Jump to content

Obituary


Breberina

Recommended Posts

Pa sigurno je koliko sam upucen jer je njihov manager za evropu koji pravi turneje isti manager sa kojim smo radili Blind guardian, therion/g.digger,pa opet b.guardian. U sustini kada pravi turneje bilo kojih bendova mi dobijemo ponudu sada da li cemo prihvatiti ili ne to je nasa stvar. E sada kada sam ja pricao sa njim oko obituary-a sam je rekao da traze mnogo para , u prevodu vise nego m.angel . Tada sam rekao nema sanse, a sada kada malo bolje razmislim , sve je ovo rock n roll, pa nece biti prvi put da izgubimo pare. Za njih mi barem nece biti zao ;).

Al da ne malerisemo ovde... :)ahhaha

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa to sam misljenje promenio... dovescemo ih pa barem nedosao niko na koncert ! :)

samo da snime ovaj novi album i da krenu na evro turneju i eto nama obucari :)ahhaha, da nas izuju iz papuce !: )

 

Slusaj, sada sam se gadno napalio, bices gadno povredjen ako ih ne dovedes, jesi cuo? :bigblue:

:pivopije:

 

I kako to da su skuplji od Morbid Angel? :rolleyes:

Edited by Strahinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda zato sto su povratnici kojih su se ljudi vremenom uzeleli. Morbid Angel nikad bnisu ni prestajali sa radom. Video bi kakav bi haos nastao da obajve da se raspadaju, naprave pauzu od pet godina, a onda objave povratnicku turneju. To bi bio odlican marketinski potez, mada sam siguran da kod Obituary-ja to nije lsucaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi lepo kada bi došli. kao što kaže frubi, super zvuče uživo a i slušao sam ih i ja live i stvarno kidaju uživo. znači da bi bio dobar koncert a i plus što bi se sočno smejao zbog tardy-evog glasa. ja nisam neki ljubitelj death metala ali oni su jedan od retkih death bendova koje gotivim. kapiram da bi bio dobar koncert kada bi došli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam pregledao neki butleg video snimak sa koncerta iz Rumunije

to mora da je bio neki festival jer ima jako puno ljudi, Inače snimak je dosta dobrog kvaliteta.

skidam kapu ...vrh nastup

 

A gde si ih ti gledao frubi kod Bugara ili kod Rumuna?

 

Ajde frubi odaj tajnu za koju lovu sviraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE DIRAJTE LEGENDU !!!!!!

Dudi: to je iz rumunije i nije bio festival vec njihov koncert ! Verovao ili ne oko 1800prodatih karata je bilo , a oko 2000ljudi je bilo na tom stadionu. Inace mnogo je dobar prostor za koncerte, kao neka arena.

Ja sam gledao u Sofiji dan nakon Rumunije. I ubica od koncerta.

Sto se tice njihove cene ja stvarno to ne smem da iznosim u javnost.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...