Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Live insurrection je daleko najbolji live album zadnjih godina u metalu

mada treba poslusati Halford-House of blues live 2002 --- mislim da mu je to najbolje otpevani Painkiller od svih koje sam do sada cuo!!! Da nije neko gledao Halford-Live in Albany----- e to je nesto smesnooo u p........ kao da su u nekoj kafani---ljudi sede za stolovima piju pivo a Halford bez naocara i brade mase onom celavom glavom ---znaci smejurija!!!!Jako je isto---Halford and Slayer live in Sofia!! Razvaljuje celavi samo tako!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam video

Halford and Slayer --Live in Sofia

secam se da peva----Made in Hell i Painkiller

 

imam i Halford-Live in Albany

tu peva standardne pesme Priesta---Jawbreaker,Breaking the Law, Metal Gods itd

 

Imam i jedno desetak audio live koncerata Halforda

Jedan od pet najjacih metal vokala!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heretic je Thrash ... takodje i wrath of god ... golgotha vuce, ali ipak ostaje heavy ( po meni mozda i najbolja pesma na albumu ) ... park manor je prost za odsvirati, ali ima ekstra atmosferu ... sun je vec rock ... ocekivao sam mnogo vise od ovog albuma ... s obzirom da je Resurrection bio ubica.

 

Iz Slepcevica, tu smo svi slepi, ali su nam ostala cula izostrena :da:.

 

Quick edit zbog kuma

 

One will ... rifcina jebe kevu, ali refren ubija zelju za slusanjem ...

Edited by Anarki StarScream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Resurrection jedan od najboljih metal albuma ikada, tako da sam isto kao i ti ocekivao mnogo...a dobiJo sam kurac u dupe :) ...dobro je sto se vratio u Prieste, ali mi je i pored toga Demolition podjednako dobar kao Angel of Retribution...i jedan i drugi imaju po jednu neslusljivo uzasnu pesmu...Metal Messiah i Revolution :)

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heretic je Thrash ... takodje i wrath of god ... golgotha vuce, ali ipak ostaje heavy ( po meni mozda i najbolja pesma na albumu ) ... park manor je prost za odsvirati, ali ima ekstra atmosferu ... sun je vec rock ... ocekivao sam mnogo vise od ovog albuma ... s obzirom da je Resurrection bio ubica.

 

Iz Slepcevica, tu smo svi slepi, ali su nam ostala cula izostrena :da:.

 

Quick edit zbog kuma

 

One will ... rifcina jebe kevu, ali refren ubija zelju za slusanjem ...

Aj da se se slozimo - Golgotha jeste najbolja pesma na albumu i po mom misljenju.

Macvanski Slepcevic? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revolution ... kao da su je pisali u vijetnamu za vreme zalivskog rata, dok su im bombe padale na glavu, a oni hteli da uteraju kitu vijetnamcima sa "if you think it's over" ... odvratna pesma ... i metal messiah isto ... Kume 4 ocekujemo od Halforda ove godine :). Ali ozbiljno :da:.

 

@Wise Owl :da: ... sada ces da me proganjas ... o boze ... sve cice cim saznaju gde zivim ne ostavljaju me na miru ... :).

Edited by Anarki StarScream

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Valjda ce sad kad izadje taj novi, nostradamus, biti koncerta i kod nas, al po svemu sudeci, pomrcemo cekajuci istog ili godoa:)

pre cemo izgleda docekati godoa

 

znam kako je najavljivan naveliko novi album(po svemu sudeci "angel of retrebution") odmah pocim su se ujedinili ponovo

 

ali ako ispadne nesto priblizno kvalitetu angel of retrebution, ja cu biti zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre cemo izgleda docekati godoa

 

znam kako je najavljivan naveliko novi album(po svemu sudeci "angel of retrebution") odmah pocim su se ujedinili ponovo

 

ali ako ispadne nesto priblizno kvalitetu angel of retrebution, ja cu biti zadovoljan

 

 

ja kolko znam i pratim album ce biti nesto kao po nekom prorocanstvu sto samo po sebi zvuci sumnjivo, od kad to pa priest ima veze sa tim stvarima?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...