Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

@matatrtaDgrejt

 

Vidi, sad mi je sve jasnije, nema sta da te uspava, pa vi tamo nemate JELEN :)

 

U svakom slucaju, mislim da te kao osobu s ovih prostora i u skladu sa tim veoma sumljivu prate konspiracionisti i obavestajne sluzbe CIA, FBI, MI6 manje, i pokusavaju da ti nekim frekvencijama prodru kroz um.. :) :) :)

 

1: Obmotaj glavu alu- folijom i zavrsi u ludnici , tamo te nece pratiti

 

2: Vrati se u Srbiju na mesec dana odmora, par litara sljivovice i par gajbi jelena, sigurno ces biti prociscen :pivopije:

 

3.Nastavi da zivis u ubedjenju da je sve oko tebe cista laz i isparanoisi se do ludila....

 

4. No hard feelings, ipak je to samo san, mozda te i ne prate after all :lol: that`s just me ..

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Joker - pa ne mogu u tome i jeste problem! Tabula raza chim pokuzham da zavirim.

 

@Mustang - Najvishe mi se dojmio izbor alu-folije :):pivopije:

A trenutno zhivim na istoku, pre che biti da su ostaci KGBa.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama nemoj da si sad ko psihijatar. Ti dosh'o zato shto se nervirash a on ti kazhe nemoj se nervirash...

 

jedino do chega sam uspeo da dodjem je neka nedosanjana korespondencija sa likom sa kojim ne bih ni mogao da se dopisujem jer ne govorimo nijedan zajednichki jezik...al' i to je samo pretpostavka, mutna slika, fragment kako god ochesh...nikako da odmaknem od toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Joker - pa ne mogu u tome i jeste problem! Tabula raza chim pokuzham da zavirim.

 

@Mustang - Najvishe mi se dojmio izbor alu-folije :):pivopije:

A trenutno zhivim na istoku, pre che biti da su ostaci KGBa.....

 

UUuuUuuUuu a ja se loozio da znam te teorije, kad ono tolko sam supalj da ne mogadeh da iz price zakljucim da si na istoku cccCCCccc

 

A bejah potencijal....

 

U svakom slucaju, malo votke should fix it in that case....

 

 

Sori sto ne ponimajam ruski :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam to. Otud i opaska.

Al' ne mogu chim se koncentrishem blokiram savki pristup posvesti....u svakom sluchaju je prestalo, sad me samo loma boli glavurdza.

 

 

@Mustang - dobro de, shta se ljutish...Ima puno ljudi koji samo parcijalno chitaju postove pa sam navikao da moram sve da crtam. Izvini ako sam ti uvredio intelEgenciju. :meshuggah:

 

 

ukacravad - izvinji pazhalusta.

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

3.Nastavi da zivis u ubedjenju da je sve oko tebe cista laz i isparanoisi se do ludila....

Helped me number of timeshisterijacu7.gif

 

@ matatrtaDgrejt

Sedi sam sa sobom i razmisljajte o sebi neko vreme. Kad odes sa posla, naravno. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pishem u nadi da che osechaj da odleprsha ...

 

...chini mi se da je bilo neprijatno. Nikako ne mogu da se setim shta je u pitanju...

 

...ceo jebeni dan imam flesheve na tu neprijatnost (ili bar ja mislim da je tako) koja me poprilichno paralizuje na trenutke - shto mentalno shto fizichki - potpuno se dezorijentishem i malo mi se uzjebe disanje... Chini mi se da chu malkice da zblajznem ako se ne setim shta je u pitanju jer okidachi za ove flesheve su potpuno nepovezani i dolaze u najneprikladnijim momentima...

 

...flesh dolazi samo u vidu neprijatnog osechaja a ne i slike - ili bar ne jasne slike tako da pamchenje jednostavno odbija da se aktivira...Ako ne ispraznim mozak od ovoga chini mi se da che me ganjati i posle...

користи вињак. контраиндикације су идентичне а твој проблем добија име.

 

и произвођача и амбалажу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

користи вињак. контраиндикације су идентичне а твој проблем добија име.

 

и произвођача и амбалажу.

Samo se ti zajebavaj, da znash da mi nije bilo lako...

A Rubin ionako bojkotujem od gubitka novchanika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, naglas sam se nasmejala za ovu repu!

 

Ja sanjala kako sam imala kontrolni iz hemije, i da mi je prvo pitanje bilo da napisem da li je dobro ziveti u Gvajani i Surinamu, a drugo da napisem nesto o Melkoru!!!

E, svasta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сањала крајње чудан сан............ ноћ проведену крај човека кога сви ословљавају са Пали Анђео и нико, до мене, не види топлину у његовим очима........ нисам сигурна да ли је то подстакнуто књигом коју читам или неким дешавањима у животу, али је свакако пријало.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednje vreme imam noćne more sa stepenicama, koliko god to glupo zvučalo. Sanjam, na primer, da se penjem uz neke stepenice i kad dođem do pola nema dalje, ili počnu da se ruše. Isto tako sanjam da ne mogu da se popnem ili da se dejstvo gravitacije menja dok se penjem... :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...