Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Ja vise volem varijantu "Judas Priest su bogovi!" Sam Halford nije toliko dobar.

jeste bre mnogo se potrosio...

al bre imao je dobre solo projekte

 

pa ako su jadasi Bogovi ,logicno je da je i sam halford Bog :)

da se razumemo on je car! :pivopije:

 

A sto se tiche turneje, treba tek da se izda album, pa onda kako ko bude imao srece, ali nadam se su videli koliko je u bg-u veliki uspeh bio na megadethu, metalliki itd. i koliko ce ljudi dotji za maiden...

 

mozda budete imali srece, ja cu da idem i na kraj sveta ako treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram malo podići ovu temu na vrh. :D Šta mislite o albumima bez Halforda (Jugulator i Demolition)?

Konkretno za jugulator:

 

pa ono je neki thrash, a npr. po pratecim vokalima sudeci, mi vishe lichi na neka nu govna iskren da budem...

 

sto se tiche rippera, nije losh ima dobar glas, ali umesto da peva cistim glasom od glumi arayu i ne polazi mu za rukom

 

po meni ne prilichi za staru grupu kao sto je judas priest, iako ima dobrih rifova i sl...

Zamisli samo bre British Steel i Defenders of the Faith koji su po meni prvi i recimo absolutni vrhunac njihove karijere i uporedi sa Jugulatorom, ne prilichi im..

 

Cak i sto tiche poredjenja sa Painkillerom, koji je mnogo tvrdji ali ipak ne odstupa mnogo od odog heavyja ili hard rock koji su svirali...

 

Jugulator im ne prilici... nije to njihov zvuk

 

O Demolition kasnije... sad nemam vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su oba albuma ok. Malo vukq na treš, ali mi ne smeta.

mnogo vuku na tres...

 

a i po meni su previse nabacani onako i bez nekog velikog smisla, nema neki zvuk i oblik

previse obicno, previse sinteticko... onako bezoblicno

 

mislim meni ne odgovara... sad ukusi su razliciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je jugulator ok, mnogo je agresivniji od svih albuma, i svideo mi se jer je pokazao Ripper-a u punom sjaju ( dobro mnogo bolje je zvucao na demolition, ali je jebao kevu i na jugulatoru ). Definitivno mi je postao jedan od omiljenih pevaca zahvaljujuci tom albumu.

pff men jok

mislim da je bio neki drugi bend ok

ali BOGOVI hard rocka a posle i heavy metala onako da zaglave u thresh... NEPRIHVATLJIVO, narochito ne sa onako sklepanim pesmama

 

tako JA mislim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali ja slusam Thrash ... i zbog toga volim te albume, jer ja na to vise gledam kao na ripper-ove solo albume na kojima sviraju judas priest - halford.

pazi brate i ja slusham thrash, cak sta vishe obozavam tresh iako se potpisujem "The Trooper", al ono je za bzv. nabacano drndanje koje nema veze, josh je distorzija ogavna...

 

ripper jeste da ima mnogo dobar potencijal, ali mnogo pokshava da se pravi da je tom araya na pojedinim sekvencama, a u opste i ne lichi...

 

da ima glas.. ima glas, al ga ne koristi mnogo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesam pratio mnogo rasprave ovde...al evo imam ja jedno pitanje..kome je jos ovde "Turbo" najgori JP album iz 80tih?(and maybe i shire)

A kome nije? Cak i oni kojima se svidja taj album moraju da priznaju da su svi ostali bolji. Mislim, u takvoj konkurenciji nije tesko da taj album bude najgori: "Britsih Steel", pa "Screaming For Vengeance", pa "Defenders Of The Faith", pa "Ram It Down"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kome nije? Cak i oni kojima se svidja taj album moraju da priznaju da su svi ostali bolji. Mislim, u takvoj konkurenciji nije tesko da taj album bude najgori: "Britsih Steel", pa "Screaming For Vengeance", pa "Defenders Of The Faith", pa "Ram It Down"...

veruj mi znam par ljudi koji su izgleda samo chuli turbo... sramota al jebaga, nisam im ja kriv.

 

mislim da turbo nije neki album, nema onaj stari rokerski zvuk zbog onih sintisajzera, sta ga znam, lack of ideas

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kome nije? Cak i oni kojima se svidja taj album moraju da priznaju da su svi ostali bolji. Mislim, u takvoj konkurenciji nije tesko da taj album bude najgori: "Britsih Steel", pa "Screaming For Vengeance", pa "Defenders Of The Faith", pa "Ram It Down"...

 

More i bez te konkurencije, meni je album uzas! Jedine bolje dve su ove sto spomenu Anarki, doduse "Out" tu i tamo.

 

Gledah "Priest...Live!" pre neki dan, i jebeno je tuzno kako "Turbo" pesme 'iskacu' od ostatka, i kako smrde na onaj hair/arena metal fazon, i to tako bedno izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...