Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa dobro, očigledno je reč o klincu koji je po prvi put došao na forum, pa ne konta još kako to ide, da ćete ga vi progutati, svariti i izbaciti napolje za prvu grešku itd. I naravno, kud ćeš pre na death podforumu nego na CC temu :)

 

Ako, pak, zaista ima 23 godine kao što mu piše u profilu, e onda se brinem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sto volim pismene i upucene ljude! Kad navedes najkomercijalniju stvar nekog benda - koja se inace zove Hammer Smashed Face (jer sa smashing ne bi imalo nekog smisla) - a kazes da je sve ostalo sranje, nekako se namece cinjenica da nikada u zivotu nisi ni tu jednu "osrednju" pesmu odslusao do kraja.

 

Cannibal Corpse ne volim, ali ipak sa izvesnom dozom objektivnosti tvrdim da pomenuti bend vredi mnogo vise od jedne pesme.

 

 

Ajd sad još meni objasni po čemu je ta pesma "najkomercijalnija"???

 

Zato što je najpoznatija?

 

 

 

Pukli ste ljudi majke mi...svašta ja čujem od vas. Nedavno sam čuo i da su Dying Fetus pozeri iz još uvek meni nepoznatog razloga... Za Behemoth to slušam odavno.

Nedo bog nekom bendu da postane poznat, najebali su u trenutku.

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Heretic

Zasto citiras mene, Mrtvi? Nisam izrekao ni jednu rec na stetu Cannibal Corpse-a.

 

 

"Mislim, lik na avataru je entranced, to hoću da kažem." <--- Eh, znam te sa Metropolisa, Emperore :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa postavio sam ti pitanje gore. Pobrkao si pojmove "najkomercijalnija" i "najpoznatija". Kad je nešto komercijalno znači da se pravi sa ciljem da se zarade pare na tome. U muzici konkretno najčešće označava nešto nekvalitetno, pravljeno najviše da bi privuklo široke narodne mase.

Hammer Smashed Face se ne uklapa u tu priču.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CC je najbolji bend na svetu, ali je steta sto je otisao originalni clan Jack Owen.

I moze da mi pusi kurac svako ko se sa mnom ne slaze, jer ima da mu jebem dete od kilo a mozda i dva

 

:):):)

 

Jedini čovekov post, al' carski!

 

 

:rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Net-Label "DeadKnife Records" raspisao je konkurs za obradu Cannibal Corpsea povodom kompilacije "Tribute to Cannibal Corpse". Zanr je proizvoljan a takodje i kvalitet snimka. Vazno je samo da e pesma ne ponovi dva puta a lako se mozete prijaviti i "bookirati" pesmu slanjem PM DeaKnifeu na My Space stranici.

 

Evo i do sada prijavljenih pesama:

http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseacti...logID=352843630

 

a DeaKnife se nalazi na sledecoj adresi:

http://www.myspace.com/deadkniferecords

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...