Jump to content

Najbolje solaže


Guest kArLo

Recommended Posts

kad covek malo bolje razmisli, na kraju ispada da iron maiden imaju najbolja sola... uvek imaju neku melodiju, smisao i uglavnom je paljevina na mestu. icon_rockdevil.gif

Maiden sole...krajnje granice...

Sve imaju smisao, sustinu, bit i srz.

Pogotovo Caught Somewhere in Time.

Share this post


Link to post
Share on other sites

musik19.gif Dosta vise raspravljanja o to me ko bolje svira solo,svako svira super na svoj nacin,a ako ocete i vi da tako svirate sedite i vezbajte i ne provodite vreme na ovakvim sajtovima.Inace evo vam adresa ako ocete da kupiti video kurseve gitare,mozda nesto i naucite:

http://www.geocities.com/neshas2001/neshas

Video sam da tamo ima dosta skola. musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Wolf iz Accepta je keva i otac za solaze...

Metal Heart,Fast as a Shark...ma samo izaberite pesmu icon_smile.gif

O tome Ja govorim cijelo vrijeme. Wolf je najveci i drugih bogova nema.

Starbreaker, bice nesto od tebe. Minimalno pukovnik. icon_biggrin.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Mada, obratiti paznju na sole u Lovechild, Princess of the Dawn, Turn Me On, Head Over Heels, Generation Clash....

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tome Ja govorim cijelo vrijeme. Wolf je najveci i drugih bogova nema.

Starbreaker, bice nesto od tebe. Minimalno pukovnik. icon_biggrin.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Mada, obratiti paznju na sole u Lovechild, Princess of the Dawn, Turn Me On, Head Over Heels, Generation Clash....

icon_rockdevil.gif Pa ajde dobro neka bude on ajde....... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tome Ja govorim cijelo vrijeme. Wolf je najveci i drugih bogova nema.

Starbreaker, bice nesto od tebe. Minimalno pukovnik. icon_biggrin.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Mada, obratiti paznju na sole u Lovechild, Princess of the Dawn, Turn Me On, Head Over Heels, Generation Clash....

Ma znam ti ja to...nego udaram ove najpopularnije koje se najlakse pronalaze da cuju oni koji mozda nisu...

user posted image

Inace Head Over Heels icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj iz Europa pravi vrhunske solaze, Nuno Bettencourt ima zanimljiv stil soliranja, Buck Dharma je kralj nad kraljevima(ali dobro, on ne svira heavy metal), van halen-no comment i ima jos njih dosta samo ne mogu da se setim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj iz Europa pravi vrhunske solaze, Nuno Bettencourt ima zanimljiv stil soliranja, Buck Dharma je kralj nad kraljevima(ali dobro, on ne svira heavy metal), van halen-no comment i ima jos njih dosta samo ne mogu da se setim

Europe....cudno,solaze su im veoma za ochekivati po meni je najbolje da solo bude vishe tematski nego suvoparno pokazivanje brzine i tehnike.A da Malmsteen je zbog toga shit icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iron Maiden ima najlepse solaze ali ne teske za skidanje i sviranje

jesi siguran? jel svirash i koliko dugo, ili samo preprichavash priche nekih!

 

nisu bash toliko teshki( adrian) ali janick je vec malo zajebaniji!

 

 

a ustvari nije bit tezina sviranja! bitna je kompozicija i sklad, osecanje, melodija, kuzite shto hocu da reknem, a ne izdrkavanje, tipa Malmsteen( svaka mu chast,ali brate malo je preterao, za razliku od satrianija koji ima melodiju, malm je nema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si za solazu da treba da bude melodicna i da zvuci dobro u pesmi i ja to najvise podrzavam i po meni su za te stvari NAJBOLJI iron maiden i niko drugi.

Sto se tice tehnike i tezine solaza za sviranje(da budemo realni) oni su klinje u odnosu na extreme, megadeth, van halen ali Murray, Smith i Gers su svetski gitaristi od kojih moze da se pokupi dosta fora(ja sam ih malo kupio ali nema veze icon_smile.gif )

Meni je iron maiden omiljena grupa i uvek sam bio da solaza bude melodicna i da budi neko osecanje.

Malmsteen je medju najboljima sto se tice brzine i pravi takodje dobre solaze samo mi se ne svidja sto preteruje i nekako mi dodje njegov stil soliranja na istu foru, jednostavno me smori i onda se pitam cemu to vodi.

Nemam nista protiv Malmsteena samo zelim da istaknem svoje misljenje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...