Jump to content

World of WarCraft


Old Smuggler

Recommended Posts

ko nije chuo, vec 4 godine se pravi ova MMORPG igra

vishe o njoj na http://www.blizzard.com/wow/townhall/ pogledajte poslednji trailer mnogo je dojaja biggrin.gifa:

ima shanse da izadje do kraja ove godine poshto Beta test ( inache najveci beta test za neku igru ikada ) samo shto nije pocheo uchesnici za prvi talas beta testa su vec odabrani, mi cemo verovatno biti obuhvaceni drugim talasom, tako da ko ima dobru vezu prijavljuj se ! Ima shanse da vas izaberu i ja sam bio beta tester za Frozen Throne :wink: ...

Inache ovakve igre se obichno naplacuju po mesechnoj tarifi i to izmedju 10 i 15 dolara shto su za nas ihaj prevelike pare ... tu su josh i nedostatak dobre interenet konekcije i vremena za igranje ovako necheg sto se mene tiche, ali svejedno ne mogu da sachekam da ova igra izadje jer ce biti stvarno neshto do sada nevidjeno biggrin.gifa:

zivo me interesuje da li ima nekog ovde da je igrao neki mmorpg tipa everquest ili tako neshto ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko nije chuo, vec 4 godine se pravi ova MMORPG igra

vishe o njoj na http://www.blizzard.com/wow/townhall/ pogledajte poslednji trailer mnogo je dojaja biggrin.gifa:

ima shanse da izadje do kraja ove godine poshto Beta test ( inache najveci beta test za neku igru ikada ) samo shto nije pocheo uchesnici za prvi talas beta testa su vec odabrani, mi cemo verovatno biti obuhvaceni drugim talasom, tako da ko ima dobru vezu prijavljuj se ! Ima shanse da vas izaberu i ja sam bio beta tester za Frozen Throne :wink: ...

Inache ovakve igre se obichno naplacuju po mesechnoj tarifi i to izmedju 10 i 15 dolara shto su za nas ihaj prevelike pare ... tu su josh i nedostatak dobre interenet konekcije i vremena za igranje ovako necheg sto se mene tiche, ali svejedno ne mogu da sachekam da ova igra izadje jer ce biti stvarno neshto do sada nevidjeno biggrin.gifa:

zivo me interesuje da li ima nekog ovde da je igrao neki mmorpg tipa everquest ili tako neshto ?

Trebala je da izadje do kraja one godine pa do kraja marta pa do kraja juna i sada "konacno" u decembru 2004.

Inace testrianje igre je pocelo davnih dana Jan 28 2004, 07:15 PM. i tu su upali samo gradjani Koreje, kanade i naravno amerike.

Ja sam vec u 8 ujutro kada sam otisao na net video i poceo da popunjavam prijavu a onda se slucajno vratio na sajt da vidim adresu ( kreten sam pa ne pamtim adrese ) i saznao da je rezervisano samo za gore pomenute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
I sta ovde ste stali sa diskusijom ?

Imam warlocka 16 i shamana 22 lvl.Bas sam baja a?

Jel igra neko ovde?

sunce ti zarko..nikako je nisam igrao jos.

A bila mi je velika zelja posto sam Warcraft fan. biggrin.gif

Jebi ga, provincija je to.Kako je ti igras?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kuce.Wierless.Mada cuo sam da i ISDN 128 sasvim glatko siba.Samo jedna mala stvar....... ima mesecna pretplata od 13 evra.Mozes samo da koristis kartice iz fancy banki tipa Riefiesen........

Jbg, internet mi je brz i siguran ali ovo placanje sad nece da moze.. no.gif

A igraonice su..sta ja znam..

Ja sam jednom cuo da postoji neki single player mod ali nesto bas ne verujem?

 

U svakom slucaju, nekako sam preboleo igricu.

Takodje bih voleo da odigram Mythicu, ako si cuo?Isto je MMORPG ali u staronordijskom svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle moje iskustvo o WOW-u...

 

igra je fenomenalna...totalno zarazna ...u stanju sam bio da je igram 11 sati bez prestanka u igraonici i to od 02-13...perverzna je igra...sto se placanja tice samo odes do ISP prodavnice i das im pare...mozes i preko neta a nije potreban raifaizen....ja sam preko HVB-a i preko vise electron bez problema....koliko se ja secam zauzima tricavih 4.8GB isa svim pachevima koji izlaze jednom mesecno...a moze i preko dial-up-a da se igra nije problem...samo je zahtevna sto se konfiguracije tice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Wow je za pickice,dota je za prave muskarce.

 

dota je totalno za pikanje a wow je igra sa usamljene koja nema kraja a toliko zanimljiva nije da bi je igrao vecno .

d day i dota rules ! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam nikada nisam igrao wow,mozda zato sto ne zelim da se drogiram nikada.a na neki nacin wow je droga.iskreno da se ja pitam ja bi taj wow zabranio,razumem ja da je igra dobra i sve.ali mislim da ima poguban uticaj na ljude posto znam puno ljudi koji jedva i izlaze iz kuce zbog wow

Share this post


Link to post
Share on other sites

isti je slučaj i sa internetom ali jbg..ja sam fan Warcrafta, WoW nikada nisam igrao, iskreno, jer mi je sve to nekako komplikovano :)

Treba imati granicu i živeti život, razume se, ali ima i gorih stvari od gaminga. Mnogo je toga što bi trebalo zabraniti pre wow-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate...opushteno...ako ti necjesh da igrash nemoj i to je to :D

Jeste zaraza,ali ne treba biti ne znam kakav karakter pa prekinuti sve to...

Ja sam igrao josh pre par godina na Grom serveru ( piratskom naravno ) i tamo izlevelovao neku bedu do 30 lvl...

Igrao par meseci i to je to...

Napravio sam pauzu od par godina :D

 

I onda pre par meseci iz zezanja u net kafeu kod ortaka,napravimo par likova chishto iz zezanja...

Kako smo svake vecheri blejali tamo,dignemo ih na 50te i to je to...

Ja nisam tamo ishao mesec dana,otishao pre 10ak dana i nisam seo za WoW josh uvek...

Znachi...ako necjesh - ne morash :D

Inache igra je fenomenalna naravno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...