Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bitno da CC nije govno,melodic death za razliku od ovoga zvuci humano.Bonegrind melodije samo za ljude sa odsustvom neke hemisfere u mozgu...Nije meni zao,ja cak ni ne slusam in flames.A da tebi death metal viri iz dupeta kontam po tvom nicku.Uber fanovi su oduvek bili najzanimljivija populacija metalaca koje je uvek bilo zanimljivo gledati kako se pale kao dete kad dobije igracku.

 

Za CC treba sluh?Pa onda su tebi cula odavno urnisana. :)

 

Dobro izvini onda humani covece, nisam znao da ti je toliko bitno da muzika zvuci humana :) samo...nekom ta muzika jednostavno zvuci GAY, tako da necemo da se raspravljamo sta ko smatra humaniam. :)

 

Mom mozgu nista ne fali veruj, bio sam na IQ test pre godinu dana, i meni je mnogo iznad proseka inteligencija, tako da to sto ti mislis mozes zadrzati za sebe. :)

 

Pa ja se bar radujem kad kupim digipack "Tomb Of The Mutilated" ili "The Wretched Spawn" sad ne davno, a ne da sam tr00 i skidam MP3-ove hehehehe.

 

Bitno da mi TI kazes da su meni cula otisla hehe, pa ne bi svirao u bendu i slusao muzika da je to tako, nasao bih nesto produktivnije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Један од омиљених Јосифових бендова јесте Behemoth.

Тако да не знам Јозо, шта се буниш - и они су неартикулисана бука.

Просечном човеку када би пустио Кенибале, а затим и Behemoth - не би баш могао да ухвати разлику.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Један од омиљених Јосифових бендова јесте Behemoth.

Тако да не знам Јозо, шта се буниш - и они су неартикулисана бука.

Просечном човеку када би пустио Кенибале, а затим и Behemoth - не би баш могао да ухвати разлику.

 

Behemoth ima drugaciji pristup muzici,zvuce iole normalno.

 

A da cujem tvoj bend? :)

 

Ja nemam dugu kosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta fali Disdained-u?

Sa teglama za med se pocinje deco :razz:

Trent Reznor je primera radi svoje prve radove snimao iskljucivo sam-dakle svirao je svaki instrument sam ponasob i kasnije ih miksovao,a koristio je studio u kome je inace radio kao neki sporedni clan osoblja i to ono tipa kada istekne radno vreme pa sve ostane prazno,pa kada je tako lepo izbacio Pretty Hate Machine koji je prodat u ne znam koliko miliona primeraka onada su svi pametnjakovici koji su govorili da od njega biti nece nista i koji su se smejali ostali zapusenih usta :mhihi:

Danas je Trent taj koji se poslednji smeje :)

 

Behemoth ima drugaciji pristup muzici,zvuce iole normalno.

 

Jasta-bubanj im na vecini albuma zvuci kao udaranje u neke prazne konzerve :)

A onaj pozer Nergal izgeda,mukica,nema dovoljno jak vokal pa koristi efekte za mikrofon na svakom drugom albumu-mora da mu je glasic ovako pederast :)

Nije da ja ne volim Behemoth ali vidis kako je lepo kada i ja krenem da zapazam neke stvari :mhihi:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasta-bubanj im na vecini albuma zvuci kao udaranje u neke prazne konzerve :)

A onaj pozer Nergal izgeda,mukica,nema dovoljno jak vokal pa koristi efekte za mikrofon na svakom drugom albumu-mora da mu je glasic ovako pederast :)

Nije da ja ne volim Behemoth ali vidis kako je lepo kada i ja krenem da zapazam neke stvari :mhihi:

 

+1 (Sa time da ja ne slusam Behemoth, jer ne volim ljude koji sviraju extremni Metal i da se ponasaju kao zvezde prema fanovima).

 

Joj ne mogu vise da se raspravljam :)

Jebote ovo je kao rasprava o tome sta je bolje-kamion ili autobus :mhihi:

 

Pa autobus, normalno :)

Salim se naravno hehehe. OK, ovde i ja prestajem, dosadilo mi jbg. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti fazon kao Nile

Nalozene dileje koje tripuju da su neki sledbenici Kroulija i stare paganstine sa sve sminkanjem i koznom opremom kao da su dosli iz Plave Ostrige :)

To je upravo fazon za decu do 15 godina ;)

To su bre tekstovi sa skrivenim smislom i tumacenjem - vauuuuu Thelema 6,mogla je to nazvracati svaka budala koja je citala Kroulija-nista gore od satanista/pagana pozera koji jos tripiju da su tr00 a ustvari su najobicniji kurac na biciklu :)

Istini za volju-Nile su jedno 5x bolji muzicari nego Behemoth,a makar se i ne sminkaju i ne nose pedersku koznu opermu vec su isto kao i Kanibali ;) opusteni likovi

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja slušam sva 3 pomenuta benda. I Cannibal Corpse i Behemoth i Nile. Svi su mi podjednako dobri. U stvari najviše zavisi od raspoloženja...

Jedino CC nisam gledao uživo i to mi žao :no:

 

Iako su svi govorili da Behemoth ne može zvučati uživo isto kao na traci lično sam se uverio da zvuče još bolje!

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odoste vi predaleko.Instrumentala kod Kanibala je ok, i tehnicki zahtjevna, ali textovi, vokal, i sva ta "furka" je ogavna...samo ne znam kako se neko mozhe zadovoljiti tim? Aj da slusate Gojiru, Opeth il neke druge prog bendove, ali ovo..naravno, svako ima pravo na vlastiti odabir, ali i ja imam pravo da druge optuzhujem :) I chemu smisao slusanja muzike i poznavanja textova, kad znam samo titl pjesme procitat'? I nek se javi ko mozhe da razazna sta on kashlje u mikrofon, al bez prethodno procitanih lyricsa..!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam gledao sva tri uzivo,i nastupi behemotha i nile se ne mogu porediti sa cannibalima koji su visestruko bolji od oba zajedno.takav je moj utisak.

Ispravka Nile i Behemoth zajedno ne zvuce kao Cannibal Corpse... Cak ni pola, CC sviraju bez trigera , procesora i govana, a ovi govnari sviraju sa svim tim govnima + jos neki kompjuteri i govna... mani me toga... samo cisto izuvanje. A jbg. kanibali su po meni najbolji live bend koji sam gledao tako da .... oba puta su rasturili kod nas, a ovi gegulani jos trbea da uce ...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

3- Haha, vazi brate, samo ti nastavi da slusas tvoje "Melodic Death Metal" fagete (ili ako preferiras propale metalce), sa polifonskim solazama, kvazi-pop strukturnih aranzanskih pesama i pevljivim refrencicima, i nemoras se vracati u Cannibal Corpse temu jer ocigledno tvoj mozak nije dovoljno zreo da ukapira o cemu se ovov radi ILI jednostavno nemas dovoljno sluha da bih ovo shvatio. U svakom slucaju mi te veoma zao.

 

Meshash Melodic Death metal sa Symphonic Death metalom i Extreme Power metalom.......

 

 

ja sam gledao sva tri uzivo,i nastupi behemotha i nile se ne mogu porediti sa cannibalima koji su visestruko bolji od oba zajedno.takav je moj utisak.

 

Ja mislim zashto Nile nije imao dobar koncert je kriva publika. Koja je bil ana istom mrzovoljna, nije znala zashto je tu, i svi su samo stojali i gledali zbunjeno kao tipa koji je ovo bend, imao sma osecaj da ce odjednom da govore:"A dje je Sonata Artica?". Cannibali su stvanro imali dobru svirku ali naravno to nebi bilo tako da publika nije bila ko na Nileu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...