Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Meni fale Beyond the Realms of Death i A Touch of Evil, ali su zato tu neke pesme o kojima sam mogao samo da sanjam: Eat Me Alive, Rock Hard, Ride Free, Hell Patrol Between the Hammer and the Anvil i balada koju ću sa Halfordom pevati od početka do kraja - Angel. Fenomenalno! Mada, imajte u vidu da lista može i da bude nešto drugačija kod nas, jer izlazi Nostradamus. Ovde su samo Prophecy i Death, verovatno zato što su izašle na promou, ubaciće sigurno još neku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf,dobra je lista,ali nije bash savrshena.

Meni bi recimo bilo super da ubace Exciter. :rockdevil:

 

Ajoj ljudi kakva setlista...aaaaaa...kad sam video da sviraju ANGEL zamalo ne zaplakah od srece, znachi kad je budu svirali na tashu ima da plachem ko najveca pichka.

Inache prvi red, i nikako drugachije :rockdevil:

Ok i meni je drago shto je sviraju,ali ti ga bash pretera. :)

Ja kontam da ce na ovom koncerzu biti veoma teshko zauzeti a josh tezhe zadrzhati prvi red.

Na Testamentu je bilo nemoguce a tamo je bilo svega 800 ljudi ukupno.

 

Prokomentarisao bih da mi fali Living after midnight, ali u ovakvom trenutku to sigurno ne bi bilo u redu. Hvala ti živote što si nam ostavio Judas Priest od svih onih imena... Sreća...

Fala,fali...ali naravno necemo se zhaliti. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ispostavilo se da su svi stranci srećni što Priest ne svira LAM na ovoj turneji. Mislim, kapiram koliko su je svirali u prošlosti uživo, ali ja je nisam čuo nijednom! :)

 

Ovde su samo Prophecy i Death, verovatno zato što su izašle na promou, ubaciće sigurno još neku.

Voleo bih Visions. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok i meni je drago shto je sviraju,ali ti ga bash pretera. :)

 

 

A ne, tu pesmu posebno volem, jer svaki put kad je chujem podseti me na neku vrlo dragu osobu. Al dobro to je sad nebitno...

 

Mada, imajte u vidu da lista može i da bude nešto drugačija kod nas, jer izlazi Nostradamus. Ovde su samo Prophecy i Death, verovatno zato što su izašle na promou, ubaciće sigurno još neku.

 

 

E ovo vec ne bih voleo..

 

E, ispostavilo se da su svi stranci srećni što Priest ne svira LAM na ovoj turneji. Mislim, kapiram koliko su je svirali u prošlosti uživo, ali ja je nisam čuo nijednom! :)

 

 

I ja bih bash voleo da je chujem live, al i bez nje setlista kida, tako da mi je svejedno.

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino sto me nervira je "eat me alive", narochito refren...

ali moja set lista bi bila

 

victim of changes,

dream deceiver,

delivering the goods,

diamonds and rust,

better by you, better than me,

running wild,

rock forever,

sinner,

united,

heading out to the highway,

bloodstone,

scream for vengeance,

rock hard, ride free

sentinel,

hard as iron,

a touch of evil (... svaki put kad zamislim nakostresim se... samo zamisli taj prelaz... "YOU'RE POSSESING ME"")

worth fighting for

--

Painkiller... u sustini, uzivo ce zvuchati sranje

Nightcrawler

i da se ohlade glave Living bad dreams

 

ja na ovakvu play listu secem vene i kad pustim preko media playera, a kamo li uzivo... mada OPASNA SET LISTA i ovo iz HELLSINKIja

 

a sto se tice castle festa, ko i zasto je rekao da je to otkazano?

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nedavno postavio svoju idealnu setlistu, mislim da ovo beše...

 

1. Painkiller

2. Leather rebel

3. Heading out the highway

4. Breaking the law

5. Some heads are gonna roll

6. Revolution

7. Worth fighting for

8. Diamonds and rust

9. Tyrant

10. Victim of changes

11. Cathedral spires

12. Freewheel burning

13. Ram it down

14. Turbo lover

15. You've got another thing coming

- - - - - - - -

16. The Hellion/Electric eye

17. Living after midnight

18. Hell bent for leather

 

Na kraju rekoh da je bolje da Painkiller i The Hellion/Electric eye zamene mesta. E, a sad vidim da sam od svega ovoga pogodio samo 5 pesama, a da i ova druga set lista razbija sve u 16!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije baš da su Turbo Lover stalno svirali. Samo na prethodnoj turneji, posle dugo vremena. Inače, izbacivanje Living After Midnight je najpametnija stvar koju su mogli da urade. Mislim da sam već na ovoj temi rekao da im je to jedna od najglupljih pesama.

Ima da se opasno headbanguje na Eat Me Alive, na Rock Hard, Ride Free ću se ježiti kad dođe onaj deo: "No denying...", a za Between the Hammer and the Anvil ne moram ništa više da kažem, nego da mi je to omiljena pesma sa albuma Painkiller. Šteta stvarno što nema Beyond the Realms of Death, živim za to da uživo čujem onaj prelaz na sredini pesme, kad počinje solo, ali jebi ga, ne može sve da stane u 2 sata svirke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da su Priest izbacili Living after midnight iz set liste jer su shvatili da im je to jedna od najglupljih pesama. :razz:

A što se tiče Eat me alive, biće super skandiranje, iako mi je ta pesma (ako se tako može reći) najmanji favorit na inače savršenom albumu Defenders of the faith.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...