Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Да, Лајла зна нешто што ви не знате, а ја зна шта она зна. :D

Дрољо трачарска :razz:

Није моје да одајем туђе пословне тајне, штедите паре, али не смем вам рећи за шта.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo mater, ja sam samo nešto čuo da se pregovaralo/pregovara/pregovaraće se za Maiden, Priest, Whitesnake, Dream Theater, Symphony X, Avantasia, Guns N' Roses... Kontam da ako 2-3 od svih njih dodju sledeće godine biće do yaya, no najbolje da računamo da svi oni dolaze pa u skladu s tim štekamo kintu, ne' da se baci ako pretekne. :lol:

 

btw

Hanoi Rocks dolazi na neki kao fest u Nišu u maju, za koji se samo nadam da ga ne organizuje onaj Vujin.

 

Ono za šta ja već počinjem da štedim su Maideni u Hrvatskoj, pa ako dodju ovde, molim lepo, za mene bolje.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo mater, ja sam samo nešto čuo da se pregovaralo/pregovara/pregovaraće se za Maiden, Priest, Whitesnake, Dream Theater, Symphony X, Avantasia, Guns N' Roses... Kontam da ako 2-3 od svih njih dodju sledeće godine biće do yaya, no najbolje da računamo da svi oni dolaze pa u skladu s tim štekamo kintu, ne' da se baci ako pretekne. :lol:

 

btw

Hanoi Rocks dolazi na neki kao fest u Nišu u maju, za koji se samo nadam da ga ne organizuje onaj Vujin.

 

Ono za šta ja već počinjem da štedim su Maideni u Hrvatskoj, pa ako dodju ovde, molim lepo, za mene bolje.

 

 

Svi ti bendovi koje si naveo moraju se gledati ukoliko dodju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja josh samo da vidim Black Sabbath, Judas Priest, Saxon, Savatage, AC/DC, Motorhead, Kiss, Whitesnake, Alice Cooper, Aerosmith, Heaven & Hell, Led Zeppelin, King Diamond, W.A.S.P. , Megadeth, Scorpions, Dream Theater, DIO, Slayer, Testament, Iced Earth i josh mnogo mnogo... zaista mnogo ima bendova koje treba odgledati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvIM mestima su mi:

Savatage tj. Jon Oliva's Pain

Saxon

Doro Pesch

LizzY Borden

Grave Digger (ponovo)

Scorpions

Led Zeppelin (iako su možda male šanse)

Megadeth

WASP (može ponovo)

Agent Steel (pošto sam propustila :( )

Vicious Rumors (takodje)

Metal Church ( :D)

Death Angel

Artillery (ponovo se okupili i krenuli sa radom)

UDO

Apollo RA (imaju samo jedan album ima tema ovde..oni nažalost ne postoje više davno još su prestali ali *ebu majke kakav su bend bili)

Testament

...............

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...