo sam ocekivao drugaciju situaciju. Mada, da vidimo: Beyond Fear izdaju za SPV, a Vicious Rumors za Mascot Records. Mislim da je samim tim situacija poprilicno jasna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da V.R je bio predgrupa B.Fear no ovoj turneji, znam kada sam dobio ponudu bilo je :

B.Fear(Ripper Owens)

+

support act :

Vicious Rumors . Tako neste bese... :)

Ne znam sto se cudite, kada bi se gledao kvalitet bendova gde bi nam bio kraj. Danas se gleda ko je popularniji nebitno da li su shit ili nisu. Ja sam popizdeo kada je Sepultura bila predgrupa Shit Flamesima. Ne bitno sto je sepultura danas bez maxa, ali bre SEPULTURA JEBOTE!?!?!? Alo ko su ti Shit Flames ?!?!!? Ali danas je kapital glavna stvar u metalu i to svima treba da nam bude jesno. Ili ce da nam bude pre ili kasnije... samo sto ja en zelim da verujem u to to je moj problem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Deda jeste star, ali valjda nije toliko izlapio. :ph34r:

 

Usput, činjenica je da je gadna situacija. :ph34r:

 

:ph34r:

Polako posustajem ali me raduje da jos neko vjeruje u me pa makar to bio i nemetalac Borivoje

 

Naravno u pitanju je disko kuca koja gura svoje pulene a predgrupe imaju obicno manje para da bi bili hedlajneri

Sad sam procitao da je turneja sa Agent Steel pomjerena za kraj maja pocetak juna

Edited by dr.lecter

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vicious Rumors su uvek vishe slushali thrasheri nego heavy metalci.Iskreno recheno imam diskografiju ovog benda vec duze vreme ali sam samo prva dva albuma preslushao i nit su me odushevili nit su me razocharali.Pustim po neki put Minute to Kill,Digital Dictator i josh po neke pesme.Prvi album im je zaista dobar ima bash dosta dobrih pesama a i pevach im je dobar.Chudi me da nisu postigli neki veci uspeh.Sve u svemu moj zakljuchak je da je ovo jedan dobar ali podcenjeni bend nazalost.Moracu da preslusham i ove ostale albume...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu bili thrash, Vicious Rumors je u pocetku bio bas cist US power. Nema benda koji bi svojom muzikom bolje definisao taj zanr, osim mozda Helstar.

Vremena su bila takva da se taj zvuk nije preterano mnogo trazio i da je gomila dobrih bendova ovog usmerenja propala zarad osrednjih ili losih thrash i glam bendova. Zalosno, ali istinito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brdo matorih heavy metalaca nije slushalo ovaj bend a 90% thrashera koje sam upoznao kazu da su chuli po neki album ili da aktivno slushaju ovaj bend.Uostalom nebitno je shta ovaj bend svira,bitno je to da ga vredi preslushati.Bash sam danas uzeo da preslusham josh neke albume i za sad su mi pozitivni utisci.Ovo je definitivno podcenjen bend.Nazalost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih, jedan od gomile. Mada, uspeli su da izdaju par sjajnih albuma za Atlantic, sto se na prelasku iz 80-ih u 90-te smatralo zamasnim uspehom!

Ovo je jedan od bendova cije pesme bezmalno stalno vezbam za raspevavanje. Karl Albert je bio car! Kakav glas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Neko chuo njihov poslednji album? Warball? Fenomenalan je.

Sonic Rebellion je takav uvod u album, pesma razbija.

Ono, mnogo je zestok album, chak ima i onog hammering filinga koji thrash ima i koji svi mi volimo :)

Toplo preporuchujem.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Расправљали смо неколико страна раније о новом албуму. Добар је, много бољи од тма претходника, али мени није баш сјајан, само баш добар. Поздрављам повратак мелодике у њиховом звуку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Могло би и те како. Не знам какве су им сет листе за последњих неколико трунеја, али ако не буду свирали 'Minute To Kill', 'Worlds And Mаchines', 'Digital Dictator', 'Hellraiser' и 'On The Edge', има да са'ватам Џефа Торпа и да га изломим! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...