Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

Glasao sam, nadam se da će ih dovesti u prkos svim poteškoćama oko organizacije, siguran sam da će fanovi to znati da cene.

I mene čudi što ne snimaju spotove, bukvalno žive od starih hitova, kad se uzme u obzir da su izgubili distributera za Ameriku kod ovog novog albuma ni ne čudi me što otkazuju turneju... lični problemi my ass... malo troše na promociju garant. Od jedne svirke odrađene, kako ih do sada odrađuju, mogli bi skrpiti za pošten spot. Gledao sam većinu njihovih spotova, dobro za to vreme je to bilo vr', ali kad pogledaš i nije nešto preterano. Dubokog sam ubeđenja da za dobar spot u ovoj muzici moraš imati tri elementa, a to su ribe, teška metalurgija (čelik, lanci, kurci-palci...) i naravno vatra, jebeš, bez vatre je ništa! Ali šta očekivati od spotova za baladu? Sasvim su im dobri spotovi za balade. Svi spotovi im imaju neku priču, bar za to vreme kada su pravljeni, jebeš, neki su bolji i takvi od sranja koje drugi bendovi danas izbacuju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam samo spotove za The Idol i The Real Me. Nikakvi su, nemaju priču.
Ti si ili:

1. Slep (blazi izraz za glup)

2. Imas cudan smisao za humor

 

Ako The Idol nema pricu... mislim jedino ako si ocekivao da ce biti u formi crtanog filma, ono ide miki maus pa ga sretne silja i onda pojebu zajedno olivu... DP fantasies :) Evo idem i ja da glasam na legasiju...

 

 

http://www.legacy-promotion.netjel taj sajt?! Ne vidim nigde glasanje... fucks.

Edited by J0N B0N J0\/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma njah...

Glupo mi je to glasanje, pogotovo ako su u mogućnosti da bukiraju oba benda...

A opet ... WASP je sve vreme vodio, par njih je javilo ortacima, ortakinjama da idu da glasaju i glasali su. Ali pošto je već sve gotovo, uzaludno je i pričati o tome... blje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

VRLO MOGUCE!

Bleki govnar :wub:

hahahahaha :)

Moze mu se.. jebiga..

Sta je tu je.. mozda postoje sanse u buducnosti..(za par meseci, godina) da dodju...

Ja sam srecna i sto sam ih jednom videla, dozivela, ... ijoo.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma njah...

Glupo mi je to glasanje, pogotovo ako su u mogućnosti da bukiraju oba benda...

A opet ... WASP je sve vreme vodio, par njih je javilo ortacima, ortakinjama da idu da glasaju i glasali su. Ali pošto je već sve gotovo, uzaludno je i pričati o tome... blje :(

Мене боли уво за оба бенда. Therion сам одгледао само зато што је Grave Digger био са њима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

According to WASParmy.com, W.A.S.P. has announced the first dates for the second part of its "Dominator" European tour beginning in October. The tour sees the band visiting the U.K., Germany and Scandinavia, with more territories to be added during the coming weeks. The tour will be preceeded by the release of a special-edition "Dominator" digipack featuring a 3D front cover.

 

Oct. 02 - Osterode, GER - Stadthalle

Oct. 14 - Budapest, HUN - Wigwam

Oct. 23 - Bochum, GER - Zeche

Oct. 29 - Glasgow, UK - Garage

Oct. 31 - Dudley, UK - JB's

Nov. 01 - Manchester, UK - MDH

Nov. 02 - London, UK - Astoria

Nov. 03 - Nottingham, UK - Rock City

Nov. 05 - Newcastle, UK - University

 

 

Kol'ke rupe oko Peshte, haha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao je da su pricali o tom koncertu jos 2 nedelje nakon tog koncerta i da im je to bio najboji koncert na turneji. :da:

 

btw, jeste li znali ovo:

Lawless was also considered for the role of the liquid-metal T-1000 in Terminator 2: Judgment Day, although his height proved to be a problem. In an AOL chat, Lawless explained: "Probably the biggest regret that I have, though I didn't turn it down, was a part in Terminator 2 that Robert Patrick got. Schwarzenegger wanted me to do the part, but when he found out I was 6'4", I couldn't. I regret not being able to do that."

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao je da su pricali o tom koncertu jos 2 nedelje nakon tog koncerta i da im je to bio najboji koncert na turneji. :da:

koncert je bio neverovatno jebanje keve, i pokazatelj da jedan vrhunski koncert ne mora da traje 3-4 sata, vec je dovoljno ubaciti 3 stvari sa The Crimson Idola, neocekivanu Widowmaker, kao i dosta starih hitova :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao je da su pricali o tom koncertu jos 2 nedelje nakon tog koncerta i da im je to bio najboji koncert na turneji. :da:

 

btw, jeste li znali ovo:

 

Pa sto ne dodje o5 neka se ponudi :D

 

A za terminatora dojajno... ali ne bi on uspeo da odglumi kao Patrick tu legendarnu ulogu, posebno sto bi mu to bila pilot uloga...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...