Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Вјероватно има срећника који су имали прилику да виде Џудасе па ме интересују њихови утисци са свирке.Ја бројим дане до 1.јула.Са нестрпљењем га чекам.

Gledah ih u Budimpesti 2004.Sta reci?Svirka fenomenalna zvuk odlican ruku na srce Halford ne moze vise pjevati kao sto je pjevao ali je zato nasao nov nacin tako da mu je glas imao totalno novu dimenziju sto naravno dokazuje koliko je on dobar pjevac.Kad su svirali Victim of Changes cova je to pjevao sa takvim osjecajem da sam ja jednostavno morao suzu da pustim.Gledaju me Madjari i kontaju da mi nije dobro daju mi vode i brslaju nesto na onom njihovom zabljem jeziku(bez uvrede al` taj jezik mi jednostavno tako zvuci)sve u svemu najbolji koncert u zivotu.Ko ih bude gledao u Smederevu a NADAM da cu i ja biti tamo(imam nekih sitnih obaveza tipa 3500 evra za gradjevinsku dozvolu a fali mi samo 3500 evra)nece se pokajati.Judas Priest jednostavno jesu :rockdevil: .E da na tom koncertu prije Judasa su nastupali kao co-headlineri i Queensryche koji odsvirase koliko me sjecanje sluzi kompletan Mindcrime l.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jbg ako ti fali 3500 evra onda ti cena karte nece puno znaciti

a i ako ne skupis 3500 barem ce ti ovo biti uteha :) :)

To stoji.Al` mi stoji i nereseno stambeno pitanje za vratom.Al neka stoji,Priesti ce se moraju pogledati nekako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utisak:

 

Još i bolja stvar od Nostradamusa? Nije toliko brza i žeštoka, ali je zarazna strašno, slušam je već 5 put. Odličan tekst i jedan od najboljih refrena koje sam čuo ove godine, u nivou refrena iz Worth fighting for sa AORa. Jedino je uvodni riff malo previše jednostavan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Judas je METAL! Tu nema mnogo govorancije.... Svidja mi se sve od Sad Wings Of Destiny pa do Screaming For Vengeance, mada su mi keva i Painkiller pa i Jugulator, ovaj Nostra... singl mi je ipak too much, nekako mi je Spinal Tap-ovski da prave konceptualni album o Nostradamusu al eto, godine su to...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utisak:

 

Još i bolja stvar od Nostradamusa? Nije toliko brza i žeštoka, ali je zarazna strašno, slušam je već 5 put. Odličan tekst i jedan od najboljih refrena koje sam čuo ove godine, u nivou refrena iz Worth fighting for sa AORa. Jedino je uvodni riff malo previše jednostavan.

dito

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja

Visions in the night

Show me what is right

Help me thru the maze of mystery

I would sell my soul

Only I could know

What the future holds

And what will be.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obe pesme su super.Moram priznati da sam bio malo skeptican,zbog konceptualnog albuma,ali nije bilo potrebe.Doduse,u pitanju su dve pesme,ko zna kakav ce biti ceo album,ali ako se po jutru dan poznaje valjace ovo.

Nostradamus je tipicna Priestovska heavy rokacina,odlicna pesma.Intro malo smara,ali ok,nije toliko naporan.Najbitnije je kada krene riffcina i Halfordov scream,tada sve dolazi na svoje mesto.Odlicna pesma."Visions" je laganija,i mene licno idejno podseca na "Worth Fighting For" sa AOR.Isto dobra stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Visions" je laganija,i mene licno idejno podseca na "Worth Fighting For" sa AOR.

Takođe. Meni se Visions nešto više sviđa od Nostradamus, i, s obzirom na to da mi je Worth fighting for bila omiljena sa AORa, nadam se da će na albumu biti još stvari u fazonu Visions.

 

Up The Priests! :pivopije::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

JUDAS PRIEST guitarist K.K. Downing and KILLSWITCH ENGAGE axeman Adam Dutkiewicz will guest on this week's (May 9) edition of "The Metal File" program on Montreal's CHOM-FM (commercial, 50,000 watts).

 

"The Metal File" can be heard live from 12 midnight to 1 a.m. Friday nights on CHOM-FM. It is also available for listening via the Internet at www.chom.com.

 

With anticipation building towards the June 17 release date of JUDAS PRIEST's "Nostradamus" (and forthcoming "Metal Masters" tour), Halford, Tipton and Downing will participate in the group's first in-store signings in over two decades. The in-stores will be occurring over two days — Thursday, May 8 at Hot Topic at the Plaza at King of Prussia (in King of Prussia, Pennsylvania) and on Friday, May 9 at Vintage Vinyl (in Woodbridge, New Jersey).

 

METAL! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...