Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Ja sam cuo da dolazi Guns'n'Roses :) Jebi ga, ne smijem vise posjecivati teme bendova, ispasce odmah da ih dovodimo :)

Samo, godinama sanjam da odem na Wacken ili Gods Of Metal, koji su mi onako, festivali po mjeri, a sad kad treba da objavimo imena koja ce biti bliska pojedinim izdanjima ova 2 festivala, naletim na recenicu koja naziva tvrdjavu na ciji je izgled odlijepio svaki kontaktirani menadzer, balkanskom vukojebinom. Arena je preskupo mjesto, nikako ne odgovara Judasima, a da ne oftopikujem pricom o Castle Festivalu, mislim da je za Judas onako jedna Hala Pionir po mjeri, tesko da je vise od toga. A ocekivanja za novi album su mi velika, definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je to istina, bolji marketinski potez nije mogao biti smisljen...

Iskreno me takva informacija ni malo ne raduje, jer bih neuporedivo vise volela PRAVI koncert, na nekom malo boljem mestu, nego neki festival u Smederevu, koji nema nista - ni tradiciju, niti verujem (daj Boze da se varam) da ce imati i neku posecenost... :no:

I sta to Judasima uopste treba - i sta imaju od toga? U tamo nekim balkanskim pickovcima da otvore festival...

I za koga je jebena Arena pravljena? :mad:

Za Rijane, 50 cent i ostale gluposti :violent:

Кад се већ помиње простор...

По мени, Смедеревска тврђава јесте прелепа и идеја јесте феноменална, али.. Замислите срање од времена (сетимо се Пеперса у Недођији)... То је оно што мене највише плаши... Додајмо томе дивљу домаћу публику која уме да се понаша сви знамо како... Наравно да бих и ја Београд најрадије кад су они у питању, имала бих далеко већи осећај сигурности. А онда капирам да ме баш брига и да су то Џудаси и да сама чињеница да их гледам све то потире!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se javno elderanu, sto sam ga na ovaj nacin isprovocirala da nam oda tajnu da li cemo Prieste gledati uskoro uzivo! A mnogo me zabole gde ce to biti :) :) :)

I naravno - nemam nista protiv Smedereva i nikad nisam rekla "Bez'te slepci, idu smederevci" :)

Cak imam dvoje deca sas smederevca :) :) :)

 

:pivopije:

 

Samo da se ne provedemo k'o na Slayeru (blatnjavi do grla bijelih) :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sam danas shvatio koliko je Sin after sin dobar album. Ranije mi se nimalo nije dopadao, ali jutros ga sasvim nasumično odabrah da preslušam i, rek'o, kako ga nisam ranije zgotivio? Diamonds and rust, Dissident agressor, Let us prey/Call for the priest, Last rose of summer... Savršene stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...