Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

25 minutes ago, Mikes said:

Prije je poneki dobar forumaš ostavljao link za download albuma u mp3, free.

Sada ništa.

 

Prije bilo žemske, bilo sve....

Sto downloadujes albume u 2024. godini?

Eve ti ovo pa trazi sam.

https://en.metal-tracker.com/ 

Bilo dok nisu rasterali sav narod svojom politikom. Sada samo lezbejke i pederi. Nema pravih homoseksualaca kao sto je Rob.

Edited by HEFEST
  • Like 2
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Novi ubavi susret sa Priestom sinoć, u Amsterdamu ovog puta. Setlista prelepa, pogotovo pikanterija deo u sredini, konačno i jebeni Sinner uživo, a i po 4 pesme sa BS i Screaming je isto lepa statistika. Jedino što ga ispušismo za "Love Bites" i  generalno išta sa Defenders, ali više sreće sl. put. Vrlo malo spike između pesama, posle dve pesme kratko "ste spremni" "smo", i onda manje-više samo vezali pesme jednu za drugom, samo udar za udarom, nema ništa lepše nego to vezivanja bez prekida između. 3 nove, i iskreno lepo mi legle, pogotovo naslovna super deluje uživo. Ovo me podseti kao u Bgu kad su me lepo iznenadile i Redeemer pesme live.

Faulkner/Sneap već uvežban duo, postalo mi i normalno da ih vidim pod Priest banerom zajedno. Jedino mala zamerka Faulkneru što blago zaebo Painkiller glavni solo, ali aj mora i to nekad da se desi. Sneap je i dalje onaj good guy nodding gif, samo malo ozbiljniji izraz lica. Dok Rob još može iole da baci koji vrisak i dok Travisa služe udovi kao sinoć uvek će se ovo ispoštovati. A i ono, kad mi dosadi da čujem Hell Bent i Painkiller uživo, bolje da rasprodam diskove (spoiler, neće se desiti).

Usput, eto još jedan gig "velikog" metal imena ovog proleća a da nije rasprodat, što sad već postaje simptomatično. Cene karata samo piče nagore, a posete nadole.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Video ih u Sofiji, ispržili svirku samo tako. Ipak su oni izumeli heavy metal. No, ipak ne mogu da prežalim što se nisam organizovao da ih vidim 2022. u Budimpešti. Tad sam dao prednost Arch Enemy, sad kontra, a šteta velika. Razlika u set listama nebo i zemlja. Ovako sam umesto One Shot at Glory, Hell Patrol, A Touch of Evil, Freewheel Burning... dobio Sinner, Saints in Hell, Devil's Child, Love Bites. Ne može da se poredi uopšte.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...