Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kad te boli kurac za nase misljenje sto se trudis da nam objasnis sta je CC.Kad zapravo nije nista.

 

Nekome se nesto svidja a nekome ne-a s obzirom da se tebi Kanibali ocigledno ne svidjaju samim tim si subjektivan

Ali jedno je fakat svidjalo se to tebi ili ne,svirali oni ovako ili onako-Kanibali su legende americkog death metala a bogami i metala uopste ;)

 

Generalno metalci jesu paljevine,najvise oni tvog profila.Ipak je to koljacki bend,bilo bi zanimljivije da pevaju svinje u njemu

 

A generalizacije su jako losa stvar

Koljacki bend?

To mora da je neki novi pod pravac death metala :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sa njima nema greske uzivo-nema sanse da budu losi :rockdevil:

Ja sam bio na njihovom drugom certu ovde-prvi red i mislim da mi je to bio jedan od najboljih certova na kojima sam bio-kidanje

Mada kazu da je na prvom bila jos veca ludnica,da se Fisher spustao do publike i da je pevao zajedno sa likovima iz prvih redova-eh to su izgleda bila vremena :)

A Corpsegrinder i Alex su do yaya likovi,gledajuci intervijue i slusajuci neke price drugara koji su ih upoznali na prvom certu

Jbg nikako da ih onomad na'vatam za slikanje,ali bice prilike :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekome se nesto svidja a nekome ne-a s obzirom da se tebi Kanibali ocigledno ne svidjaju samim tim si subjektivan

Ali jedno je fakat svidjalo se to tebi ili ne,svirali oni ovako ili onako-Kanibali su legende americkog death metala a bogami i metala uopste ;)

 

 

 

A generalizacije su jako losa stvar

Koljacki bend?

To mora da je neki novi pod pravac death metala :)

 

Evo sad sa neutralne tacke,da zanemarim sto mi se bend ne svidja.Jednostavno ne vidim nista zanimljivo u njihovoj muzici,preslusao sam sve albume,gledao livove,svaka njima cast ali jednostavno to nije to i zato smatram da je bend precenjen.I onda dodje neko pa kaze to je najbolji bend na svetu,kult bla bla.Ok,kult i nista vise.Po meni,al nemojte prosipati decije price.

 

 

Istina,losa je stvar.Al kad od 500 metalaca vidim 2 normalna kako onda da ne generalizujes,barem datu situaciju medju tih 500.Ne znam za ostale metalce sveta,al to je njihov trend.Majice,duga kosa,martinke lanci i da im je muzika prva na listi zivotnih aktivnosti.E to su za mene paljevine,a takvih ima mnogo vise od onih koji su malo drugaciji,koji ne idu ulicom da ljudi vide sta oni slusaju,da plase decu kojekakvim logoima i omotima albuma.

Opet licno misljenje,meni je to ogavno ali je cinjenica da je vecina metalaca takva.I sta dalje,tako je bilo tako ce i biti.A to je za mene preterano paljenje.

Za Gojka recimo da ga vidim na ulici nikad ne bi rekao da slusa metal i to je skroz gotivna varijanta,za mene normalna.E sad svakom svoje,uzivajte u jebanju nozem :pivopije:

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

njihov uticaj i trud na svetskoj metal sceni nikada nece biti zaboravljen

Ja njima skidam kapu i postujem to sto su uradili. Istina je da su uz Morbide i slicne bendove postavili neke standarde u death metalu. Jedino se ne slazem za pomeranje granica. Neki drugi bendovi danas pomeraju granice, tesko da su to Kanibali, Morbidi i druge legende. Eto, upravo taj Kollias (mada sam ga spomenuo vise zbog neke interne zajebancije, ko razume shvatice) je jedan od tih koji svojim sviranjem pomeraju granice death metala.

Znaci, da sumiram, zna se ko je postavio odredjene standarde (i moj rispekt za to), ali tesko da ti bendovi danas pomeraju ikakve granice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al kad od 500 metalaca vidim 2 normalna kako onda da ne generalizujes,barem datu situaciju medju tih 500.Ne znam za ostale metalce sveta,al to je njihov trend.Majice,duga kosa,martinke lanci i da im je muzika prva na listi zivotnih aktivnosti.E to su za mene paljevine,a takvih ima mnogo vise od onih koji su malo drugaciji,koji ne idu ulicom da ljudi vide sta oni slusaju,da plase decu kojekakvim logoima i omotima albuma.

Opet licno misljenje,meni je to ogavno ali je cinjenica da je vecina metalaca takva.I sta dalje,tako je bilo tako ce i biti.A to je za mene preterano paljenje.

Za Gojka recimo da ga vidim na ulici nikad ne bi rekao da slusa metal i to je skroz gotivna varijanta,za mene normalna.E sad svakom svoje,uzivajte u jebanju nozem :pivopije:

 

Potpuno se slazem! Apsolutno! I ja volim da sudim o ljudima po njihovom izgledu. Ja se druzim sa finim ribama u roze majicicama, pijemo caj u pet, pricamo o maskarama i tako...

Nisam samo sigurna da li su mi gadniji oni koji nose crno iz fazona, ili oni fensi govedari sto se prosipaju "ja slusam metal, al se tako ne oblacim". Bas lepo, al sinko moj, TVOJA JEBENA STVAR!

Ja nosim ono sto mi se nosi, drugi nose ono sto hoce, pomiri se sa cinjenicom da su ljudi razliciti! Smaaaaaaaaaaaaaaaraaaaaaaaaaaas!!!

Ne slusam mnogo CC, al postujem. Tekstovi su primer stvarnosti na koju i ja i ti zmurimo!

A to da su takav i takav bend (nazovi kako hoces), sve ce to pobiti statistika o broju prodatih koncerata, albuma i majica!

I da, volim i ja tebe :wub:

Edited by Faustus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja secem drva u Burzum majci,koljem svinje u majci kanibala,a u teretanu idem u majci Manowara.Na fax idem u dukserici Death-Spiritual healing (da menjam je sa COF i IE duksem) i u svecanim prilikama obucem Mortician (koji sam dobio iz nemacke).

 

Jel cujete kako nesto puca?To meni puca patka za vase misljenje. KVA KVA!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno se slazem! Apsolutno! I ja volim da sudim o ljudima po njihovom izgledu.

 

OK, i vidiš ti sad tipa u Butchered At Birth majici i hoćeš da mi kažeš da ti se apsolutno nikakav sud ne formira o njemu na osnovu toga?! Koja samoobmana.

 

Nisam samo sigurna da li su mi gadniji oni koji nose crno iz fazona, ili oni fensi govedari sto se prosipaju "ja slusam metal, al se tako ne oblacim". Bas lepo, al sinko moj, TVOJA JEBENA STVAR!

 

Znači ako se ne oblačiš kao metalac, onda si fensi govedar? Ali zato ne treba suditi o ljudima po izgledu? :)

 

Tekstovi su primer stvarnosti na koju i ja i ti zmurimo!

 

Ovo mi je najjači post na temi :) Kanibali pišu textove o realnim situacijama i događajima?

 

A to da su takav i takav bend (nazovi kako hoces), sve ce to pobiti statistika o broju prodatih koncerata, albuma i majica!

 

Evo Aerosmith su prodali deset hiljada puta više diskova od CC-a. Je l' to znači da su bolji bend?

 

Je l' vi razmišljate bre uopšte pre nego što napišete nešto?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno se slazem! Apsolutno! I ja volim da sudim o ljudima po njihovom izgledu. Ja se druzim sa finim ribama u roze majicicama, pijemo caj u pet, pricamo o maskarama i tako...

Nisam samo sigurna da li su mi gadniji oni koji nose crno iz fazona, ili oni fensi govedari sto se prosipaju "ja slusam metal, al se tako ne oblacim". Bas lepo, al sinko moj, TVOJA JEBENA STVAR!

Ja nosim ono sto mi se nosi, drugi nose ono sto hoce, pomiri se sa cinjenicom da su ljudi razliciti! Smaaaaaaaaaaaaaaaraaaaaaaaaaaas!!!

Ne slusam mnogo CC, al postujem. Tekstovi su primer stvarnosti na koju i ja i ti zmurimo!

A to da su takav i takav bend (nazovi kako hoces), sve ce to pobiti statistika o broju prodatih koncerata, albuma i majica!

I da, volim i ja tebe :wub:

 

Ne znam kako ti izgledas ali vidi se da lupas gluposti.Verovatno nisi losa osoba ali na forumu si debil.Nista licno

Dakle,sto kaze Gojko govedar si ako se ne oblacis kao metalac?E ja bas mislim obrnuto.

Ako hoces idi gola,tvoj problem.Tebe niti sam prozivao ovde a vidim osecas se prozvana.Ko je onda govedar?

 

Kakva crna stvarnost u njihovim tekstovima?Da li si ti svesna sta pricas?Tu statistiku okaci macku o rep,ti slusas bendove zbog statistike da bi imala cime da 'argumentujes' svoje baljezgarije.I naravno da cu pre da pogledam sljastecu ribu nego neku u tomb of the mutilated majici.Odelo ne cini coveka,a valjda prvo pogledas nekog pa kazes dal ti se svidja,jebe se meni sto je mozda dobra osoba kad izaziva kontraefekat noseci ta govna na sebi.

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaj lik sto je uporedio prodaju cd-ova aerosmita u CC - ja ne znam da li ima potrebe da te zakopam kad si sam sebe zakopao ,CC nisu hipi rok za ribe , najvise su cdova prodali od svih DM bendova ,i to im ne daje titulu kraljeva DM-a vec cinjenica da su nepisali veliki broj pesama koje su postale klasici ovog zanra

 

pa ono ja nosim majce gadostima jer vise to volim nego mace zeke i kuce ili najk ili koka kola znak il sl sranje,

 

a ljude koji slusaju kuci CC,il mortisan il diflest il sta god a napolju se krecu obuceni ko fenseri - ni ne smatram metalcima-odelo ne cini coveka ali ga prilicno brzo opisuje bolje nego reci,a daje uvid u eventualna dela istog.

 

naravno da sam przotina ,da nekoristim fraze al meni je vecina stvari u zivotu vezana za metal ,odavno sam poceo da idem na svirke da pisem za fanzine , da se druzim sa metalcima a i da ucestvujem u radu metal bendova ,sto je ostalo do danas. verujem da ce vecina toga ostati deo mene sledecih dosta godina.

 

a kad vidim na bini domaci bend koji izgleda ko da su fensi likovi uzeli da peglaju metal -dodje mi da se izbljujem.

 

prvo duga kosa pa da pricamo .jeste manje ces picki dobiti a i vise navijaca i sl ce te mrko gledati kad se vracas nocu sa svirki al jbg - bunt i ko vas jebe sve.

 

svaka cast svima i pricajte sta ocete al za mene je i metal muzika i stil i sve vezano za to nacin zivota,omogucava mi da ne budem ko retardi iz zgrade kraja il sl.

moj put , a ne neki usputni deo zivota poput muzike koju kuci slusam

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tekstova tice ,tekstovi kanibala su dobri iz tog razloga sto oni delom nesvesno popisuju polako ali sigurno najvece strahove fobije i naijstrasnije moguce scenarije za ubistva i sl,

sto svakako ne deluje dubokoumno , ali oni su jedni od prvih bendova koji je uvek taj GORE trenutak iz prvog lica zrtve a ne ubice(mada imaju tekstova i iz ugla ubice)

tekstovi o zombijima su ok u istoj meri ko i filmovi o zombijima.

 

sve u svemu imamo realan pregled glavnih strahova i uzasa koje njihovo9a delom i nase) drustvo ima da ponudi ili misli da ima da ponudi.

 

a NILE textovi koji dolaze od strane nekoliko likova koji verovatno nisu antropolozi ili arheolozi (izvinjavam se ako gresim)

i sa SVOG LICNOG stanovistva analiziraju "rituale' i mistiku vezanu za kult pokojnika u starom egiptu na skrnav i svakako

neozbiljan nacin.(uporedbe radi, njihovo znanje o egiptu mozemo uporediti sa znanjem kanibala o mrezi nerava ili sklopu skeleta na latinskom)

zameram i to sto su uzeli egipatske narodne tj etno melodije i ubrzali ih 300 na sat ...i sad to kao treba da bude misticno:P

 

pa ok je sve to ali ne mozete uporedjivati dva benda koja oba imaju jake i slabije strane,

ko sto rekoh CC je odlican bend ,nisu kraljevi unuverzuma sto se inspiracije i muzike tice ali sam primetio da koliko god se mladji bendovi trudili niko ih nemoze prjebati po nivou brutalnosti koji konstantno isijavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nosim ono sto mi se nosi, drugi nose ono sto hoce, pomiri se sa cinjenicom da su ljudi razliciti! Smaaaaaaaaaaaaaaaraaaaaaaaaaaas!!!

 

Lepo kaze devojka,procitajte vise puta i zapamtite dobro :razz:

 

Ja secem drva u Burzum majci,koljem svinje u majci kanibala,a u teretanu idem u majci Manowara.Na fax idem u dukserici Death-Spiritual healing (da menjam je sa COF i IE duksem) i u svecanim prilikama obucem Mortician (koji sam dobio iz nemacke).

 

Jel cujete kako nesto puca?To meni puca patka za vase misljenje. KVA KVA!

 

:rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ne vidim odakle vam vise snaga / ideje da pravite te vestacke podele koje veze s vezom nemaju. CC vs Nile, Behemoth vs Suffo... svi ti bendovi idu zajedno na turneje, dobri su drugari a i mjuza im bas nije slicna, ali Srbin mora da deli nesto po necemu pa da ga jebes.

Sto se tice tog oblacenja, vise puta sam ponovio svoj stav o tome, postajem i sebi dosadan pa cu da preskocim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

offtopic:

 

ali Srbin mora da deli nesto po necemu pa da ga jebes.

 

U pravu si. Samo, nije to srpski, vec ljudski. Svrati na neki strani forum. :] Zalosno kakvo nam je rasudjivanje usadjivano zadnjih godina. Ranije su nam svi drugi bili krivi, a danas za sve na svetu bi da krivimo smao sebe, valjda da nadoknadimo. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

CANNIBAL CORPSE announces title of new studio album and reveals track listing!

Tampa, FL's godfathers of death metal, Cannibal Corpse have dubbed EVISCERATION PLAGUE as the title to the group's brand new studio album due out on February 3rd, 2009. EVISCERATION PLAGUE marks the follow up to the bands extremely successful 2006 release KILL (debuted at 170 on the Billboard Top 200 Chart), which has become the fastest selling Cannibal album in the band's storied career as well as highest selling album since 1996's Vile (debuted at 151 on the Billboard Top 200 Chart). To capture the speed, ferocity, and musicianship that CANNIBAL CORPSE has become known for the band decided to head back Mana Recording Studios with producer Erik Rutan (who also produced KILL) at the helm.

 

Bassist Alex Webster comments, "In Cannibal Corpse our goal has always been to try and make each new album we record our heaviest. That goal was a bit more challenging this time since we were extremely satisfied with our last album KILL, but we knew that by working with producer Erik Rutan at Mana Recording Studios again, we would be able to start at that same level of heaviness and take it even further. Now that we can hear the finished product, I would say we've been able to achieve this goal, and I think our fans will agree. EVISCERATION PLAGUE has the best guitar sound we've ever recorded, and the entire band has never played with more precision and power. We can't wait until you all get a chance to hear the album in early 2009, because we think you'll be as happy with it as we are."

 

Keep an eye on the CANNIBAL CORPSE MySpace page for more updates on the upcoming album EVISCERATION PLAGUE, a new track, and upcoming tour dates.

 

EVISCERATION PLAGUE Track Listing:

1. Priests of Sodom

2. Scalding Hail

3. To Decompose

4. A Cauldron of Hate

5. Beheading and Burning

6. Evidence in the Furnace

7. Carnivorous Swarm

8. Evisceration Plague

9. Shatter Their Bones

10. Carrion Sculpted Entity

11. Unnatural

12. Skewered From Ear to Eye

 

www.myspace.com/cannibalcorpse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja secem drva u Burzum majci,koljem svinje u majci kanibala,a u teretanu idem u majci Manowara.Na fax idem u dukserici Death-Spiritual healing (da menjam je sa COF i IE duksem) i u svecanim prilikama obucem Mortician (koji sam dobio iz nemacke).

 

Jel cujete kako nesto puca?To meni puca patka za vase misljenje. KVA KVA!

 

taaj raad! :pivopije:

 

a el'

šta je IE?

Internet explorer?

hehehe :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...