Jump to content

Rush


Dragon Lord

Recommended Posts

Znam za ovaj intro...

 

South Park+Rush :rockdevil:

 

Nego voleo bih da ih gledam, pa me zanima koliko je nablize sto mogu da nam pridju??? Ima li ikakve sanse za Pestu ili mozda Bugarska or smtg na nekoj od predstojecih turneja...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači "Muvali" su se po Europi?

meni osobno iza dream theatrea najdrazi bend! cak razmisljam da odem u ameriku na koncert)kad bi skupio dovoljno novaca nikad se ne zna) :rockdevil:

 

imam pitanje: Koncert "A show of hands" ,meni najdrazi, moze li mi neko rec gdje ga mogu nać? s interneta sam skinuo al nije mi to to, nesto mi steka.. Ima li u vas u Srbiji toga?

 

netko je napisao, i slazem se, 80-te godine su najbolje rusheve godine! moving pictures je najbiolji album! svi mi imamo subjektivna misljenja ali ne znam kako Snakes and arrows i blizu moze biti najbolji album? pa meni je recim oPower windows puno,puno bolji!

 

inače, progressive faza im je čisto savršenstvo, a nova pop faza mi se bas i ne dopada, ali dobro...

 

uglavnom, ima na torentu A show of hands, a mene jebe gitara na dvd playeru, NIŠTA se ne čuje, moze li mi neko rec zasto?

a koji jeben koncert!! Mission, Force ten i ostale jebenice..i naravno smijesni Intro!

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

do sad su najbliže bili u pragu

jel' ovo govoris o nekoj skorijoj turneji?? Kojoj...

Fora je sto sam cuo da oni bas slabo posecuju Evropu(npr. da su u Holandiji bili prvi put posle 20 god tek kad su snimali R30)...

 

Ja sam gledao datume sa neke od skorijih turneja sve Amerika :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zagovornik sam originala ali u hrvatskoj je tesko nabavit neke "deliaktnije" grupe kao Rush, cak i cde a kamoli dvde.

a na internetu mi se neda narucivat neakko.. pa san pokusa s tim torentom ne znam zasto je gitara losa, mislim da je Dvdrip ovo sto sam skinuo i opet je los zvuk. Inace, ne slusam na kompjuteru nego na dvd player uređaju.

 

Svakako ako je moguce zlata vrijedi ako covjek ima originalne dvd diskove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Evo linka za "Retrospective 3". Kompilacija novijeg Rush-a dakle, a vredna zbog remixa "One Little Victory", odlichna pesma, koja sada ne zvuci kao neki prokleti demo sto je slucaj na "Vapor"u :da:

 

http://smartupload.net/24b9628lnt2o/Rush.part1.rar.htm

http://smartupload.net/y53wm7ru7jkb/Rush.part2.rar.htm

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Hmm rekao bih da nisi slushao "Moving Pictures".

Slušao sam, ali više mi se sviđaju ova tri koja sam naveo gore. :da: A i Hemispheres i Farewell to kings. Dobar je to album, ali ima boljih... Najveće objašnjenje na Moving pictures mi je The Camera eye, to je takav masterpiece. :opusteno:

 

Slušao sam od Rusha sve od prvog albuma pa zaključno sa Moćnim prozorima.

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...