Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Чуо сам за ту компилацију одавно, али се нисам усуђивао да је чујем. Једина два имена која ми нешто значе су Galadriel и Delirious. Ови други су одрадили поштену трешагију и унели свој шмек у песму на добар начин.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

e, svasta, ne mogu da verujem! lik koji je ovo snimao je bio izgleda na pola metra od mene i drugara Steve, tamo desno skoro do sanka, hahahahahhaha. svo vreme se cuje kako nesto kenjamo!

 

lepo se cuje kako sam se razdrao Nightfaaaall i upropastio Hansiju najavu. bas sam djavolak

 

Svaka cast za ovaj snimak, kvalitet je super

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, svasta, ne mogu da verujem! lik koji je ovo snimao je bio izgleda na pola metra od mene i drugara Steve, tamo desno skoro do sanka, hahahahahhaha. svo vreme se cuje kako nesto kenjamo!

 

lepo se cuje kako sam se razdrao Nightfaaaall i upropastio Hansiju najavu. bas sam djavolak

 

Svaka cast za ovaj snimak, kvalitet je super

 

A? Šta desno? Ako se radi o snimku o kom ja mislim da se radi (završava sa Time Stands Still), to je snimano sa leve strane? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo kliknes na link pri dnu strane. nekad zeza da je servis zauzet, tu se ne moze nista, samo da sacekas minut i tako sve dok ti se ne posreci

 

@ Crusader84:

 

Studiozno sam preslusao snimak i bas puno puta cujem sebe i drugare koji su bili sa mnom, recimo lepo se cuje kako me jedan drugar, koji jos nije bio cuo poslednji album, pita na pocetku Fly koja je stvar u pitanju. A nasa grupa je stalno trazila Majesty i Bright Eyes, sto se takodje lepo cuje. To je ipred sanka, onaj najuzdignutiji deo Baste, ispod onog drveca. Posle sam se setio da je bio neki lik sa kamerom malo ulevo ispred mene, svega oko 2 metra, i mislim da je to sigurno dasa koji je ovo snimio. jeste levo, ali posmatrano sa bine :) . Steta sto nije ceo koncert okacen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...