Jump to content

Accept


RNA

Recommended Posts

A publika, a atmosfera, pa koji si red bio,

Pa sta su nosili, jel Udo opet izigravao generala u onoj uniformi

Pa pirotehnika, pa jel su bili raspolozeni????????

 

A to sta su jeli i pili necu ni da pitam??? icon_mrgreen.gif

Atmosfera napred je bila 'Fight for the first row' violent.gif

Nosili su neke crne uniforme (mene su podsecale na neke SS-uniforme),a Udo je imao crni mantil (k'o Gestapo icon_smile.gif ).Pirotehnike nije bilo,a bili su relativno raspolozeni pivopije.gif Oliver je bio pored mene (2. red).

 

Moram se pohvaliti da sam na kraju koncerta u'vatio rukavicu koju je Udo bacio u masu icon_biggrin.gificon_rockdevil.gif U trenutku kad sam to uhvatio nisam ni znao sta drzim u ruci (video sam samo da nesto leti od Udo-a prema masi,pa sam skocio i uhvatio),tek kasnije na svetlu sam video sta je to icon_smile.gif

 

That's the good news and the bad news is sta mi se kasnije (u ponedeljak) desilo sad.gif Da ne duzim pricu,pri dolasku u Budimpestu su mi maznuli pederusu,gde mi je bio pasos,pare,karta za Siget,povratna karta... ( wallbash.gif ),pa sam u ponedeljak otisao sa ostrva do nase ambasade,pa sam se vratio do ostrva,ali na drugoj obali (jer nisam imao para za upad) i tamo rasirio sator.

Anyway,dok sam se ja malo setkao tamo-vamo neko (od onih madjarskih beskucnika tamo sto trule,mamu im jebem icon_mad.gif ) mi je upao u sator,ispreturao sve stvari i nije uzeo NISTA (ni odecu,ni licne stvari,ni hranu,ni nista)...jedino je uzeo tu rukavicu od Udo-a sad.gif Da covek ne veruje...Tako da sam ostao bez nje icon_cry.gif

 

Mala uteha je to sto se bar Oliver slikao sa njom posle koncerta,pa bar na nekoj slici je ostala uspomena na nju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ODAKLE BRE TEBI PARE ZA SVE TE KONCERTE????

 

Kako neki koncert bude ti ostavis utiske, znaci il kenjas il se zoves Bojan Karic-Laza

 

Poz pivopije.gif

Ma serem bre,to sto je Oliver video na Accept-u nisam bio ja nego moj dvojnik,taj Laza-Karic icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Znas kako je - kad te nesto interesuje onda nadjes nacina da iskombinujes nekako da ostvaris to.A u profilu mi lepo pise:

Interests:KONCERTI!!!!!!

Pa se uglavnom trudim da iskombinujem sto vise odlazaka na koncerte koji me zanimaju...a zanimam me dosta (i sto slusam i sto ne slusam ph34r.gif ) icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, kad se stvarno i dovoljno trudis, zelje ti se uglavnom i ostvare. Eto, Ja sam se jos u novembru zakunuo da cu vidjeti Accept na ovoj turneji, te sam u Duhu te odluke prodao ovog strata sa avatara i ispunio svoju najvecu zelju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

German metal legends ACCEPT will end their 2005 reunion tour in the Bulgarian coastal town of Kavarna. “I am happy with the fact that world-known musicians having extremely successful career like Accept will play for the last time in Kavarna”, the town’s Mayor Tsonko Kirov told the FOCUS News Agency. “Our town is a sunny and beautiful place which gathers world’s greatest music bands”, the Mayor added. The show is scheduled for August 27th

 

Eto,ko hoce moze lako ponovo da ih vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...