Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja volim CC i mislim da nisu nikako precenjen bend. Meni se i sviđaju stvari koje i nisu toliko poznate tipa Bleeding, Stripped Raped And Strangled, Cyanide Assassin, Festering In The Crypt... Ma šta nabrajam, retko koja pesma mi se baš ne sviđa...

 

Vidim da CC ovde više cene domaći death metal muzičari: Dača, Bane i Satan dok ih ovi "ne afirmisani" ne volu :mrgreen:

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se,danas ima mnogo kvalitetnijih bendova,Ithyphallic moze da pojede ceo CC opus,zato uber fanovi malo se iskulirajte.

 

I sta onda?Jer ih to cini dobrim bendom?I Mayhem je kultan bend a to ne znaci da je najbolji.Prestanite vise da se palite kao da imate 13 godina

 

Pa jebote ne postoji najbolji bend

Moze samo tebi licno neki bend da bude najbolji ili omiljen a ako to nisu Cannibali onda postaje suvisno ovo sto si rekao ;)

 

Uh Nile i uvek taj Nile

Nile jeste mozda bolji bend muzicki ali nisu ni Cannibali za potcenjivanje-svako ko je gledao Monolith Of Death je video sta cika Alex radi sa svojim basom

A i Corpsegrinder izvlaci vokale za medalju-oni iz Nile deluju naspram toga kao najobicnije prduckanje :razz:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebote ne postoji najbolji bend

Moze samo tebi licno neki bend da bude najbolji ili omiljen a ako to nisu Cannibali onda postaje suvisno ovo sto si rekao ;)

 

Uh Nile i uvek taj Nile

Nile jeste mozda bolji bend muzicki ali nisu ni Cannibali za potcenjivanje-svako ko je gledao Monolith Of Death je video sta cika Alex radi sa svojim basom

A i Corpsegrinder izvlaci vokale za medalju-oni iz Nile deluju naspram toga kao najobicnije prduckanje :razz:

Jebo vokal bez dobrog bubnjara. :P

Zajebavam se samo, slazem se u potpunosti sa prvim delom tvog posta. Totalno subjektivna stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebote ne postoji najbolji bend

Moze samo tebi licno neki bend da bude najbolji ili omiljen a ako to nisu Cannibali onda postaje suvisno ovo sto si rekao ;)

 

Uh Nile i uvek taj Nile

Nile jeste mozda bolji bend muzicki ali nisu ni Cannibali za potcenjivanje-svako ko je gledao Monolith Of Death je video sta cika Alex radi sa svojim basom

A i Corpsegrinder izvlaci vokale za medalju-oni iz Nile deluju naspram toga kao najobicnije prduckanje :razz:

 

Nisu za potcenjivanje ali ih ljudi mnogo dizu u nebesa.Smatram da bend muzicki nista nije posebno.Jebes ti to koliko su teski za sviranje kad jadno zvuce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro nije ni Paul tako los :mhihi:

Pa da, neke stvari su mi ovde bezveze-mislim ja ne volim nesto preterano Nile pa opet necu reci da li su bolji ili losiji od ovih ili onih

Mislim govore nesto za tekstove od Cannibala a ovi iz Nile vec 15 banki tekstovi samo o Egiptu-copy/pasteovani iz nekih udzbenika verovatno :) i wau sada smo mi face,jes da dobro sviramo ali se pritom lozimo i na Stari Egipat pa smo jos vece baje :)

To me podesca na powersake paljevine i fazon furanja Tolkin/zmaja/vila fazona pa mi je nekako i smesno :D

 

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nile-ovi tekstovi su za klasu bolji od CC-ovih.

 

Meni se CC licno ne svidja.

 

Pa Kanibali su se makar potrudili da nesto i napisu iako je sve krv-dizgerica fazon i mnogi njihovi tekstovi imaju tu crnohumornu notu tipa Disposal Of The Body :)

A ovako sa druge strane cika Sanders uzeo prelistao enciklopediju i nazvrcao nesto na osnovu gotovog materijala-bitno da ima sto vise Egipta u svemu tome ;)

Nego zivi vi meni bili idete vi sa mnom na sledeci cert Kanibala-jer ja sam spreman da potpisem da nema bolje benda uzivo sem mozda Obituary-ja :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nije bas tako za nile kao sto pricas, karl sanders je veoma upoznat sa temama o kojima pise tekstove. To moze i iz tekstova da se vidi.

A sto se tice cc-a uzivo, ne znam kakvi su, al' sto da ne vidim i to cudo. :) Samo nemoj molim te da ih poredis sa obituary-jem koji se raspadao ove godine na legacy-ju.

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre obituary lista nije bila nista posebno, moglo je i bolje:

 

Intro

Find The Arise

On The Floor

Chopped In Half

Turned Inside Out

Threatening Skies

By The Light

Face Your God

Lasting Presence

Insane

Black Inside

Evil Ways

Drop Dead

Contrast The Dead

Stand Alone

Slow Death

Second Chance

Slowly We Rot

 

plus sto santolla nije znao gde se nalazi i pola pesama su usporili + nije sve odsvirao kako treba

Nego ovo je tema o cc-u, nema vise smisla da spamujemo. :)

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Kanibali su se makar potrudili da nesto i napisu iako je sve krv-dizgerica fazon i mnogi njihovi tekstovi imaju tu crnohumornu notu tipa Disposal Of The Body :)

A ovako sa druge strane cika Sanders uzeo prelistao enciklopediju i nazvrcao nesto na osnovu gotovog materijala-bitno da ima sto vise Egipta u svemu tome ;)

Nego zivi vi meni bili idete vi sa mnom na sledeci cert Kanibala-jer ja sam spreman da potpisem da nema bolje benda uzivo sem mozda Obituary-ja :mhihi:

 

Realno, nemash pojma. Neko ko kaze da su CC-ovi tekstovi makar napisani i samim tim su tu negde sa Nileovim tesktovima , je totlani retard. Neznam dal imash Nile oreginale ali ako imash Annihalation of the Wicked i In their Darkned shrines uz njih i dobijash knjizicu u kojoj Sanders i Dalas objasnjavaju svoje lyrics. Njihove pesme nisu samo puko prepricavanje istorije starog egipta nego mnoge tachke gledishta clanova bendova na razne rituale , obicaje, faraone, socijanlu struktutu u to vreme. Oni su bash nachitani sto se toga tiche i tamo oko 2005-e , imala je fora da su zapravo oni otkupljivali knjige od fanova ako mogu da dodju do neceg retkog sto je vezano za stari egipat(cak su dobili neku ultra rare knjigu u paketu u kome se pposiljac nije potpisao). Daleko od toga da Nileovi tekstovi su loshi ili slabashni, jel ko bi napisao onolike linear notes da objasnjava i daje lichna svoja misljenja?

 

CC najbolji bend uzivo? Pa ne, ali daleko da su loshi uzivo, imaju bash lepe koncerte pune energije. Evo naprimer mene mnogo vishe odushevi sto sam gledao Opeth, gde pevach svira i peva i pritom tokom pesama promenjuje sa akustare na elektrichnu gitaru i josh peva tako savrsheno kako growl tako i clean. Jesu CC dobri uzivo ali ja moje misljenje nemenjam.

 

I zao mi je sto je iz mog posta , koji je zasnovan na mom misljenju i nichemu vishe stvorio ovolko hejta . Ako vi volite bend volite ja nemam nishta , ako nevolite isto nemam nishta protiv. Ali obe strane iskulirajte i poshtujte tudja misljenja. :)

 

Inache ako mi se slusha old-school brutal death metal uzeo bi Cryptopsy - None So Vile koji je po mom misljenju mnogo bolji od celog opusa CCa. A i tu moze lako da sapdne i lepa prva dva Deicidea.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko od toga da Nileovi tekstovi su loshi ili slabashni, jel ko bi napisao onolike linear notes da objasnjava i daje lichna svoja misljenja?

 

Pa jbg mora i cd bolje da se proda pa su od toga napravili kao satro celu filozofiju a u sustini je jasno kao dan kako je i sta :)

I gde ih samo spomenuh-sasvim dovoljno pa i previse se o njima prica na ovom delu foruma ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste death metalci su paljevine

i speed metalci su paljevine i

metalci su paljevine

 

nisam klinac od 16-17 god

majce bendova ne nosim da bi bio ili izgledao opasno

vec zato sto podrzavam te bendove ili muziku koju sviraju,ili mi se uz to svidja i omot sa njihovih albuma

 

 

svaka vama cast ali, BOLI ME BAS KURAC ZA VASE MISLJENJE josife ,gojko i sl

 

CC je fantastican bend i njihov uticaj i trud na svetskoj metal sceni nikada nece biti zaboravljen

svaka cast i kolijasu i svima ostalima ali zna se ko je postavio granice i ko ih iz godine u godinu pomera

 

 

znam ja za 10000000 do jaja metal i dm bendova ali buduci da je ovo tema o CC ja ovde pisem svoje utiske o njima

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad te boli kurac za nase misljenje sto se trudis da nam objasnis sta je CC.Kad zapravo nije nista.

CC pomera granice,vazi decko.Mozda u tvojoj glavi,a to vec nije diskusija za forum

Generalno metalci jesu paljevine,najvise oni tvog profila.Ipak je to koljacki bend,bilo bi zanimljivije da pevaju svinje u njemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...