Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Svi albumi pocev od Sin After Sin pa do Painkillera su uradjeni sa bonusima i remaster verzijom.Na svakom se nalaze po 2 pjesme jedna neobjavljena i jedna standardna ali uzivo.Jedino je Live in Japan iz´79 uradjen sa 4 pjesme dodatka.

Prva dva nisu jer nemaju pravo na "SVOJE" albume koje ima Gull records.

Kao sto sam rekao prije 100 godina reci cu i sada da je to mlacenje para tako da mi nepada na pamet da kupim cd sa ovim remasterovanim albumima.

Kupio sam sve njihove albume u ´80 sluzbeno i to je dovoljno sa moje strane...

Rasenje je doslo samo od sebe 2-3 godine kasnije kad sam pronasao plocu sa svim tim bonusima, Japansko izdanje za nekih 30€

 

Daklem vako...

 

Side A

1.Prisoner Of Your Eyes

2.All Fired Up

3.Thunder Road

4.Fire Burns Below

 

Side B

1.Turn On Your Light

2.Race With The Devil

3.Fight For Your Life

4.Red,White,Blue

5.Living Bad Dreams

 

Prisoner... je balada i malo me podsjeca na Beyond The Realms...nije lose

All Fired Up je brza metal cepacina u stilu Eat Me Alive iliFreewheel ali ipak prosjecna...

Thunder Road je isto brza ali ovde se vec vidi kvalitet,odlicna stvar

Fire Burns Below je nesto u stilu Monster Of Rock sa Ram It Down albuma samo je meni ova stvar za klasu bolja...

 

Turn On Your Light pocinje kao balada a zavsava se kao power song u nekom mid tempu... nije bog zna sta

Race With The Devil, odlicna stvar i kladim se da su je napisali jos u 70´ima tu produkciju i taj touch i lagano bi mogla stajati na Sin After Sun Ili Killing Machine LP

Fightin For Your Life Je u stvari Rock Hard Ride Free samo sa drugim refrenom tekst je skoro isti ili slican...nepotrebno

Red,White,Blue je navijacka himna koju su posvetili Birmingham City-u Partizanova himna je bolja i cvrsca za 2 klase

Living Bad Dreams je mozda najbolja stvar zajedno sa Fire Burns Below I Thunder Road i zato bi neko u Priest klanu trebao da dobije po nosu sto se ove 3 stvari nisu nasle na regularnim albumima

 

Ja oduzih... :wink:

Edited by dr.lecter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast! :pivopije:

Ako ne najbolji, svakako u 3 najbolja.

Sto se Halforda tice, on je jedan od retkih muzicara koje neobjasnjivo mnogo volim. O postovanju i divljenju prema svemu sto je uradio ne moram da govorim.. I opet - ON JESTE BOG!

A svi oni koji ne slusaju Judase jer nece da slusaju "pedera" mogu samo da mu se sagnu :evotigana:

 

Ovih dana sam se nesto uhvatila za Turbo :wub::rockdevil:

Halford.jpg

Sasvim se slažem.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora da mu ispod kaisa pise "KILLER" :bigblue: ! Salim se, ziveo Halford!

 

Hvala Doktore, napisao si odlican recept sa detaljnom dijagnozom!

Lepo je videti kad neko tako prati stvari :pivopije: !

 

Evo ga link za

cisto koga zanima kako se snalaze zene na Halfordovom mestu :sad: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su licni favoriti stariji albumi, pre svega ono iz 70-ih. Sad Wings Of Destiny, Sin After Sin i meni omiljeni JP album Stained Class. Unleashed In The East je jedan od najboljih live albuma ikada. Period od Hell Bent For LEather do Defenders Of The Faith mi je takodje jako dobar, pogotovo British Steel i Screaming For Vengeance. Turbo i Ram It Down mi nisu nesto, Painkiller je jako dobar, ali mi nekako nije toliko omiljen. Vise mi pasuju raniji albumi. Ono nakon toga nemam, al cu nabaviti. Sto se tice prvog albuma, tj Rocka Rolle, on mi je malo nezreo. Mislim da nije toliko los kao sto cesto mnogi JP fanovi govore da jeste ali definitivno nije na nivou onoga sto je doslo kasnije. Mada ima i tu dobrih pesama, poput Cheater i Never Satisfied.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su licni favoriti stariji albumi, pre svega ono iz 70-ih. Sad Wings Of Destiny, Sin After Sin i meni omiljeni JP album Stained Class. Unleashed In The East je jedan od najboljih live albuma ikada. Period od Hell Bent For LEather do Defenders Of The Faith mi je takodje jako dobar, pogotovo British Steel i Screaming For Vengeance. Turbo i Ram It Down mi nisu nesto, Painkiller je jako dobar, ali mi nekako nije toliko omiljen. Vise mi pasuju raniji albumi. Ono nakon toga nemam, al cu nabaviti. Sto se tice prvog albuma, tj Rocka Rolle, on mi je malo nezreo. Mislim da nije toliko los kao sto cesto mnogi JP fanovi govore da jeste ali definitivno nije na nivou onoga sto je doslo kasnije. Mada ima i tu dobrih pesama, poput Cheater i Never Satisfied.

ovo je otprilike i moje misljenje, samo sto je Sentinel po meni jedna od najboljih pesama

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...