Jump to content

Smak


dima

Recommended Posts

Са много латино америчких ритмова.

Мислим да би у њиховом случају балканштина била плус, неке су ту друге ствари биле посриједи.

 

Елем, читао неко књижицу Невидљиве теразије?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su po meni imali najvece sanse da se probiju van juge. Ali jeb... muzika je balkanska.

jebiga, njihov najveci problem je to sto su se raspadali 1000 puta i nikako nisu mogli da se dogovore oko para

 

inache ovde sam pustao ljudima satelit(sto je po meni sto se tiche uvoda tockov najveci uspeh) i ljudima to zvuchi poznato i stvarno im se svidelo... znachi stvarno su bash mogli da imaju i svetske hitove, ali je problem to sto nisu pevali na engleskom

 

mada ne znam kako je bilo sa black lady izdanjem crne dame...

 

Са много латино америчких ритмова.

Мислим да би у њиховом случају балканштина била плус, неке су ту друге ствари биле посриједи.

 

Елем, читао неко књижицу Невидљиве теразије?

 

jao imao sam je u rukama pre jedno 4-5 godina, imao jedam moj ortak, al veruj mi da nem pojma vishe sta je pisalo i o cemu se radilo, ... u svakom sluchaju neka informativa, ako se dobro secam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi samo da vas pocetim,na pretprosloj strani tjs. 13.strani imate Link za glasanje da Smak odrzi koncert.Pa ako zelite i hocete ili zelite da podrzite tu ideju,molim vas glasajte.

 

Jel mozete malo obsirnije da objansite tu knjizicu ''Nevidljive Terazije''?

Edited by Livnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Да, да, он је Смак, он је певао у оригиналној постави, његови албуми са њима из 70-их ће остати упамћени међу фановима... :no:

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

auh

Tužna vijest.

Može se slobodno reći, najveći jugoslovenski klavijaturista, ode u legendu.

Neka mu je vječna slava, mislim da je lijepo proživio život, bez ovih posljednjih par godina borbe sa bolešću, pa, što se kaže, imao se rašta i roditi. Sad valja naći nešto da se pusti Lazi u čast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

multipla skleroza, u jednoj emisiji je rekao da je jako rano saznao za bolest - koja se inače ne leči, već se samo može usporiti, mada je takođe pričao da u teškim godinama nije imao novca za lekove koji su jako skupi.

 

r.i.p.

Share this post


Link to post
Share on other sites

multipla skleroza, u jednoj emisiji je rekao da je jako rano saznao za bolest - koja se inače ne leči...

Moze se leciti (i usporiti tok bolesti),ali se ne moze izleciti (bolest napreduje sporo,ali progresivno i smrtonosna je)...

 

Slava mu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle tuznih vesti ima i nekih veslih za Smak. Napravila se njihova stranica na YouTubeu i stavljaju se Smakovi i videi ljudi koji su usko povezani za Smak. Ja se samo nadam da ce biti i snimka sa Lazom i Mikijem. Za sad jos nista.

 

Izvolte link

http://youtube.com/profile?user=SmakInfo

 

I stvarno najzad neki snimci gde su usvirani odlicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jedan od par bendova koji su imali nesto novo da ponude. Volim ja Corbu, ali realno, sve je to vec bilo 100 puta odsvirano do tada. Corba ima odlicne tekstove, to ih je vadilo uvek. Tocak, naravno, nema mu ravna na ovim prostorima, covej je ziva legenda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...