Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Naravno da smo ih pitali sta cemo sa fanovima, problem je u tome sto kako su rekli svirace 2h( a ja im rekao minimum 3, pri tom su oni rekli dobro 3 :)haaha) i da su posle jako umorni i da im treba minimum 2h odmora, tako da ako hoce fanovi mogu da nas cekaju ispred tour busa i rado cemo se slikati i podeliti autograme. To citiram Hansija , ako ne verujete prbacicu audio snimak...

Rekli su da ne bi bilo lose pre koncerta, ali to je malo komplikovano napraviti...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, ko ne bi voleo?Samo, nije ovo bend za pod satru pa da se narucuje, ali ako Frubi moze na finjaka da nesto sredi... icon_wink.gif

 

Pa i da sviraju stvari sa novog albuma, nema veze, izlazi pre koncerta tako da ima vremena da se slegne i da se nauce tekstovi za pevanje. Uostalom, vise cemo pevati mi nego Hansi. icon_biggrin.gif

Mislim da oni Valhallu skoro uvek sviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Run For The Night i ja cu plakati.

I ja cu sa tobom + Nightfall,Time what is time,Last Candle...Ma ima toliko pesama,odrastao sam na njima.

 

Jos ne mogu da verujem da dolaze,mlogo mi to josh daleko...

 

E da,kad gostuju sutra na 202-ci?Hocu da slusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend je rekao da zavisi od raspolozenja fanova koje ce pesme svirati i koliko ce svirati. Ja tu nista ne mogu da uradim... Rekao sam im samo kakvi ih fanovi cekaju!

 

Ja sam ih dosta izcimao vec, mogu vam reci da su najopusteniji likove koje sam upoznao do sada, carevi! Slicni su kao Destruction, pravili smo photo session onako opusteno :)hahaha.

Kao sto rekoh Hansi porucio da necemo osvojiti prvenstvo icon_smile.gif, ali idemo u drugi krug. icon_smile.gif

Kada smo ih pitali sta da porucite fanovima koji zeljno prizeljkuju koncert rekli su da ni oni sami ne znaju sta da ocekuju tako da ne mogu da poruce nista fanovima, videcemo 16.oktobra icon_smile.gif .

Kada smo rekli kako ide prodaja karata zaprepastili su se nisu verovali, i preneli su da jedva cekaju da dodju da sviraju. Jer najvise vole izazove i koncerte gde nikada nisu svirali...

 

Opsirnije u Nocturne #5 ! Bice intervjue 3-4-5 stranica zavisi od fonta... icon_smile.gif

 

Nocturne #5 naslovna :

user posted image

 

Kao sto vidite podelicemo karte za Morbid Angel i Blind Guardian, znaci za 150keke imate sansu da dobijete kartu, provereno icon_wink.gif + naravno 80+stranica intervjua i zajebancija....

pivopije.gificon_rockdevil.gif

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

DANAS SAM KUPILA KARTU icon_smile.gif

YEAAH DAMN IT!

SLUSAM IH OD OSNOVNE JEDVA CEKAM...

JA NECU DATI DA MI ISCEPAJU KARTU!! NE DAAAM !

 

p.s. Karta je do jaja odradjena ! SVaka cast , ali svaka cast!!!!

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...