Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Judas Priest ponovo u opasnom zamahu. Posle prethodnog albuma mislio sam da ce malo da odmore, ali vidim nastavljaju u istom dugu uz malo primesa Turbo i Ram It Down ere. Savrseno. Malo i Painkiller vajba ima moram da dodam. Prava evolucija odradjena na prirodan nacin. Ne znam kako ovako matori uspevaju ali svaka cast.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wiki fixed, you are welcome

 

Robert Jizzy Arthur Halford (born 25 August 1951) be a Gangsta heavy metal thug n' shiznit yo. Dude is dopest known as tha lead vocalist of Judas Priest, which was formed up in 1969[1] n' has received accolades like fuckin tha 2010 Grammy Award fo' Best Metal Performance yo. Dude has been noted fo' his bangin n' wide rangin operatic vocal steez n' trademark leather-and-studz image, both of which have become iconic up in heavy metal.[2] Dude has also been involved wit nuff muthafuckin side projects, includin Fight, Two, n' Halford.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Upravo preslusao album i mogu otvoreno reci da je izuzetno dobar,muzicki i produkcijski kvalitetno uradjen i Rob peva iz petine zile i svojski se potrudio da sve pesme iznese u duhu starih-novih Judasa. Gitare kidaju i koriste svaku priliku da svoje deonice opravdaju dobrim izvedbama. Nema lose pesme na ovom izdanju,a da sad izdvajam neku posebno ne bih,sve su odlicne kao celina. Meni je ovaj album jedan od najboljih u novijoj eri Priesta.  

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da kazem da cu ikad u zivotu da poslusam opet, ali stvarno oni su jedini metuzalem bend koji je skapirao sta treba da se radi. (ako ne racunamo drugu ligu poput Saxona). 

nadjes bar jednog mladjeg lika koji sece vene na vas (kao Voivod sto su uradili) da moze da pravi pesme koje lice na stare radove ali sa novom energijom, zaposlis proverenog producenta da sve ispegla kako treba, i pravis pesme koje zvuce kao kopije starih pesama sa modernom produkcijom. 

recept za uspeh i za jos minimum 3 dobre final, last goodbye turneje. 

jedina mi ona poslednja The Lodger bila zanimljiva, u smislu da je zvuk pesme zanimljiv i neocekivan, ostalo sve lepo spakovana reciklaza. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 hours ago, azal said:

ne mogu da kazem da cu ikad u zivotu da poslusam opet, ali stvarno oni su jedini metuzalem bend koji je skapirao sta treba da se radi. (ako ne racunamo drugu ligu poput Saxona). 

nadjes bar jednog mladjeg lika koji sece vene na vas (kao Voivod sto su uradili) da moze da pravi pesme koje lice na stare radove ali sa novom energijom, zaposlis proverenog producenta da sve ispegla kako treba, i pravis pesme koje zvuce kao kopije starih pesama sa modernom produkcijom. 

recept za uspeh i za jos minimum 3 dobre final, last goodbye turneje. 

jedina mi ona poslednja The Lodger bila zanimljiva, u smislu da je zvuk pesme zanimljiv i neocekivan, ostalo sve lepo spakovana reciklaza. 

Problem sa "metuzalem" bendovima je što misle da im nije potreban producent, a sve što naprave deluje im kao zlato. I ako ga imaju (Maiden recimo) ispada da ga koriste samo kao tonca. Nemaju nekoga sa strane da im kritički skrene pažnju šta bi trebalo da izmene na pesmama i šta fali. A verovatno više ni živaca da nekoga slušaju, što je realno posle X godina karijere. Imaju zatvoren krug oko sebe, prijatna atmosfera bez sučeljavanja. Primera gomila...


Naravno da godište ne pomaže, to na prvom mestu, ali mi se čini da bi dobar producent sa više slobode mogao da napravi dosta više od ideja koje smisle.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...