Jump to content

Obituary


Breberina

Recommended Posts

Na zalost jesu.

Do duse sada smo u odlicnim odnosima sa njihovim managerom(Blind Guardian,Therion,Grave Digger) pa se nadam da cemo na sledecoj turneji dobiti neke povoljnije uslove za njihov koncert.

JBG> Obituary mora da bude sledeci veliki Death Metal bend posle morbida !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost jesu.

Do duse sada smo u odlicnim odnosima sa njihovim managerom(Blind Guardian,Therion,Grave Digger) pa se nadam da cemo na sledecoj turneji dobiti neke povoljnije uslove za njihov koncert.

JBG> Obituary mora da bude sledeci veliki Death Metal bend posle morbida !

Au jebote, Slowly we rot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja upravo slusam Frozen in time, odlican album!

.

Da, uz Nile-ov 'Annihilation of the wicked', najbolji dm album 2005. godine. Barem meni.

 

Mada, nista se ne moze porediti s 'Cause of Death' i 'Slowly..'. And yes, thanx to Murphy.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemogu da verujem da ono sranje od hammerfala vodi u onakvoj konkurenciju, ne znam ko ono smece slusa. icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Lepo je rekao jedan lik iz jednog studija(necu da ga imenujem zbog diskrecije):

"Kad kazes metalac,nasa raja pomisli odma na dugokose prljave imbecile sa masnom kosom i prljavom majcom na kojoj je neki nabildovani gay i obicno sviraju nesto ovako(par rifova u stilu hamerfalla)".

Sto je najgore tih imbecila koji se tako odevaju i ponasaju u stilu "uzeo sam pet piva i blejim ispred ulaza u koncertnu dvoranu jer sal cool" ima mnogo,cak i previse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je rekao jedan lik iz jednog studija(necu da ga imenujem zbog diskrecije):

"Kad kazes metalac,nasa raja pomisli odma na dugokose prljave imbecile sa masnom kosom i prljavom majcom na kojoj je neki nabildovani gay i obicno sviraju nesto ovako(par rifova u stilu hamerfalla)".

Sto je najgore tih imbecila koji se tako odevaju i ponasaju u stilu "uzeo sam pet piva i blejim ispred ulaza u koncertnu dvoranu jer sal cool" ima mnogo,cak i previse...

No comment.

Ovim sa Hammerfall-om je to i dokazano. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...