Jump to content

Obituary


Breberina

Recommended Posts

Ja se nadam da cemo ih dovesti u Srbiju, barem za nasu dusu ako nista drugo... To stvarno vredi da se vidi. Ja sam se raspaemtio od kada sam dosao samo slusam obituary kuci ! Neopisivo....

Ja jos nevideh da devojke krecu da skacu sa bine , ej bre?!?

Kazem ja doziveo sam mocne devedesete kada je przio old school i doziveh Floridu :)hahhahaha.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate da je John TAardy digao Srpsku zastavu u sred Sofije, zamalo da najebemo zbog toga.. tedose neki bugari da nas biju bem ti kube :)hahah.

Jedino sto nismo uspeli da slikamo taj trenutak foto aparate je zakasnio dve secunde majke mu ga... ima samo se vidi delic zastave kada tardi spusta zastavu :)hahha... Posle kazite da se ne trudimo :)hahahahaa. Majke mu ga nabijem bugarin nam uzeo zastavu i izgazio je, ali jbg. nismo bas smeli nas trojica i moja devojka da se tamo sa njima kacimo dovoljno je i ovo bilo... DA izgubimo glave bog vas vas :)hahaha.

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, uz Nile-ov 'Annihilation of the wicked', najbolji dm album 2005. godine. Barem meni.

 

Mada, nista se ne moze porediti s 'Cause of Death' i 'Slowly..'. And yes, thanx to Murphy.

Može -

 

THE

 

END

 

COMPLETE

 

Naj-gitar-zvuk ikada!

 

Eh, kada bi došli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle kazite da se ne trudimo :)hahahahaa. Majke mu ga nabijem bugarin nam uzeo zastavu i izgazio je, ali jbg. nismo bas smeli nas trojica i moja devojka da se tamo sa njima kacimo dovoljno je i ovo bilo... DA izgubimo glave bog vas vas :)hahaha.

 

sto tardy nije urliknuo, odma bi se razbjezali icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ajde da glasamo na legacy-promotion.net za Obituaru pa mozda i dodju.

Malo ga preterase tamo kad su rekli da je Morbid Angel najbolji dm bend na svetu.Zaboraviliu su OBITUARY jebem li ih u usta satanisticka;o))))

Morbid Angel je jebeno najbolji Death metal bend ikada!Tacka.

 

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam glasao za njih, odlicni su mozda i najbolji, ali cinjenica je da su najnormalniji, muzika surova, a likovi sasvim normalni bez izvrnutih krstaca i slicnih prevazidjenih sranja pivopije.gif morbidi su izuzeti od ove kritike kod njih sve valja

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto su normalni je mnogo vazno jer kad covek vidi Obutjare moze lakse da prihvati death metal nego kad vidi Glen Benton-a.Oni su bas zato bitni jer ruse predrasude o death metal-u kao satanistickoj muzici cime je priblizuju obicnim ljudima.Na slican nacin je to radio pokojni Chuck.Morbidi su bolji muzicari ali Obituary ima bolje pesme,koje se ruku na srce mnogo lakse sviraju musik19.gif

Ta Tampa je bre bas zajeban grad..... orangelistening.gif

Edited by Glogov_Kolac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezahvalno je porediti ta dva benda jer apsolutno nemaju niceg slicnog. Death, Morbid Angel i Obituary su sam vrh dm-a, i nikad nisam razmisljao koji je bolji od tih bednova. Ta tri benda su neprikosnoveni u death metalu a medjusobno su neuporedivi!!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam Alex Webster i Kanibali se druze sa lokalnim bendovima sa Tampe i podrzavaju mladje snage(P.Disfigurment,Aeon,Spawn Of Possession itd.). Mislim da je slicno sa Obituary.

Sa Morbidima je druga prica. Trey-a ne zanima Death Metal scena uopste . Od Death Metala jedino voli Vader, Angel Corpse(RIP) ,Nocturnus(RIP) i H.Eternal valjda. Inace slusa privatno The Gathering, Van Hallena, Uli Jon Rotha i ostalu kompaniju.

Naravno da nisu sujetni jer svako ima svoju pricu, valjda... icon_smile.gif

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate da je John TAardy digao Srpsku zastavu u sred Sofije, zamalo da najebemo zbog toga.. tedose neki bugari da nas biju bem ti kube :)hahah.

Jedino sto nismo uspeli da slikamo taj trenutak foto aparate je zakasnio dve secunde majke mu ga... ima samo se vidi delic zastave kada tardi spusta zastavu :)hahha... Posle kazite da se ne trudimo :)hahahahaa. Majke mu ga nabijem bugarin nam uzeo zastavu i izgazio je, ali jbg. nismo bas smeli nas trojica i moja devojka da se tamo sa njima kacimo dovoljno je i ovo bilo... DA izgubimo glave bog vas vas :)hahaha.

Heh...i posle neko kaze da posao novinara nije riskantan...heh...

Enivej sto se tice Obituary prvo sam od njih cuo kasetu "The End Complete"(Nema jacheg iskustva od kasete)...kasnije sam tek nabavio Mp3 koji je stradao u padanju Hard Disk Particije...tako da nikad nisam imao priliku da cujem nista vise od "The End Complete" i "Frozen in Time"...i fin bend overall

Najvise mi se svidja sto otvoreno kenjaju protiv RoadRunnera...koji mi nije bas prirastao za srce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...